هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خطای stack overflow
برای خودشون ویرایش کردن شما هم قالب و پلاگین اصلی رو نصب کنید و باب میل خودتون ویرایش کنید. اگه آشنایی ندارین بدین یکی که بلده براتون انجام بده
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
اگه من علم ویرایش کردن css رو بلد بودم که ویرایش میکردم بعدم برای ذکات علمم میذاشتمش در اختیار بچه های مای بی بی
پاسخ
متاسفانه تنها کاری که میتونم بکنم اینه که قالب و پلاگین اصلی رو در اختیارتون بذارم. بعد از این که قالب انجمن رو تعویض کردیم و تغییرات دادیم پلاگین و قالب ویرایش شده هردو رو به صورت کاملا رایگان توی همین انجمن میذارم تا کاربران استفاده کنند

موفق باشید
پاسخ
همون لینک دریافت قالب و پلاگین منو منیجر یا مدیریت منو و قالب میک-بلو را بگذارید بقیه کارها میشه تکرار مکررات . اگر زیرساختی از طرف مدیران ارشد انجمنهای پشتیبانی تدبیر می شد اینهمه دوباره کاری معنی پیدا نمی کرد و وقت ملت صرف کارهای زیربنایی تر و واجبتر (رفع نیازهای بسیار زیاد کاربران فارسی زبان) می شد نه اینکه چشم ما قالب انجمن شما را گرفته بخواهیم از نقطه صفر یک روز ویرایش کنیم تا استایلی همچون قالب شما در بیاید تازه کمی هم انحراف و اشتباه حتما صورت خواهد گرفت. بهرحال از اینکه قالب و پلاگین اصلی را در اختیار گذاشتی و نیز راهنمایی کردی که از چه فایلهایی استفاده کردی بازم ممنون
من از هر چی خوشم بیاد میرم دنبالش و ول کن آن نیستم.
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۹:۲۰ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۱:۳۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۱:۲۲ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان