هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سه در خواست
با استفاده از این

http://community.mybbiran.com/thread-2674.html
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۰/۱۰/۲۱، ۱۲:۱۸:۱۷ عصر) ، digital (۱۳۹۰/۱۰/۲۱، ۱۳:۰۵:۳۳ عصر)
سلام واقعا نمی دونم چطور ازتون تشکر کنم واقعا نمی دونم دم همتون گرم خیلی گلین بنظر من بهترین انجمن ساز فقط مای بی بی با کاربران خوبش..ممنون بچه ها فقط یک مشکل دیگه دارم.ممنون بچه هاHeartHeartHeartHeart
=========================================
مشکلم اینه ادیتور پیشرفته نصب کردم ولی رنگش چرا آبی نیست بچه ها باید آبی باشه نمی شه آبی اش کرد؟.ممنون بچه هاHeartHeartHeartHeartHeart
===========================
[تصویر:  61143553972226546840.jpg]
[تصویر:  86376726538038529857.gif]
پاسخ
قالب ها و پوسته ها > پوسته مورد نظر > ویرایش پوسته > استایل ویرایشگر

در اینجا تعویض کنید
استایل نیاز داشتید بنده به صورت رایگان براتون انجان میدم
کافیه پ خ کنیدWink
پاسخ
 سپاس شده توسطdigital (۱۳۹۰/۱۰/۲۱، ۱۴:۰۰:۱۸ عصر)
(۱۳۹۰/۱۰/۲۱، ۱۳:۳۷:۰۱ عصر)!Omid StaR! نوشته است: قالب ها و پوسته ها > پوسته مورد نظر > ویرایش پوسته > استایل ویرایشگر

در اینجا تعویض کنید
استایل نیاز داشتید بنده به صورت رایگان براتون انجان میدم
کافیه پ خ کنیدWink
سلام داداش گلم خوبی می شه قشنگ تر توضیح بدهی چی کارش کنم دمت گرم داداش گلم.ممنونHeartHeartHeartHeart

پاسخ
مسیر گفته شده رو دنبال کن و پوسته ای که روی انجمنت فعال هست رو بیار
زیر لیست global.css و modcp.css و ... یه سری تنظیمات مربوط به پوسته هست. یکش استایل ویرایشگر هست که روی Default تنظیمه. از همون جعبه انتخاب office 2007 رو انتخاب و ذخیره کنین
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطdigital (۱۳۹۰/۱۰/۲۱، ۱۴:۴۶:۰۱ عصر)
اینم اطلاعات تصویری دوست عزیز

[تصویر:  13263131641.png]
پاسخ
 سپاس شده توسطdigital (۱۳۹۰/۱۰/۲۱، ۱۴:۳۷:۴۸ عصر)
سلام ویژه خدمت دو دوست گلم خیلی خیلی ممنون بچه ها ما نمی دونم چرا می گن بچه ها مای بی بی کمک نمی گنن الان خیلی بهم کمک کردید حیف نمی تونم اعتبار بدهم برای امروز تموم شده برای فردا همشو می دهم به شما.ممنون بچه ها فقط بچه ها یک مشکل دیگه واقعا ببخشی ببخشی بچه ها.ممنون
=========================================================
بچه ها این صفحه ی تو این ادیتور یک خورده اش آمده بیرون آموزش یکی از بچه های این سایت را خوندم عمل نکرد آموزش دیگه ای است بچه ها.ممنون دوستان عزیز گلم.بهترینین.ممنونHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart
=========================================================
[تصویر:  01090674366662217062.jpg]
پاسخ
http://community.mybbiran.com/thread-2175.html
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

پاسخ
 سپاس شده توسطdigital (۱۳۹۰/۱۰/۲۱، ۱۴:۴۹:۲۹ عصر)
(۱۳۹۰/۱۰/۲۱، ۱۴:۴۸:۰۶ عصر)Cancer9003 نوشته است: http://community.mybbiran.com/thread-2175.html
سلام داداش آره داداش همین بود هی انجام می دادم نمی شود هی عرضش بیشتر می شود ولی هر چی طول را تغییر می دادم تغییر نمی کرد نمی دونم چرا؟.ممنون دوست عزیزمHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart

پاسخ
هر قسمت قالب بندی مخصوص به خودش رو داره. تو همون تاپیک کامل گفته شده که هر قسمت رو از کدوم قالب بندی درست کنین

پاسخ
 سپاس شده توسطdigital (۱۳۹۰/۱۰/۲۱، ۱۴:۵۴:۳۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان