هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بن كردن شخص قبل از ثبت نام
دوستان راهي هست كه بتونيم يك نام كاربري رو قبل از ثبت نام بن كنيم؟ به عبارت ديگه بعد از ثبت نام مستقيما به طور پيشفرض بره تو گروه بن شده ها.

چون راستش يكي داره ثبت نام ميكنه و اذيت ميكنه من بن از خروج دارم ولي اينقدر سريع ثبت نام ميكنه و خارج ميشه كه نميشه بنش كرد حسابي رو اعصابه خواهشا يكي بگه چطوري اين كارو بكنم.

نام كاربري بعديش رو دقيقا ميدونم چيه.
تورو خدا يكي يه راه بگه اين يارو گند زده به اعصابم AngryAngryAngry واقعا كه بعضيا چقدر عقده اين
ليست آي پي هاش :

79.127.62.173
79.127.57.169
79.127.17.196
79.127.59.201
79.127.17.214
79.127.97.156
79.127.0.35
79.127.96.247

شيطونه ميگه بزنم اي پي 79.127.*.* رو بن كنما ! به خدا اگه سايتم پا گرفته بود همين الان سري اي پيشو بن ميكردم بره ... كسي ميته يه سري اي پي دقيق ازش بگه كه فقط همين يارو بن بشه؟
پاسخ
کنترل پنل مدیریت کل > کاربران و گروه ها > محرومیت > نام کاربری غیر مجاز

یوزرشو بده بن میکنه نمیذاره با اون یوزر ثبت نام کنه
پاسخ
 سپاس شده توسطirantreasure (۱۳۹۳/۶/۲۰، ۰۲:۱۹:۱۲ صبح)
عزيز من نميخوام ثبت نام نكنه خب يه نام كاربري ديگه انتخاب ميكنه اون موقع بدتر ميشه نميشه تشخيصشم بدم ميخوام مستقيم بن بشه يعني اين نام كاربري كه ساخته شد منتقل بشه به گروه بن شده ها.
پاسخ
چنین چیزی فکر نمیکنم بشه
والا من مای بی بی زیر و رو کردم رفتم ویبولتین :دی
پاسخ
محدودیت تعداد ثبت نام در روز ، برای اون آی پی بذار
ضمنا میتونی پلاگین عدم خروج رو هم نصب کنی
انجمن آریانیک

http://aria-nik.net

http://aria-nik.com

پاسخ
عزيزي تو پست اول گفتم ... عدم خروج نصبه ولي ايشون يا وقتايي كه نيستم كارشو انجام ميده و يا كل كارش رو تو متوسط 18 ثانيه انجام ميده كه امكان بن كردنش نيست !!

كاري نميتونه بكنه ولي اعصابمو حسابي به هم ريخته.

چطوري براي آي پيش محدوديت ثبت نام بذارم؟
پاسخ
فعال سازی رو بذار بر عهده مدیر و فعالش نکن Tongue
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۱:۰۷ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۳:۱۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۳:۲۵ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان