هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هک شدن انجمن و استفاده از باگ
با سلام و خسته نباشید

چند روز هست که کسی داره از باگ در انجمن استفاده می کنه و در هر ساعت بیش از 100 ایمیل از طرف سیستم میفرسته و هاست مدام داره پیغام خطا میده که به این مضمون هست :

کد:
There have been 154 outgoing emails yesterday from the ............. User account.
There could be a spammer, the account could be compromised, or just sending more emails than usual.

This warning was generated because the 100 email threshold was passed.

با پشتیبانی تماس گرفتم و گفتن باید اگه ممکن باشه و امکان لاگ باشه در مورد ایمیل های ارسالی از طرف سیستم فعال کنم تا ببینم کی و از چه روشی داره ایمیل ارسال می کنه مداوما

من اولین حدسی که زدم مربوط میشه به فراموشی رمز عبور که کاربر می تونه بدون کد نمایشی و دردسر با یه روبوت اینکارو بکنه

اگه ممکنه راهنمایی کنین که مای بی بی امکان نمایش ایمیل های ارسالی از طرف سیستم رو داره تا ببینم مشکل از کجاست یا نه ؟
پاسخ
در بخش ابزار تعمیر و نگهداری و در قسمت ایمیل های ثبت شده‌ی سیستم، ایمیل‌هایی را که ارسال آن ها با خطا رو‌به‌رو شده باشد را ثبت می‌کند.
اگر خوش شانس باشید و ارسال یکی از این ایمیل‌ها با خطا رو‌به‌رو شده باشد می‌توانید حدس بزنید مشکل از طریق استفاده از سیستم ایمیل MyBB به وجود آمده است یا از جای دیگری است.
پاسخ
 سپاس شده توسطahmadb (۱۳۹۰/۱۰/۲۰، ۰۴:۳۷:۴۰ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۱۰/۲۰، ۰۴:۴۳:۴۶ صبح)
میتونید هم اگه براتون مشکلی ایجاد نمیکنه ، موقتا برای یک روز یا چند ساعت ، مخصوصا کاری کنید که ارور بده ، مثلا توی Configuration ، قسمت Mail Settings ، قسمت Mail Handler رو بذارید SMTP Mail ، و اطلاعات نادرست بدید . اینطوری نمیتونه ایمیل رو ارسال کنه و با خطا روبرو میشه ، بعد که فهمیدید مشکل از کجاست این تنظیماتو برمیگردنید به حالت اول
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۰/۱۰/۲۰، ۰۴:۳۷:۳۴ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۹۰/۱۰/۲۰، ۰۴:۴۰:۵۴ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۱۰/۲۰، ۰۴:۴۴:۰۲ صبح)
با تشکر از هر دو عزیز

اتفاقا به این فکر کردم ظهر و اومدم ایمیل رو بر اساس smtp تنظیم کردم اما خودم امتحان کردم و ثبت نشد متاسفانه

دوستان خواهش می کنم کمک کنین
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۱:۳۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۳:۴۴ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۴:۱۶ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان