مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پشتیبان گیری خودکار از دیتا بیس
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام

من مدتی هست دنبال یه اسکریپتی چیزی هستم که بشه رو هاست نصب کرد و تنظیمش کرد که از یه دیتا بیس به صورت مقطعی مثلا روزی / هفته ای یک بار بک آپ بگیره و به ایمیل بفرسته یا روی فولدی تو هاست ذخیره کنه

مثلا دیدم که برای وردپرس همچین پلاگینی هست

حالا پلاگینی واسه مای بی بی یا اسکریپتی که بشه رو هاست راه اندازی کرد وجود داره ؟

اگه نیست از اساتید درخواست دارم که چون این خیلی مفیده و می تونه به شدت از ، از دست رفتن اطلاعات در صورت پاک شدن یا هک جلوگیری کنه ، پیدا و معرفی کنند

سپاس
سرچSmile
والا من انواع کلمات رو مثل بک آپ و پشتیبان گیزی سرچ کردم چیزی نیافتم ! میشه لینک تاپیک بدین ؟ Huh
(۱۳۹۱/۱/۱۷، ۰۴:۴۷:۰۲ صبح)mahachita نوشته است: [ -> ]والا من انواع کلمات رو مثل بک آپ و پشتیبان گیزی سرچ کردم چیزی نیافتم ! میشه لینک تاپیک بدین ؟ Huh

نقل قولی که در تاپیک زیر گذاشتم را بخون.

http://community.mybbiran.com/thread-10044.html

(یا اسم اسکریپت را سرچ کن توی اینترنت، آموزشش کامل هست)

من خودم نصب کردم و بکاپ دستی هم می گیره.

خوبیش به این هست که یک ایمیل مثلا جیمیل درست می کنی که 7-8 گیگ فضای مجانی مطمئن بهت می ده و

تنظیم می کنی، یک نسخه از بکاپ دیتابیس انتخابی را میل کنه واست.

فقط من خودم توی مرحله آخرش گیر دارم که باید تعریف کرد، خودش سر فلان ساعت بکاپ را ارسال کنه.

توضیحی که داده در آموزش برای سی پنل هست ولی من دایرکت ادمین دارم و شاید علتی که اجرا نمیشه برای من همین هست

که دستور را اشتباه می زنم.

در ضمن ساعت بکاپ گیری را زمانی بذارید که سایت در خلوت ترین بازه زمانی بشه.

مثلا 4 صبح، که به سرور فشار نیاد.