هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرورش دزد در آستین !
اطمینان داشته باشید هیچ وقت دیگه کار رایگانی از من نمیبینید. (عطایش را به لقایش بخشیدم) Angry
 سپاس شده توسطmajid01 (۱۳۹۰/۹/۲۷، ۱۰:۲۳:۴۶ صبح)
بس که کارای رایگان میدید دست مردم ( بعضی هاشون ) رو هوا برمیداره فک میکنن بعد از این که دانلود کردند میتونند باهاش هرکاری بکنن.

به نظرم باید هر قالب یا پلاگینی که ساخته میشه پولی باشه تا بدونند باید چطوری ازش استفاده کنند.

خداییش کسی که قالب کار کرده باشه میفهمه این آقا مهدی چی میکشه واقعاً زمانبر هستش.

طراحی اختصاصی قالب
نمونه کار ها : my board , smile , my theme , my favorite , MYVB theme ,
و ترجمه قالب : Blue Gloss
و به زودی سایت فروش قالب ها مای بی بی
 سپاس شده توسطمحمد (۱۳۹۰/۹/۲۷، ۱۰:۳۳:۲۷ صبح)
پولی کردن نرم افزارهای اپن سورس هم فایده نداره . باید این قضیه فرهنگ سازی بشه وگرنه این روشها تو بلند مدت هیچ نتیجه ای نداره .
به فرض هم که پولی بشه ، یا میرن قالب رو ریپ میکنن ، یا یه نفر میخره ، واسه دشمنی یا واسه افزایش آمار سایتش مجانی قرار میده . الانه هم که خیلیا هر کاری واسه بالا رفتن آمارشون میکنن .
باید فرهنگ این قضیه درست بشه .

یه چیز دیگه هم میخاستم دیشب بگم . هی دارم سبک سنگین میکنم که اگه بگم به کسی برمیخوره یا نه . حالا من میگم اما امیدوارم کسی ناراحت نشه .
با اینکه به شخصه تا الان توفیق اینو نداشتم که از قالبهای بچه های طراح استفاده کنم و همیشه هر کاری هم داشتم با راهنمایی بقیه روی قالب پیش فرض انجام دادم ، با این وجود یه وقتایی از لحن بیان بعضی از دوستان طراح ناراحت میشدم . از اینکه چرا باید با این نوع ادبیات ، خطاب به جمع صحبت بشه . اما اینگونه رفتارهای نادرست رو که میبینم ، فکر میکنم اگه خودمم بودم شاید شدیدتر از این هم برخورد میکردم .

بهرحال امیدوارم فرهنگ استفاده از برنامه های دارای کپی رایت ، لااقل بین کسانیکه خودشون صاحب سایت هستن ، بهبود پیدا کنه .
انجمن آریانیک

http://aria-nik.net

http://aria-nik.com

سپاس شده توسطyaser0421 (۱۳۹۰/۹/۲۷، ۱۱:۳۱:۴۶ صبح) ، Night (۱۳۹۰/۹/۲۷، ۱۱:۳۶:۰۳ صبح) ، محمد (۱۳۹۰/۹/۲۷، ۱۱:۳۶:۱۹ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۹/۲۷، ۱۲:۲۲:۵۲ عصر) ، majid01 (۱۳۹۰/۹/۲۷، ۱۹:۵۹:۳۵ عصر)
جناب نمكي كار ايشون درست نبوده اما با يكم سبك سنگين كردن قضيه ميشه فهميد يك جورايي باعثش خودتون بوديد ... شما قالباتون عاليه و همه دنبالشن و توش شكي نيست ولي وقتي ميايد و حذفش ميكنيد خيلي ها وسوسه ميشن كه بيان همچين كاري بكنن كه آمارشون بالا بره ولي اگه اين كارو نكنيد اولا همه ميتونن به جاي در به دري براي پيدا كردن يك قالب و رفتن به سايت يك سري آدم مثل ايشون بيان از همين ماي بي بي دانلود كنن و دوما اينكه ديگه هيچ كس اين كار رو نميكنه چون كه همه اول به ماي بي بي ميان به عنوان مرجع و ديگه كسي جرات نميكنه قالب هاتون رو به اسم خودش بزنه.

كار ايشون رو تائيد نميكنم ولي ميشه گفت منشا اين قضيه خود شماييد.
 سپاس شده توسطmajid01 (۱۳۹۰/۹/۲۷، ۱۹:۵۹:۳۲ عصر)
داستان از زمانی شروع شد که همه کارهای من رایگان و از همین جا قابل دانلود بود (قدیمیا یادشونه) پس فکر نمیکنم دلیل خوبی باشه.
فکر میکنم اشکال از خودمون بود که سیر تا پیاز مای بی بی را به همه یاد دادیم.
من هم این کار رو مخکوم می کنم.
اما این چه وضعیه?
کاربرا وقتی یک سوالی می پرسن اسپم هست .مثلا من چند روز پیش سوالی رو پرسیدم,به ساعت نکشید حذف شد.
حالا مدیرا هر ارسال مزخرفی رو میذارند.
امیدوارم هر چه زودتر بساط این انجمن مزخرف جمع بشه.
حیف زحمات مدیر سایت که یک عده ای با کاراشون خرابشون کردند.
مزخرفه نیا توش.
 سپاس شده توسطBehr☺uz (۱۳۹۰/۱۰/۳، ۱۴:۴۲:۴۶ عصر)
میگم که.

اینجا یک مشت بچه دور هم جمع شدید.فقط منتظرید به بهانه بچگانتون پاچه همدیگه رو بگیرید.نمبشه هم گفت بالا چشتون ابرو هست.سریع اخطار میدی
عوضی
 سپاس شده توسطamir_tara67 (۱۳۹۰/۱۰/۳، ۱۴:۲۴:۴۲ عصر)
ماشالله چه خوش اخلاق :|

همچین آماری هم ندارید این همه غرور دارید خدا رو شکر محتاج شما نیستم و انگلیسی ام اینقدر خوب هست که سایت مادر نیاز هام رو تامین کنه ولی بهتره کمی لحنت رو بهتر کنی مطمئن باش کاربرا باهات دعوا ندارن که تو باهاشون دعوا داری :|
 سپاس شده توسطmajid01 (۱۳۹۰/۱۰/۱، ۲۳:۴۴:۵۸ عصر) ، Night (۱۳۹۰/۱۰/۳، ۰۵:۵۰:۴۰ صبح)
ربطی نداره برای این تاپیک گزاشتن تا کسانی میخوان این کار رو انجام بدند حساب کار دستشون بیاد
این از دزدی هم فراتر هستشAngry
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

سپاس شده توسطwhat? (۱۳۹۰/۱۰/۳، ۰۵:۱۴:۴۶ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان