هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عرض ادیتور
با سلام و خسته نباشید
در یکی دو روز گذشته 2 سوال پرسیدم که هنوز جواب نگرفتم
خدا کنه این سومی رو جواب بدین و خانواده ای رو از دل نگرانی بیرون بیارینBig Grin

قسمتی که در عکس با شماره 1 مشخص شده توی تمامی ادیتورهای انجمن همین مشکل هست . چه جوری رفعش کنم؟
قسمتی که در عکس با شماره 2 مشخص شده توی ادیتور ارسال پیام خصوصی با اینکه تا جایی که تونستم ارتفاع ادیتور رو
کم کردم ولی بازهم قسمتی از تنظیمات رو میپوشونه. اینو چه جوری رفع کنم؟
با تشکر

[تصویر:  k8kad5ih7ywpqi7wxf47.bmp]

انجمن گفتگوی سپهر
www.sepehrclub.ir
منتظر حضورتان هستیم
پاسخ
مشکل شماره یک که برای همه هستش و بیشتر به مرورگر ربط داره در بعضی از مرور گر درست نمایش میده و در بعضی مشکل داره به عنوان مثال همین ادیتور پیش تو سایت مای بی بی ایران هم اون مشکل شماره یک را داره که مربوط به مرور گر هست.

مشکل شماره دو هم فقط باید با اعداد که آموزشش در پست اول هست بازی کنی تا درست بشه . یه پلاگین فیکس کردن ادیتور با قالب هست که سرچ کن و نصبش کن شاید درست بشه.
پاسخ
در قسمت آموزش ترجمه پوسته این قسمت ادیتور گفته شده است.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
دوستان یک سوال دارم:
بعضی قالب ها هستن که با توجه به رزولوشن عوض میشه و متغیره و در اینگونه قالب ها نمیشه اندازه معینی برای ادیتور گذاشت.حالا راهی هست که ادیتور هم اندازه عرض انجمن بشه(ینی با تغییر رزولوشن تصویر هم به درستی تغییر کنه) Big Grin
دیگه وقت مدیریت سایت و انجمن رو ندارم و از امروز به بعد فقط کارم کمک تو این پشتیبانی هست

Smile
پاسخ
رفع دائمی مشکل ابعاد ادیتور برای تمامی قالب ها
پاسخ
سلام

منم تو قسمت تنظیمات پروفایلم مشکل عرض دارم اما ربطی به ادیتور نداره

لطفا یه نفر من و راهنمایی کنه باید چی کار کنم
Smile

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
(۱۳۸۹/۱۲/۱۴، ۱۷:۰۰:۵۴ عصر)ms83 نوشته است: سلام

منم تو قسمت تنظیمات پروفایلم مشکل عرض دارم اما ربطی به ادیتور نداره

لطفا یه نفر من و راهنمایی کنه باید چی کار کنم
Smile

مشکل از قالب شما است. کد های این مسیر را در اینجا کاپی کنید تا بررسی کنم.

قالب ها و پوسته ها > قالب شما > User Control Panel Templates > تمامی کدهای usercp_profile
پاسخ

در پاسخ به پیام خصوصی عرض ادیتور من کم است . اما توضیحی ندادید کجا را ویرایش کنیم؟
پاسخ
قالب ها و پوسته ها » قالب ها » قالب مورد نظر » Private Message Templates و private_send
پاسخ
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۹۰/۱/۱، ۰۵:۰۷:۴۸ صبح) ، DJMOKHTAR (۱۳۹۰/۱/۱، ۱۹:۳۰:۳۰ عصر)
(۱۳۹۰/۱/۱، ۰۲:۱۸:۱۱ صبح)funset نوشته است: قالب ها و پوسته ها » قالب ها » قالب مورد نظر » Private Message Templates و private_send

با سپاس. منظور من در پاسخ به پیام خصوصی هست . موردی که گفتید مربوط به ارسال پیام هست قبلا ویرایش کرده ام و درست هست. اما هنگام دریافت پیغام خصوصی در پاسخ دادنش ادیتور عرض بسیار کمی دارد Shy
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان