هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گوگل بالاخره پیج رنک ها را اپدیت کرد!
دقیقا با بالاییا موافقم معمولا سایتای زرد گوگل بهشون رنک نمیده اما این وسط هستن بعضیا که اصلا مطلب ندارن ولی رنک 5 دارن

امروز یکی از دوستام میگفت سایت تو الکسا هنوز هیچ رتبه ای نداره ولی رنک 6 گرفته

کاش میشد اینجا این بحث سئو یه کم باز تر میشد تا دوستان پیشرفت بیشتری میکردن
پاسخ
من قبلا تالارم که چیزتر نشده بود رنک 3 داشت

بعد از چیزتر همون تالار بعد از 6 ماه فعالیت رنکش هنوز 1 مونده

عجیبه که یکی از دوستام که ویبولتن زده توی 3 ماه رنک 3 گرفته

روزی بین 150 تا 200 تا ورودی گوگل دارم ولی وضعیت اینه

چرا باید ویبولتن سئوش انقد قوی تر از مای بی بی باشه؟؟؟؟!!!!

باید یه فکری کرد Dodgy
پاسخ
سئو ویبولتین واقعا عالیه رتبه السکای ما در عرض 1 ماه از 3 ملیون جهانی رسیده به 500 هزار جهانی و رتبه ایرانمون هم شده 5000 Wink
پاسخ
فکر میکنم از همه خنده دار تر , انجمن من باشه ! Big Grin
از روزی که این انجمن رو زدم , رنک 1 داشتم .. البته اگر index.php رو به آدرس اضافه کنید , رنک 2 دارم
حالا فرض میگیرم که مثلا انجمن بنده با 3 سال سابقه , محتوا ندارد یا همش کپی هست , اگر واقعا اینطور باشه , پس چرا اقای گوگل (شایدم خانم Big Grin) انقدر لطف به من داره و صفحات من رو معمولا جز اولین نتایج میزاره ؟؟ یا چرا انقدر در این آمار پایین به من لطف داره ؟؟ اگر سئو من ضعیف هست , پس آمار پایین چرا اینطوریه ؟؟

ورودی انجمن بنده فقط در 24 ساعت گذشته از موتور گوگل >>> 5434 ورودی کلیک از موتور گوگل
آمار آلکسا : ایران 249 , جهان 18.309
البته خود من فکر میکنم یکی از علت پایین بودن رنک ,عدم فعالیت صفحه اول دامنه باشد ... ولی با توجه به ورودی های گوگل و تعداد لینک های من در گوگل و سایر مباحثی که خودم کاملا رعایت کردم , واقعا این رنک عجیبه ! پس همه با هم بخندیم Big Grin
[تصویر:  a368b364f24d0b1337d2e69b336d3dd5.png]
www.MyGeneral.ir
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۰/۸/۲۱، ۱۳:۴۵:۵۵ عصر) ، Night (۱۳۹۰/۸/۲۱، ۱۴:۰۰:۰۹ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۰/۸/۲۱، ۱۴:۲۷:۱۰ عصر)
انجمن گفتگوی داوران
www.forum.davaran.ir
پیج رنک: 3
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۸:۴۴ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۱:۰۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۰:۳۸ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان