هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گوگل بالاخره پیج رنک ها را اپدیت کرد!
همونجور که از عنوان تاپیک معلومه انتظار به سر رسید و گوگل بالاخره پیج رنک سایت ها را اپدیت نمود

در این اپدیت پیج رنک ها اکثر سایت ها بدون تغییر مانده اند و اونایی که رنک 0 داشتن افزایش افزایش داشتند

البته گوگل با اپدیت هاش همیشه همه رو غافل گیر میکنه ولی معمولا با سایت های ایرانی رابطه خوبی داره برا مثال سایت اسان دانلود رنک 5 گرفت

راستی فکر میکنید رنک شما توی این اپدیت پیج رنک ها چند شده باشه؟

برای مشاهده پیج رنک خود اینجا کلیک نمایید
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۰/۸/۱۷، ۱۲:۲۱:۰۵ عصر) ، Doodoo (۱۳۹۰/۸/۱۷، ۱۲:۲۲:۱۵ عصر) ، رضا (۱۳۹۰/۸/۱۷، ۱۳:۰۰:۵۵ عصر) ، Night (۱۳۹۰/۸/۱۷، ۱۳:۴۳:۰۴ عصر) ، kavian (۱۳۹۰/۸/۲۱، ۱۱:۲۶:۱۸ صبح)
من شدم يك Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
پاسخ
ما رفتیم واسه 2 دم گوگل عزیز گرمBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
پاسخ
آقا این دقیقاً چی هست، برای من زده 0
من که نمیفهمم دقیقاً چیکار میکنه این قابلیت. . . Huh
همین الان همین سایت ما بی بی رو زدم نوشته بود 1 از 4
یکی بیاد توضیح بده این چیکار میکنه و اینکه سئو چی هست اصلاً ؟
We Are Basketball
[تصویر:  ot2ybgycgw5e53skwsus.gif]
پاسخ
خیلی مسخرست ، دو بودم شدم یک!!!
پاسخ
گوگل هر چند وقت یه بار میاد سایتها رو رتبه بندی میکنه که از 0 تا 10 و بر اساس همین رتبه بندی وقتی یه کاربر توی گوگل یه کلمه رو سرچ می کنه سایتهایی که رتبه بالاتری دارند توی صفحات اول نمایش داده میشن.

فرض کن یه کاربر می زنه مای بی بی سایتهایی که لینکشون توی صفحه اول هستند اگه بری رنک گوگل رو نگاه کنی از بالا به پایین کمتر هستند و همچنین صفحات بعدی.البته توی صفحات اول به خیلی چیزهای دیگه بستگی داره که این یکی شونه

البته به دست اورد رنک های 1 تا سه زیاد سخت نیست ولی هرچی می خوای بری بالاتر باید تلاش بیشتر بکنی
پاسخ
ما همون 1 موندیم Confused نمیدونم رو چه حسابی من هفته 3 احداث فروم 1 شدم
Angelموفقیت برای اشخاص کم ظرفیت مقدمه گستاخی استAngel
پاسخ

Alexa Traffic Rank: 90,487

Traffic Rank in IR: 1,477

در جستجو ها هم که همیشه جزو TOP 10 موتور گوگل هستم

اونقت پیج رنک من که قبلا 2 بود اول شد 1 و حالا هم زده 0

نه مشکلی تو سایتم داشتم نه قالبی و.... عوض شده . کاربر هم که میانگین حداقل 200 نفر در یک روز ثبت نام میکنند

من دیگه دنبال کاربر نیستم و این امار برام مهم نیست ولی برام جالبه که بدونم ملاک تایین پیج رنک چیه ؟

چون سایتی که 3 ماهه فعالیت شروع کرده با 40 تا کاربر میزنه 2 من رو با این امار و سابقه و این همه لینک تو گوگل میزنه 0 Big Grin

پاسخ
0 بودم 1 شدم! Shy
پاسخ
يه سايتم با حدود 5000 تا كاربر و بازديد نسبتاً بالا رنك 0

يه سايتم با 200 تا كاربر و بازديد نه چندان بالا رنك 1

تفاوت اين دو تا :

اولي ماي بي بي و حدود 8 ماه تاسيس و مطالب زياد ولي رنك 0 گرفت.

دومي ويبولتين و مدت تاسيسش كمتر از اولي و مطالب كمتر. البته مورد هجوم اسپمر ها هم قرار گرفته ولي رنك 1 گرفت.

نكته جالب : آدرس دومي رو دو هفته هست عوض كرديم . امروز آدرس دوم هم رنك 1 گرفت.
پاسخ
 سپاس شده توسطFarhoodi (۱۳۹۰/۸/۱۷، ۱۴:۵۰:۰۱ عصر) ، Srbija (۱۳۹۰/۸/۱۷، ۱۵:۲۷:۲۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان