مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: فعال سازی کاربر
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
درود
من وارد کنترل پنل ادمین که میشم توی قسمت کاربرها همیشه یه تعدادی کاربر رو منتظر فعال سازی زده.
می خواستم بدونم این فعال سازی چی هستش مگه حساب کاربری جدید ار طریق ایمیل فعال نمیشه پس این چیه؟
اگه من حتماً باید کاربری رو فعال کنم چه جوری می تونم این تظیمات رو غیر فعال کنم؟
نیازی به فعال سازی من نباشه.
با تشکر
یا علی
درودی دیگر خدمت شما !!!
1. شما اجازه فعال سازی از طریق ایمیل رو به کاربر دادین ؟
2.- کنترل پانل مدیر > پیکره بندی > User Registration and Profile Options > بعدش Registration Method رو روی گزینه 2 یعنی send email verification قرار بدینقرار بده ... در اینصورت کاربران بعد از عضویت با ایمیل عضویت خودشون رو تایید کنن !!
(۱۳۹۱/۱/۱۵، ۰۶:۱۰:۵۰ صبح)reza_ نوشته است: [ -> ]درودی دیگر خدمت شما !!!
1. شما اجازه فعال سازی از طریق ایمیل رو به کاربر دادین ؟
2.- کنترل پانل مدیر > پیکره بندی > User Registration and Profile Options > بعدش Registration Method رو روی گزینه 2 یعنی send email verification قرار بدینقرار بده ... در اینصورت کاربران بعد از عضویت با ایمیل عضویت خودشون رو تایید کنن !!

درود
بله این کار رو قبلاً کرده بودم
با شتکر
اطمینان پیدا کنین که از طرف انجمن شما ایمیل فعال سازی ارسال میشه
اگه ارسال میشه قائدتآ این افراد خودشون روی لینک کلیک نکردن تا آیدیشون فعال بشه
ضمنا میتونین ارسال ایمیل و فعال سازی رو غیرفعال کنین و کاربران به محض ثبت نام خودکار فعال بشن
درود
آره این کاربرها کاربرهایی بودن که ثبت نام رو کامل انجام نداده بودن
مشکل حل شد
با سپاس
یا علی
یک توضیه به شما کاربران ایرانی اصولا وقتی میزنه ایمل ارسال شد بی خیال میشن از عضویت
پی بهتره که عضویت نیاز به تائید ایمیل نداشته باشه