هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تک تک چیزایی که فشار میارن ؟
سلام
بچه ها کسی میدونه چه چیزایی تو فروم فشار به سرور میارن

مثلا چه جوری میشه بعد از هر تاپیک خود به خود ایمیل ارسال نشه برای کاربرا و غیر فعاللش کنم ؟
پاسخ

درود

1. دوست من در انتخاب موضوعاتتون بیشتر دقت کنید

2. اسکریپت هایی مثل چت روم و بازی انلاین و......رو هاست نصب کنید فروم هم دچار مشکل میشه
و استفاده بیش از حد از کد های اضافی در قالب سایت

3. پنل ادمین > پیکر بندی > تنظیمات > تنظیمات User Registration and Profile Options

Registration Method
Please select the method of registration to use when users register.

رو روی instant activation * قرار بدید

موفق باشید
کریم زاده

-----------------------

* instant activation به معنای فعال شدن سریع
پاسخ
 سپاس شده توسطkordan (۱۳۹۰/۱۲/۱۵، ۱۲:۲۱:۱۴ عصر) ، 619hamid (۱۳۹۰/۱۲/۱۵، ۱۲:۴۶:۴۲ عصر)
مرسی امید جان ولی منظورم این بود که وقتی کسی پست ارسال میکنه توی یک تاپیک براش تو ایمیلش هم ایمیل میاد چه جوری میشه اینو غیر فعال کرد ؟

و همچنین یک سوال دیگه برای حل تمام مشکلات فروم چیزی تو تنظیمات مای بی بی هست ؟
پاسخ
(۱۳۹۰/۱۲/۱۵، ۱۲:۲۳:۱۹ عصر)kordan نوشته است: مرسی امید جان ولی منظورم این بود که وقتی کسی پست ارسال میکنه توی یک تاپیک براش تو ایمیلش هم ایمیل میاد چه جوری میشه اینو غیر فعال کرد ؟

خب گزینه اشتراک در موضوع و یا انجمن رو کاربر زده که نباید بزنه
این مشکل به صورت پیش فرض وجود نداره!!

(۱۳۹۰/۱۲/۱۵، ۱۲:۲۳:۱۹ عصر)kordan نوشته است: و همچنین یک سوال دیگه برای حل تمام مشکلات فروم چیزی تو تنظیمات مای بی بی هست ؟

متوجه نشدم منظورتونو
پاسخ
 سپاس شده توسطkordan (۱۳۹۰/۱۲/۱۷، ۰۰:۰۷:۰۰ صبح)
من مشکل با اشتراکاتو ارسال بیش از حد ایمیل داشتم که مجبور شدم خیلی کارا بکنم

از دیتابیس یوزر با استفاده ار دستورات SQL فیلد pmnotify همه رو صفر کردم و تو قالب از تو پروفایلش قسمت انتخاب دریافت ایمیل رو حذف کردم

در مورد اشتراک موضوع هم همین کار رو کردم و تیبل ها رو خالی کردم و از تو قالب ایجاد ، ویرایش ، پروفایل و ... گزینه های مربوط به اشتراک ایمیل رو حذف کردم

پیشنهادم به شما هم همینه

البته هنوز کامل حذف نکردم چون اول باید کاربر رو استفاده از پلاگین موضوعات مورد علاقه عادت بدم بعد
پاسخ
 سپاس شده توسطkordan (۱۳۹۰/۱۲/۱۷، ۰۰:۰۸:۱۱ صبح)
(۱۳۹۰/۱۲/۱۵، ۱۲:۵۴:۲۰ عصر)!Omid StaR! نوشته است:
(۱۳۹۰/۱۲/۱۵، ۱۲:۲۳:۱۹ عصر)kordan نوشته است: مرسی امید جان ولی منظورم این بود که وقتی کسی پست ارسال میکنه توی یک تاپیک براش تو ایمیلش هم ایمیل میاد چه جوری میشه اینو غیر فعال کرد ؟

خب گزینه اشتراک در موضوع و یا انجمن رو کاربر زده که نباید بزنه
این مشکل به صورت پیش فرض وجود نداره!!

(۱۳۹۰/۱۲/۱۵، ۱۲:۲۳:۱۹ عصر)kordan نوشته است: و همچنین یک سوال دیگه برای حل تمام مشکلات فروم چیزی تو تنظیمات مای بی بی هست ؟

متوجه نشدم منظورتونو

منظورم این بود که مثلا فروم خود به خود یک سری مشکلات داره مثلا یک کاربر بدون اینکه اخراج شده باشه بعضی اوغات وقتی به فروم سر میزنه پیغام اخراج شدن براش نشون میده و یک سری مشکلات دیگه تو مای بی بی چیزی نداره مشکلات رو مثلا Rapire کنه ؟

پاسخ
HuhHuhHuh
پاسخ
نقل‌قول: منظورم این بود که مثلا فروم خود به خود یک سری مشکلات داره مثلا یک کاربر بدون اینکه اخراج شده باشه بعضی اوغات وقتی به فروم سر میزنه پیغام اخراج شدن براش نشون میده و یک سری مشکلات دیگه تو مای بی بی چیزی نداره مشکلات رو مثلا Rapire کنه ؟

برای بهینه سازی و سلامتی سیستم به : کنترل پنل مدیرکل --> ابزار تعمیر و نگهداری مراجعه کنید.
پاسخ
 سپاس شده توسطMt edition (۱۳۹۰/۱۲/۱۸، ۰۱:۳۵:۴۴ صبح) ، K@Z3M (۱۳۹۲/۹/۲۱، ۱۱:۴۴:۴۳ صبح)
(۱۳۹۰/۱۲/۱۶، ۱۴:۳۰:۴۷ عصر)kabus نوشته است: من مشکل با اشتراکاتو ارسال بیش از حد ایمیل داشتم که مجبور شدم خیلی کارا بکنم

از دیتابیس یوزر با استفاده ار دستورات SQL فیلد pmnotify همه رو صفر کردم و تو قالب از تو پروفایلش قسمت انتخاب دریافت ایمیل رو حذف کردم

در مورد اشتراک موضوع هم همین کار رو کردم و تیبل ها رو خالی کردم و از تو قالب ایجاد ، ویرایش ، پروفایل و ... گزینه های مربوط به اشتراک ایمیل رو حذف کردم

پیشنهادم به شما هم همینه

البته هنوز کامل حذف نکردم چون اول باید کاربر رو استفاده از پلاگین موضوعات مورد علاقه عادت بدم بعد

دوست عزیز دقیقا چطور این کارها را میتوان انجام داد، متاسفانه بنده نیز همین مشکل را دارم.

چطور و کدام تیبل را برای از خالی کردن اشتراک موضوعات باید صفر کرد؟
گزینه های مربوط به اشتراک ایمیل را چطور حذف نمودید؟

ممنون میشوم لطف فرموده و توضیحات خود را بفرمائید.
پاسخ
بعد از جستجو در اینترنت :

پاسخ برای کسانی که شاید با این مشکل مواجه شوند.
جهت صفر کردن اشتراک ایمیلی برای پیغام های خصوصی دریافتی:

کد:
UPDATE `mybb_users` SET `pmnotify` = '0';

مطمئنا، جهت فعال کردن اشتراک ایمیلی برای پیغام های خصوصی نیز pmnotify باید 1 شود.

اما هنوز، برای صفر کردن "اشتراک در موضوعات" به نتیجه نرسیده ام.
پاسخ
 سپاس شده توسطK@Z3M (۱۳۹۲/۹/۲۱، ۱۱:۴۵:۰۱ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان