هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتشار نسخه‌ی 1.6.6 MyBB
با عرض سلام

من پارسی ساز 3.7 را دانلود کردم تا روی انجمنم قرار دهم. برای استفاده از یک زبان خاص در مای بی بی شما طبق معمول فایل های آنرا که در پوشه languages قرار دارد در انجمن خود اپلود میکنید ولی من در پارسی ساز 3.7 پوشه بنام install نیز میبینم که حقیقتا نفهمیدم برای چه منظوری استفاده میشود و چرا باید از آن برای یک بسته پارسی ساز استفاده کرد.
اگر رهنمائی کنید ممنوم میشوم.
پاسخ
(۱۳۹۰/۱۲/۸، ۰۳:۵۲:۴۲ صبح)doodoo نوشته است: خب دادا گفتم سخته اپدیت نکنBig GrinBig GrinTongue
سری که درد نمیکنه دستمال نمیبندن کهHeart

قابل توجه دوستان. امروز سایت ما به علت آپدیت نبودن mybb 1.6.4 هک شد و هکر ها تمام اطلاعات هاست رو پاک کردند. هر کسی از این نسخه استفاده می کنه، سریعاً آپگرید کنه. من تا امشب سعی می کنم این کار رو نجام بدم. در جریان باشید هکر های خارجی به شدت دنبال نفوذپذیری و آسیب پذیری هستند و به محض اینکه فروم آپگرید نشده پیدا کنند، با استفاده از نفوذ پذیری هایی که اخیراً در این سیستم گزارش شده، به انجمن شما نفوذ پیدا می کنند.
البته خدا رو شکر که هاست ما بک‌آپ روزانه داشت. به دوستان توصیه می کنم اگه بک آپ روزانه ندارید، حداقل آخر هر شب یه بار از هاستتون بک آپ تهیه کنید. البته این هکر ها بانک اطلاعاتی رو پاک نکردند.
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۱/۱/۲، ۰۸:۴۶:۴۰ صبح)
(۱۳۹۰/۱۲/۲۹، ۱۱:۱۹:۲۰ صبح)MSTF نوشته است: با عرض سلام

من پارسی ساز 3.7 را دانلود کردم تا روی انجمنم قرار دهم. برای استفاده از یک زبان خاص در مای بی بی شما طبق معمول فایل های آنرا که در پوشه languages قرار دارد در انجمن خود اپلود میکنید ولی من در پارسی ساز 3.7 پوشه بنام install نیز میبینم که حقیقتا نفهمیدم برای چه منظوری استفاده میشود و چرا باید از آن برای یک بسته پارسی ساز استفاده کرد.

کسی نبود جواب ما را بده Confused
پاسخ
(۱۳۹۱/۱/۲، ۰۸:۴۶:۵۵ صبح)MSTF نوشته است:
(۱۳۹۰/۱۲/۲۹، ۱۱:۱۹:۲۰ صبح)MSTF نوشته است: با عرض سلام

کسی نبود جواب ما را بده Confused
اون پوشه قسمت پارسی شده پوشه install نسخه 1.6.6 هست که نیازی به آپلود ندارید (اگه نمی خواید بروزرسانی کنید.)
پاسخ
 سپاس شده توسطmihanforum (۱۳۹۱/۱/۱۱، ۰۵:۴۲:۲۹ صبح)
نقل‌قول: نخسه
?????!!!!!!!!
پاسخ
سلام
نسخه ۱.6.7 روی سایت اصلی مای بی بی آمده
اگر امکانش هست زودتر اضافه کنید
پاسخ
http://community.mybbiran.com/thread-996...l#pid82552
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
ای خدددددددددددددددددددداااااااااااا. من که هنوز ۳-۴ ورژن پایین ترم. چندین بار هم سوال پرسیدم ولی دوستان کم لطفی کردن و درست جواب ندادن.
۱- آیا از ۱.۶.۴ امکان ارتقای مستقیم وجود داره؟ من خیلی فایلها رو دستکاری کردم مثلا undergroud و فایلهای index و member و پوسته و ...
۲- توی صفحه ویکیپدیای سایت Mybb برای هر نسخه تعدادی فایل که تغییر کرده رو نوشته. آیا اگر فقط اون فایلها رو کپی و جایگزین کنم انجمن آپگرید میشه؟
لطفا فایلهای قرمز وسط این صفحات رو نگاه کنید تا متوجه منظورم بشوید.
http://wiki.mybb.com/index.php/1.6.7
http://wiki.mybb.com/index.php/1.6.6
http://wiki.mybb.com/index.php/1.6.5

۳- اگر خود شما ۱.۶.۴ داشتید و میخواستید آپگرید کنید و کلی تغییرات مهم داده بودید دقیقا چه کار میکردید که به مشکل نخورید.
ممنون میشم واضح پاسخ بدهید.
پاسخ
میشه از همین فارسی ساز روی 1.6.7 استفاده کرد؟
پاسخ
باسلام
لینک دانلود mybb1.6.6 خراب می باشد
لطفا رسیدگی کنید
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  انتشار نسخه‌ی 1.6.15 MyBB Pars 26 17,211 ۱۳۹۳/۱۱/۲۴، ۲۲:۳۹:۰۸ عصر
آخرین ارسال: smemamian
  انتشار نسخه‌ی 1.6.16 MyBB Mohammad-Za 0 1,688 ۱۳۹۳/۱۰/۱۵، ۲۰:۲۳:۲۱ عصر
آخرین ارسال: Mohammad-Za
Star انتشار نسخه‌ی 1.6.12 MyBB Amin Yaghubi 45 31,380 ۱۳۹۳/۱۰/۱۴، ۰۷:۴۳:۱۳ صبح
آخرین ارسال: firstboy000
  انتشار نسخه‌ی 1.6.14 MyBB Mohammad-Za 34 26,141 ۱۳۹۳/۶/۲۴، ۱۲:۵۸:۵۷ عصر
  انتشار نسخه‌ی 1.6.13 MyBB Mohammad-Za 54 51,603 ۱۳۹۳/۶/۳، ۱۱:۱۱:۳۸ صبح
  انتشار نسخه‌ی 1.6.11 MyBB Mohammad-Za 52 34,966 ۱۳۹۲/۱۰/۲۴، ۱۸:۴۹:۴۰ عصر
آخرین ارسال: Amin Yaghubi
  انتشار نسخه‌ی 1.6.10 MyBB Mohammad-Za 66 41,914 ۱۳۹۲/۷/۲۵، ۱۱:۴۹:۳۱ صبح
آخرین ارسال: Rezakashefi
  انتشار نسخه‌ی 1.6.9 MyBB Mohammad-Za 155 94,548 ۱۳۹۲/۷/۱۲، ۱۰:۲۵:۳۱ صبح
آخرین ارسال: Amin Yaghubi
  انتشار نسخه‌ی MyBB 1.6.3 Pars 46 55,098 ۱۳۹۲/۲/۵، ۱۵:۴۱:۱۳ عصر
آخرین ارسال: Saizou
  انتشار نسخه‌ی MyBB 1.6.7 + معرفی MyBB 1.8 Mohammad-Za 31 29,795 ۱۳۹۱/۹/۱۷، ۱۴:۳۸:۳۵ عصر
آخرین ارسال: lab

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان