مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: ارور
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2

!Omid StaR!

ادیتور هم اصلا برای یوزر ها با فایر فاکس نمایش داده نمیشه

خواهعش جواب مستقیم بدهند دوستان و از دادن پاسخ اسپم پرهیز کنید

دسوتان ما همیشخه پاسخگوی همه هستیم . ولی واقعا وقتی خود نیاز به کمک دسوتان داریم

نباید همکاری کنند؟

من الان هرکاری میخوام بکنم این ارور میاد خواهشا بگید دلیل و راه حلشو
سطح دسترسی فولدر avatars را که در پوشه ی uploads هست را بررسی و روی 777 قرار بدید

!Omid StaR!

تاثیری نداشت عزیز

واقعا باید چیکار کنیم؟اخه چرا اینجوری میکنه

هر روز باید یه بازی این پنل رو درست کنیم

!Omid StaR!

ببخشید من مجددا بررسی کردم سطح دسترسی 777 هست

مشکل از کجاست؟؟در تنظیکم گروه های کاربری هم همین ارور میاد

چیزی نمیهش اپلود کرد

!Omid StaR!

این عدد که در عکس میبینید رو خرشو کردم 5 ولی تاثیری نداشت

!Omid StaR!

نقل‌قول: دوست عزیز این خطا هیچ ربطی به دسترسی نداره ، دسترسی را به 775 تغییر بده.

خودتون اینجا گفتید/ حالا چه راه حلی پیشنهاد میکنید؟
لطفا به مدیر سرور بگویید GDI Library را چک نمایند نمایه های عکس لینوکسی و ........
لطفا دسترسی را به 755 تغییر دهید
لطفا در صورت نداشتن علم کافی در مورد Permission ها کاربران یکدیگر را راهنمایی غلط ننمایند با تشکرHeart
(۱۳۹۰/۹/۲۵، ۱۴:۲۲:۲۷ عصر)kingofpersia نوشته است: [ -> ]دوست عزیز این خطا هیچ ربطی به دسترسی نداره ، دسترسی را به 775 تغییر بده.

(۱۳۹۰/۹/۲۵، ۱۴:۴۵:۵۱ عصر)kingofpersia نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۰/۹/۲۵، ۱۴:۲۶:۵۸ عصر)!ArTiN! نوشته است: [ -> ]این عدد که در عکس میبینید رو خرشو کردم 5 ولی تاثیری نداشت
شات

دوست عزیز من که نگفتم به 775 تغییر بده برای حل مشکلت برای اینکه هک نشی و این مشکل مربوط به آپاچی می باشد و باید بررسی شود چه چیز باعث بروز چنین مشکلی می شود

(۱۳۹۰/۹/۲۶، ۰۲:۵۲:۳۴ صبح)baxe rapper نوشته است: [ -> ]لطفا به مدیر سرور بگویید GDI Library را چک نمایند نمایه های عکس لینوکسی و ........
لطفا دسترسی را به 755 تغییر دهید
لطفا در صورت نداشتن علم کافی در مورد Permission ها کاربران یکدیگر را راهنمایی غلط ننمایند با تشکرHeart
بنده بابات راهنمایی اشتباه عذر خواهی میکنم
عکس زیر هم ببینید بد نیست

بهترین chmod برای فایلها 755 هست مدیر ارجمند و گرامی Heart
بنده حرف شمارو قبول دارم Heart
حرفی که زدم بر اساس شات بود که قرار دادم
:دی
با تشکر
بسته شد
صفحه‌ها: 1 2