هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عنوان کاربری کار نمیکنه!
سلام دوستان
چرا عنوان های کاربری کار نمیکنه؟
ببینید مثلا من تعیین کردم با حداقل 5 پست عنوان یورز ها بشه "عضو انجمن" ولی کار نمیکنه و عنوان گروهی که کاربر تو اون هست رو نمایش میده
لطفا عکس ها رو ببینید:

من از این متغییر ها استفاده میکنم
{$post['usertitle']}
{$post['groupimage']}
چیکر کنم که مثل همینجا مرحله ای باشه؟ مثلا عضو تازه وارد>عضو انجمن>عضو فعال> عضو حرفه ای

پاسخ
کسی نیست جواب مارو بده؟
پاسخ
لازم نیست تاکید کنم کد هایی که شما میگید فقط توی پست بیت کار میکنن!!!Huh
[تصویر:  c613paraglider.png]

برای ثبت نام پرواز پاراگلایدر روی عکس کلیک کنید
پاسخ
عزيز اگه منظورتون رو اشتباه متوجه نشده باشم.

براي مثلا اين تصوير : [تصویر:  5.png]

بايد لينك عكس رو در بخش تصوير گروه كاربري قرار بديد و براي عنوان كاربري هم در عنوان كاربري اختياري ميتونيد چيزي رو كه ميخوايد قرار بديدHeart
پاسخ
(۱۳۹۰/۸/۱۱، ۱۸:۵۱:۱۵ عصر)Behr☺uz نوشته است: لازم نیست تاکید کنم کد هایی که شما میگید فقط توی پست بیت کار میکنن!!!Huh
منظورتونو متوجه نشدم
یعنی من نمیتونم مثل همین انجمن کاربران رو براساس پست گروه بندی کنم؟ مگه میشه!Huh
پاسخ
یکی جواب ما تازه کارا رو هم بده این همه ادم اینجاست Undecided
پاسخ
عزيز مشكلت رو واضح تر توضيح بده من چيزي كه برداشت كردم رو گفتم :
نقل‌قول: عزيز اگه منظورتون رو اشتباه متوجه نشده باشم.

بايد لينك عكس رو در بخش تصوير گروه كاربري قرار بديد و براي عنوان كاربري هم در عنوان كاربري اختياري ميتونيد چيزي رو كه ميخوايد قرار بديدHeart

اگر منظورتون رو اشتباه فهميدم بگيد تا بتونم آموزش درست رو در اختيارتون بذارم.
پاسخ
 سپاس شده توسطkhp (۱۳۹۰/۸/۱۱، ۲۲:۳۰:۳۷ عصر)
(۱۳۹۰/۸/۱۱، ۲۱:۵۵:۱۰ عصر)Night نوشته است: عزيز مشكلت رو واضح تر توضيح بده من چيزي كه برداشت كردم رو گفتم :
نقل‌قول: عزيز اگه منظورتون رو اشتباه متوجه نشده باشم.

اگر منظورتون رو اشتباه فهميدم بگيد تا بتونم آموزش درست رو در اختيارتون بذارم.

عزیز اینو که خودم میدونم اصلا با گروه کاربری مشکل ندارم گروه های کاربری رو تعریف کردم کار هم میکنه
مشکل من عنوان های کاربران هست که بر اساس پست اتوماتیک به اونا داده میشه مثلا الان یه یورز 4 تا پست داده عنوانش هست کاربر تازه وارد، وقتی که ارسالش به 5 رسید بشه عضو انجمن شما دو عکس بالا رو ببین گروه ها رو تعیین کردم
مشکل من اینه که اصلا عنوان ها کار نمیکنن و بجاش عنوان همون گروه و نشون میده
این رو ببینید:

الان چون این کاربر 5 ارسال داشته باید بشه عضو انجمن(همون طوری که تو عنوان کاربری تعریف کردم) عکسشو هم تو اولین پست ضمیمه کردم

دیگه فکر کنم متوجه منظورم شدید
بجاش باید از یه متغییر دیگه استفاده کنم؟

چی شد؟
پاسخ
كنترل پنل مدير كل > كاربران و گروه ها > عناوين كاربري > خودت ميسازي عضو جديد > حداقل تعداد ارسال ها > خودت تعيين ميكني كه بعد چند ارسال اين عنوان كاربري بهش تعلق ميگيره ! Smile
پاسخ
عزیز خواهشا نگاه کن
من دقیقا همین کارو کردم
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان