هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست پلاگین اجباری کردن خواندن یک تاپیک برای کاربران
سلام
توی ویبالتین یه پلاگین هست که با اون میشه کاری کرد که هر کاربری اول که وارد انجمن میشه مجبور باشه یه تاپیک رو بخونه بعد فعالیتش رو ادامه بده
همچین پلاگینی برای Mybb نیست؟
[تصویر:  E9FC84B096685C89B5FA3ACBE684FEFE.png]
پاسخ
بله ، چنین پلاگینی برای MyBB نوشته شده است . و من هم یکبار فارسی سازی کردم ولی به دلیل مشکلاتی که بوجود آمد (در هاست) موفق به آپلود نشدم. حتما قرار می دهم.
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۴/۲۶، ۱۲:۲۸:۲۶ عصر)
مرسی کوین جان
[تصویر:  E9FC84B096685C89B5FA3ACBE684FEFE.png]
پاسخ
درود
این پلاگین رو می شه قرار بدید ..

بعد از 2 سال مهاجرت کردم به vb و از شر mybb خلاص شدم

همینطور پشتیبانی ضعیف و مدیران مغرور تک پشتیبان mybb
پاسخ
با توجه به اینکه مدیرمحترم خیلی وقت پیش قول قراردادن این پلاگین رو دادن میشه این رو قرار بدید؟
پاسخ
درود

فقط یک پلاگین برای این کار هست ان هم برای 1.4 که براتون تبدیل کردم به 1.6 .این پلاگین تنها مشکلی که داره اگه فعالش کنید برای مهمانها هم فعال میشه .

[تصویر:  wrench.png] نصب: آپلود در پوشه پلاگین ها سپس فعالسازی پلاگین و تنظیمات از پیکر بندی.

[تصویر:  photos.png] نمونه:

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   forcethread 1.6.zip (اندازه: 1.88 KB / تعداد دفعات دریافت: 20)
پاسخ
 سپاس شده توسطzest (۱۳۹۰/۵/۹، ۲۲:۱۹:۵۰ عصر) ، shinoda (۱۳۹۰/۷/۴، ۰۱:۱۷:۱۷ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۹:۲۲ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۱:۱۰ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۴:۵۲ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پلاگین خواندن پیام خصوصی کاربران توسط مدیریت Private Message Admin هماهنگ شده sattarforum 8 7,722 ۱۳۹۳/۱۱/۲۲، ۱۰:۱۴:۴۰ صبح
آخرین ارسال: Amin IB
  مجبور کردن کاربران برای خواند یک تاپیک mahachita 9 2,894 ۱۳۹۱/۱/۱۷، ۰۴:۰۵:۰۹ صبح
آخرین ارسال: mahachita
  درخواست پلاگین محدود کردن کاربران kharazmi 1 2,789 ۱۳۸۸/۸/۲۴، ۱۱:۴۷:۰۷ صبح
آخرین ارسال: Reza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان