هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مجبور کردن کاربران برای خواند یک تاپیک
سلام

در برخی انجمها دیدم که ادمین کاربران رو مجبور می کنه تا یک تاپییک به خصوصی رو مثل قوانین انجمن رو اول بخونه بعد بتونه دسترسی به انجمن داشته باشه

می خواستم ببینم مای بی بی همچین پلاگینی چیزی داره که بتونه کاربران تازه رو مجبور به خوندن یه تاپیک کنه بعد بتونند بقیه انجمن رو ببینند ؟

یه سوال دیگه هم داشتم! : چطوری می تونم یکه پیغام خوش آمد خودکار برای اعضای تازه تنظیم کنم که براشون به صورت پیغام خصوصی ارسال بشه ؟

سپاس
پاسخ
سوال اول باید نمونه بدید عزیزم
سوال دوم سرچ کنید
اسم پلاگین : پلاگین خوش امد گویی از طریق پ .خ
Heart
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۱/۱/۱۳، ۰۲:۰۹:۲۱ صبح) ، mahachita (۱۳۹۱/۱/۱۳، ۰۸:۵۸:۰۱ صبح)
بفرمائید

Force Thread

Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۱/۱/۱۳، ۰۲:۰۹:۲۰ صبح) ، Doodoo (۱۳۹۱/۱/۱۳، ۰۲:۱۰:۰۰ صبح) ، shooshoo (۱۳۹۱/۱/۱۳، ۰۲:۱۲:۰۰ صبح) ، geo (۱۳۹۱/۱/۱۳، ۰۲:۴۲:۴۹ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۱/۱/۱۳، ۰۲:۴۵:۲۶ صبح) ، mahachita (۱۳۹۱/۱/۱۳، ۰۸:۵۷:۵۷ صبح)
درود
قبلا یه پلاگین همینجا معرفی شده بود که برای هر کاربر تازه وارد یک موضوع جدید خوشامدگویی میزد
و همه بنوعی دنبال همین بودن

الان که نمونه اش رو مدیر عزیز زحمت کشیدن معرفی کردن، از دوستان کسی میتونه زحمت پارسی سازیش رو هم بکشه؟
سپاس
myavarahmadi سابق
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۱/۱/۱۳، ۰۲:۴۳:۰۱ صبح) ، mahachita (۱۳۹۱/۱/۱۳، ۰۸:۵۷:۵۳ صبح)
درود اگه اجازه بدین من پارسی کنمش ! Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۱/۱/۱۳، ۰۲:۳۱:۲۵ صبح) ، geo (۱۳۹۱/۱/۱۳، ۰۲:۴۳:۰۷ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۱/۱/۱۳، ۰۲:۴۵:۰۸ صبح) ، mahachita (۱۳۹۱/۱/۱۳، ۰۸:۵۷:۴۹ صبح)
Go Ahead
بفرمایید دوست خوبم
شاید باور نکنید من خیلی وقته پلاگینی بنویسم یا پارسی کنم تو سایت مادر ثبتش نمیکنم
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۱/۱/۱۳، ۰۲:۳۵:۳۵ صبح)
به هر حال من پارسی کنم یا نه ؟
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۱/۱/۱۳، ۰۴:۰۴:۱۵ صبح)
آقا این دیگه سوال داره؟
مثل اینه من بگم آقا غذا بخورم یا نه؟
بکن دیگه Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطMt edition (۱۳۹۱/۱/۱۳، ۰۲:۴۵:۰۱ صبح) ، mhy (۱۳۹۱/۱/۱۳، ۰۴:۰۴:۱۹ صبح)
http://community.mybbiran.com/thread-9982.html
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۱/۱/۱۳، ۰۴:۰۴:۲۲ صبح) ، mahachita (۱۳۹۱/۱/۱۳، ۰۸:۵۷:۳۷ صبح)
سلام مرسی ، پلاگین یه ایرادی داره : توی تنظیمات با اینکه کد تاپیک رو وارد می کنیم لینکی به تاپیک به کاربر نمیده تا بخونتش فقط متن پیام رو نشون میده

من مجبور شدم کد html لینکشو دستی بزنم
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۳:۰۵ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۵:۰۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۶:۳۱ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مجبور کردن کاربران به به روز رسانی پروفایل nokte 9 5,409 ۱۳۹۰/۱۰/۳، ۱۰:۲۹:۲۴ صبح
آخرین ارسال: shinoda
  درخواست پلاگین اجباری کردن خواندن یک تاپیک برای کاربران Mr.FranK 5 4,358 ۱۳۹۰/۵/۹، ۱۶:۲۶:۴۴ عصر
آخرین ارسال: Farhoodi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان