هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سه در خواست
سلام داداش گلم داداش می شه ولی این ها نمی زارن نمی دونم چی کارشون کنم این ستا هم تو پاسخ تو پیام هم پاسخ جدید مشکل ایجاد کردن نمی شه درستتشون کرد.مممنون داداش گلم ببخشی ازیت کردم.ممنونHeartHeartHeartHeart
-----------------------------------------------------------------
[تصویر:  57714358930115746866.jpg]
و سلامی دیگه داداش و علاوه بر اون سوال بالا یکی دیگه سوال هم دارم داداش بخشی برای کاربرا ایجاد کردم به نام پلتفرم‌ها ولی وقتی یکی از این پلتفرم‌ها مثلا pc انتخاب می کنی فقط یکی همین یکی نماییش می ده اگر دوتا یا سه تا یا چهار تا انتخاب کنی نماییش نمی ده در صورتی که در موقع سایت فلید نوع فیلد * را جعبه ی انتخاب چند گانه زدم می دونی داداش مشکلش از کجاست دمت گرم داداش گلمHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart
[تصویر:  86376726538038529857.gif]
پاسخ
درود

برای حل این مشکل باید عرض ادیتو خودتون رو ویرایش کنید.برای این کار به تایپیک زیر مراجعه کنید.

http://community.mybbiran.com/thread-2175.html
طراحی اختصاصی قالب
نمونه کار ها : my board , smile , my theme , my favorite , MYVB theme ,
و ترجمه قالب : Blue Gloss
و به زودی سایت فروش قالب ها مای بی بی
پاسخ
 سپاس شده توسطdigital (۱۳۹۰/۱۰/۲۲، ۰۲:۴۶:۲۳ صبح)
این قابلیت در پیش فرض مای بی بی وجود نداره. یک پلاگین هست که mamaly12h نوشته و فکر کنم پولی هم باشه. با اون میتونین عکس چند انتخاب رو تو پست بیت ببینین
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطmajid01 (۱۳۹۰/۱۰/۲۲، ۰۲:۳۱:۱۷ صبح) ، digital (۱۳۹۰/۱۰/۲۲، ۰۲:۴۶:۴۳ صبح)
(۱۳۹۰/۱۰/۲۲، ۰۱:۰۰:۳۶ صبح)Cancer9003 نوشته است: این قابلیت در پیش فرض مای بی بی وجود نداره. یک پلاگین هست که mamaly12h نوشته و فکر کنم پولی هم باشه. با اون میتونین عکس چند انتخاب رو تو پست بیت ببینین
سلام داداش می تونید تایپک را بدهید من بگیرم.ممنون داداش گلمHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart
پاسخ
اینجا قرارش ندادن با خودشون صحبت کنین
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطdigital (۱۳۹۰/۱۰/۲۲، ۰۵:۳۴:۰۶ صبح)
(۱۳۹۰/۱۰/۲۱، ۱۵:۲۶:۲۳ عصر)digital نوشته است: سلام داداش گلم داداش می شه ولی این ها نمی زارن نمی دونم چی کارشون کنم این ستا هم تو پاسخ تو پیام هم پاسخ جدید مشکل ایجاد کردن نمی شه درستتشون کرد.مممنون داداش گلم ببخشی ازیت کردم.ممنونHeartHeartHeartHeart
سلام بچه ها هر چی این طول و عرض را تغییر می دهم درست نمی شه هر چی است مشکل از این سه تا است که آمده پایین کسی نمی ده چطور باید درستش کنم؟.ممنون بچه هاHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart

پاسخ
(۱۳۹۰/۱۰/۲۳، ۰۱:۴۱:۵۷ صبح)digital نوشته است:
(۱۳۹۰/۱۰/۲۱، ۱۵:۲۶:۲۳ عصر)digital نوشته است: سلام داداش گلم داداش می شه ولی این ها نمی زارن نمی دونم چی کارشون کنم این ستا هم تو پاسخ تو پیام هم پاسخ جدید مشکل ایجاد کردن نمی شه درستتشون کرد.مممنون داداش گلم ببخشی ازیت کردم.ممنونHeartHeartHeartHeart
سلام بچه ها هر چی این طول و عرض را تغییر می دهم درست نمی شه هر چی است مشکل از این سه تا است که آمده پایین کسی نمی ده چطور باید درستش کنم؟.ممنون بچه هاHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart
سلام تو را به خدا بهم کمک کنیدSad خیلی خیلی .ممنونHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart

درست شد بچه ها.ممنونHeartHeartHeartHeartHeart
پاسخ
سلام بچه ها خوبین چطور می شه چیزی بزارم تا کاربرای بتونن هم آواتار متحرک بزارن و نشون بده چون الان هر کی آواتار متحرک تو فروم من می زاره به صورت متحرک نماییش نمی ده و ثابت نشون می ده آیا چیزی است بشه درستش کرد؟.ممنون بچه هاHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart
پاسخ
فایل gif آپلود کنید
انجمن آریانیک

http://aria-nik.net

http://aria-nik.com

پاسخ
 سپاس شده توسطdigital (۱۳۹۰/۱۰/۲۸، ۲۲:۵۷:۰۲ عصر)
(۱۳۹۰/۱۰/۲۸، ۱۳:۵۲:۴۹ عصر)arianik نوشته است: فایل gif آپلود کنید
سلام داداش می گذارم متحرک هم است و با فرمت gif هم است ولی به صورت متحرک تو فروم من نشون نمی ده ثابت است چی کارش کنم؟.ممنون داداشHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان