هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

نظرسنجی: آیا با دیدار دسته جمعی حضوری موافقید؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
بله
37.50%
3 37.50%
خیر
62.50%
5 62.50%
در کل 8 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دیداری تازه کنیم ...
Rainbow 
درود

اگر علی آقا صلاح میدونن یک قرار ملاقات حضوری دسته جمعی گذاشته بشه که هم گل روی بچه ها رو ببینیم و هم یه دیداری تازه کنیم و گل بگیم و گل بشنویم و یه کم از این فضا بیایم بیرون و ببینیم و بدونیم که چه دوستان عزیزی در اینجا داریم و هم اینکه بیشتر با روحیات و سلائق همدیگه آشنا بشیم Blush

100% این تصمیم به صلاحدید ایشون هست، پس بشدت خواهش میکنم اسپم نیاد زیر این موضوع Undecided

اگر با نفس یک دیدار موافقید، بزنید این تشکر قشنگ رو ... !! Smile

اگر هم این موضوع اصلا مناسب نیست، علی جان زحمت حذفش رو بکشند
سپاس
myavarahmadi سابق
پاسخ
 سپاس شده توسطbaxe rapper (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۰۳:۵۰:۳۷ صبح) ، Pars (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۰۴:۴۵:۵۱ صبح) ، goldenaxis (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۰۸:۱۳:۰۸ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۰۸:۳۰:۳۰ صبح) ، tofighi (۱۳۹۱/۱/۱۳، ۱۲:۰۹:۱۸ عصر) ، mkh534 (۱۳۹۱/۱/۱۵، ۱۰:۴۷:۴۴ صبح) ، Low Battery (۱۳۹۱/۵/۱۰، ۱۱:۰۱:۰۹ صبح) ، adnan (۱۳۹۱/۵/۱۲، ۰۹:۱۴:۲۰ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۱/۵/۱۲، ۱۴:۵۰:۵۴ عصر) ، alone (۱۳۹۱/۵/۳۱، ۱۱:۱۱:۳۲ صبح) ، مجتبي (۱۳۹۱/۸/۹، ۱۶:۵۱:۱۶ عصر)
درود !

و با اجازه !‍
متینگ خوبه ولی نه الان با این وضع بچه ها و مرجع !
البته به نظر من‌! باشه برا بعد !
یا حق
پاسخ
 سپاس شده توسطNight (۱۳۹۱/۱/۱۲، ۰۴:۰۴:۲۷ صبح)
درسته فكر نميكنم الان تايم مناسبي باشه.
پاسخ
خوب مثلا اگه یه نفر 12 سال داشته باشه چی؟ یا مثلا 10 سال!
اولین قالب برای نسخه 1.8 مای بی بی
First 18
پاسخ
دوست من سن و سال مسئله نیست همین که با سن کم کسی میتونه سایت داشته باشه به نظرم در حد همون 20 25 سالست
در ضمن فعلا میتینگی نیست
Angelموفقیت برای اشخاص کم ظرفیت مقدمه گستاخی استAngel
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۱:۵۹ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۴:۰۳ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۴:۴۳ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان