هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مای بی بی این پلاگین رو داره ؟
عزيز شايد امروز كسي متولد نشده اصلا كه نمايش بده وگرنه نشون ميده. يه چك كن از تقويم ببين امروز متولد داره سايتت؟
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۰/۱۲/۸، ۰۷:۰۵:۴۲ صبح)
سلام
راهنمایی خدمتتان داش م من گشتم نتوانستم پیدا کنم
چه طور پیام تصادفی بزاریم در ثبت نام که فارسی باشه
اقا این خارجی ها پدر ما رو در اوردن با این الکی عضو شدن هایشان و ...
پاسخ
(۱۳۹۰/۱۲/۸، ۱۰:۱۰:۳۳ صبح)tab_100 نوشته است: سلام
راهنمایی خدمتتان داش م من گشتم نتوانستم پیدا کنم
چه طور پیام تصادفی بزاریم در ثبت نام که پارسی باشه
اقا این خارجی ها پدر ما رو در اوردن با این الکی عضو شدن هایشان و ...

سلام دوست عزیز

جای سوال شما اینجا نبود ولی میتونید از تاپیک زیر پلاگین سوال امنیتی رو دانلود کنید و سوال و جواب فارسی رو هنگام ثبت نام فعال کنید

http://community.mybbiran.com/thread-3327.html
پاسخ
بزرگواران ما هم همچین مشکلی داریم و متولدین امروز مشخص نمیشن! فقط داخل سالنامه هستن!
چند جا خوندم که با غیر فعال کردن تاریخ جلالی مشکل حل میشه! اما خب عنایت بفرمائید که این باز مشکل هستش! یعنی تاریخ که شمسی نباشه اصلا صورت قشنگی نداره

با این اوصاف در مای بی بی یعنی نه از سالنامه میتونیم به صورت شمسی استفاده کنیم نه از متولدین امروز!!!!!

یه سوال، آیا با توجه به این موارد، نظرتون با انتقال به وی بی چیه؟ آیا آدرس دهی لینک ها را می توان مثل ما بی بی کرد که بعد از انتقال به وی بی مشکل تخریب رنک و جستجو نداشته باشیم؟ یا در واقع محکوم به استفاده از همین سیستم با این محدودیت ها هستیم؟
ذره ای از نگاه خدا برای خوشبختی کافیست
انجمن های زیبایی ، سلامت و خانواده
پاسخ
خیر اگه درست انتقال بدید مشکل رنک و امثال این ها پیش نمیاد خیلی محسوسه و مشکل ایجاد نمیکنه

ولی پیش نهاد میکنم قبل این کار همین سوال رو در پشتیبانی وی بی بپرسید اگه جواب شما رو دادن Big Grin

چرا؟ چون تا پول ندی جواب سوال شما رو نمیدن

اگه جیبی پر از پول دارید بسم االله

موفق باشید
پاسخ
(۱۳۹۲/۸/۱۶، ۱۴:۵۱:۰۴ عصر)bina نوشته است: بزرگواران ما هم همچین مشکلی داریم و متولدین امروز مشخص نمیشن! فقط داخل سالنامه هستن!
چند جا خوندم که با غیر فعال کردن تاریخ جلالی مشکل حل میشه! اما خب عنایت بفرمائید که این باز مشکل هستش! یعنی تاریخ که شمسی نباشه اصلا صورت قشنگی نداره

با این اوصاف در مای بی بی یعنی نه از سالنامه میتونیم به صورت شمسی استفاده کنیم نه از متولدین امروز!!!!!

یه سوال، آیا با توجه به این موارد، نظرتون با انتقال به وی بی چیه؟ آیا آدرس دهی لینک ها را می توان مثل ما بی بی کرد که بعد از انتقال به وی بی مشکل تخریب رنک و جستجو نداشته باشیم؟ یا در واقع محکوم به استفاده از همین سیستم با این محدودیت ها هستیم؟

دوست عزیز برای انتقال در خدمتیم .
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۵:۱۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۷:۰۰ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۹:۲۴ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان