هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای ۱.۸] پلاگین پرداخت حق عضویت آنی (بانک ملت + بانک سامان + آی‌دی‌پی + زرین پال)
محمد جان ممنون ازت، زحمت کشیدی و خیلی کارت درسته.

وقتی واحد به تومان بود، دو سه پرداختی داشتم که همون عدد واحد تومان ولی ریال واریز شده بود. نمیدونم مشکل از پلاگین بود یا ....
Civil Engineering Association
http://forum.civilea.com
پاسخ
با سلام
از دوستان عزیز خواهش می کنم حق کپی رایت مطلب رو رعایت کنند و فایل رو جایی منتشر نکنن، اینکار باعث میشه دوستان ما در گروه مای بی بی دلگرم بشن و کارای جدیدی ارایه بدن

پلاگین فوق العاده حرفه ای و کاربردیه

پیروز باشید
4pirav از May 2010 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad.T (۱۳۹۱/۳/۱۹، ۰۷:۵۳:۰۴ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۹۱/۳/۱۹، ۰۸:۴۵:۲۵ صبح) ، iranshahrsaz (۱۳۹۱/۳/۱۹، ۰۹:۱۲:۰۶ صبح) ، heavaz60 (۱۳۹۱/۳/۱۹، ۰۹:۳۴:۳۶ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۱/۳/۱۹، ۰۹:۵۰:۱۶ صبح) ، irrayaneh (۱۳۹۱/۳/۲۳، ۱۰:۰۳:۵۵ صبح)
(۱۳۹۱/۳/۱۹، ۰۷:۲۲:۰۱ صبح)4pirav نوشته است: با سلام
از دوستان عزیز خواهش می کنم حق کپی رایت مطلب رو رعایت کنند و فایل رو جایی منتشر نکنن، اینکار باعث میشه دوستان ما در گروه مای بی بی دلگرم بشن و کارای جدیدی ارایه بدن

پلاگین فوق العاده حرفه ای و کاربردیه

پیروز باشید
به نظر من اگر لایسنس دار میشد خیلی بهتر . مشتری وقتی تو پست اول دکمه پرداخت را میزد یه فرمی براش باز میشد و اطلاعات سایتش را میزد و یه پیام خصوصی به آقای زنگنه میرفت و آقای زنگنه بر اساس اطلاعات موجود لایسنس برای مشتری می ساخت که فقط برای یک یا دو سایت قابل استفاده میشد اینجوری کسی هم نمی تونست دیگه این پلاگین را جای دیگر منتشر کنه!
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۹۱/۳/۲۳، ۱۰:۲۹:۱۶ صبح) ، iranshahrsaz (۱۳۹۱/۳/۲۳، ۱۱:۰۴:۱۵ صبح)
آقای زنگنه این پلاگین رو میشه توسعه داد و بسته های خریدی دیگری هم در انجمن ایجاد کرد ؟
www.r30.ir انجمن تخصصی هواپیمای مدل
پاسخ
ظاهرا آقای زنگنه پست من رو ندیدند
پاسخ
(۱۳۹۱/۳/۲۳، ۱۳:۴۵:۴۴ عصر)heavaz60 نوشته است: آقای زنگنه این پلاگین رو میشه توسعه داد و بسته های خریدی دیگری هم در انجمن ایجاد کرد ؟

منورتان چه بسته هایی است؟
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۹/۱۶، ۲۰:۱۵:۳۳ عصر)
منظور اینه که مثلا در یک انجمن ما می خواهیم یک محصولی رو برای فروش بگذاریم . آیا میشه به پلاگین این قابلیت رو اضافه کرد که چیزی بجز عضویت گروه ها رو برای فروش قرار داد .

یا حتا بسته هایی برای دانلود رو قرار داد و براشون قیمت تعیین کرد ؟ یا بطور کلی یک آیکون پرداخت داخل یک پست گذاشت
پاسخ
(۱۳۹۱/۳/۲۶، ۱۴:۱۱:۲۰ عصر)heavaz60 نوشته است: منظور اینه که مثلا در یک انجمن ما می خواهیم یک محصولی رو برای فروش بگذاریم . آیا میشه به پلاگین این قابلیت رو اضافه کرد که چیزی بجز عضویت گروه ها رو برای فروش قرار داد .

یا حتا بسته هایی برای دانلود رو قرار داد و براشون قیمت تعیین کرد ؟ یا بطور کلی یک آیکون پرداخت داخل یک پست گذاشت

خیر امکان پذیر نیست.
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۹/۱۶، ۲۰:۱۵:۳۹ عصر)
پیشنهاد من اینه که یک پلاگین مستقل بنویسید که این گزینه ها رو به پلاگین کنونی اضافه کنه.. از آنجایی که شما عمده کار رو انجام دادید بقیه مراحل نباید خیلی پیچیده باشه . اکثر دوستانی که ین پلاگین رو خریداری کردند هم فکر می کنم مکمل رو خریداری می کنند
پاسخ
سلام
جناب زنکنه بعد از آپلود و مراجه به کنترل پنل و پلاگین این خطا رو میده لطف کنید راهنمایی کنید.
[تصویر:  1.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عدم نمایش ایکن های پلاگین بانک hosseinsharbati 4 4,295 ۱۳۹۴/۲/۸، ۲۰:۳۵:۱۹ عصر
آخرین ارسال: hosseinsharbati

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان