هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارور
(۱۳۹۰/۹/۲۷، ۱۰:۲۴:۰۶ صبح)kingofpersia نوشته است:
(۱۳۹۰/۹/۲۶، ۱۵:۰۶:۵۵ عصر)Behr☺uz نوشته است:
(۱۳۹۰/۹/۲۵، ۱۴:۲۲:۲۷ عصر)kingofpersia نوشته است: دوست عزیز این خطا هیچ ربطی به دسترسی نداره ، دسترسی را به 775 تغییر بده.

(۱۳۹۰/۹/۲۵، ۱۴:۴۵:۵۱ عصر)kingofpersia نوشته است:
(۱۳۹۰/۹/۲۵، ۱۴:۲۶:۵۸ عصر)!ArTiN! نوشته است: این عدد که در عکس میبینید رو خرشو کردم 5 ولی تاثیری نداشت
شات

دوست عزیز من که نگفتم به 775 تغییر بده برای حل مشکلت برای اینکه هک نشی و این مشکل مربوط به آپاچی می باشد و باید بررسی شود چه چیز باعث بروز چنین مشکلی می شود

(۱۳۹۰/۹/۲۶، ۰۲:۵۲:۳۴ صبح)baxe rapper نوشته است: لطفا به مدیر سرور بگویید GDI Library را چک نمایند نمایه های عکس لینوکسی و ........
لطفا دسترسی را به 755 تغییر دهید
لطفا در صورت نداشتن علم کافی در مورد Permission ها کاربران یکدیگر را راهنمایی غلط ننمایند با تشکرHeart
بنده بابات راهنمایی اشتباه عذر خواهی میکنم
عکس زیر هم ببینید بد نیست

آقا بهروز میشه بگید کجای حرف بنده اشتباه بود ، حتی گفته باشه شما 777 کنید نیازی ضروری ندارد این کار را بکنید نمونه سایت بنده و این کار از نظر امنیتی مشکل دارد.

(۱۳۹۰/۹/۲۷، ۰۹:۲۹:۵۲ صبح)baxe rapper نوشته است: بهترین chmod برای فایلها 755 هست مدیر ارجمند و گرامی Heart

دوست عزیز شما که می خواهید راهنمایی درست کنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!
chmod برای فایلها 664 و برای پوشه ها 775 است.

باز رفتیم خونه اول :ِ
مدیر گرامی باز میگی 775 ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آقا 755 درستشه برای فولدر ها و برای بعضی از فایلها 644 و بعضی دگر 600 البته فایلهایی که با لینوکس
RKHunter- میشوند Heart
(۱۳۹۰/۹/۲۶، ۱۵:۰۶:۵۵ عصر)Behr☺uz نوشته است:
(۱۳۹۰/۹/۲۵، ۱۴:۲۲:۲۷ عصر)kingofpersia نوشته است: دوست عزیز این خطا هیچ ربطی به دسترسی نداره ، دسترسی را به 775 تغییر بده.

(۱۳۹۰/۹/۲۵، ۱۴:۴۵:۵۱ عصر)kingofpersia نوشته است:
(۱۳۹۰/۹/۲۵، ۱۴:۲۶:۵۸ عصر)!ArTiN! نوشته است: این عدد که در عکس میبینید رو خرشو کردم 5 ولی تاثیری نداشت
شات

دوست عزیز من که نگفتم به 775 تغییر بده برای حل مشکلت برای اینکه هک نشی و این مشکل مربوط به آپاچی می باشد و باید بررسی شود چه چیز باعث بروز چنین مشکلی می شود

(۱۳۹۰/۹/۲۶، ۰۲:۵۲:۳۴ صبح)baxe rapper نوشته است: لطفا به مدیر سرور بگویید GDI Library را چک نمایند نمایه های عکس لینوکسی و ........
لطفا دسترسی را به 755 تغییر دهید
لطفا در صورت نداشتن علم کافی در مورد Permission ها کاربران یکدیگر را راهنمایی غلط ننمایند با تشکرHeart
بنده بابات راهنمایی اشتباه عذر خواهی میکنم
عکس زیر هم ببینید بد نیست

خیر قربان از لحاظ امنیتی هیچ فایلی به صورت دایم و هیچ فولدری به صورت دائم نمیتوانند 777 باشند
حال مگر اینکه یک فایل index.php و یا .... داخلش باشند Big Grin
نقل‌قول: دوست عزیز شما که می خواهید راهنمایی درست کنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!
chmod برای فایلها 664 و برای پوشه ها 775 است.

755 صحیح است با تشکرHeart
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۷:۲۱ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۹:۰۴ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۲:۴۲ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان