هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
غیر فعال شدن شکلک ها
Rainbow 
سلام بر دوستان گرامی . وقت بخیر . جدیدا از محصول عالی و بی نظیر این سایت جهت انجمنهایمان استفاده می کنیم. از دیروز شکلک ها نمایش داده می شود ولی با کلیک بر روی آن هیچ عکس العملی نداریم. با درگ کردن یا تایپ کد آن در سورس شکلکها کار می کتد. ضمنا آخرین ورژن بر روی سایت ما نصب می باشد. از دوستانی که تجربه حل این مورد را دارن درخواست راهنمائی فوری داریم. تشکر
پاسخ
 سپاس شده توسطali_asadi (۱۳۹۲/۷/۲۴، ۰۰:۴۹:۳۲ صبح)
در قسمت پلاگین ها (موضوع ها و ارسال ها) پلاگین ویرایشگر و ادیتور پیشرفته را نصب کنید
=============================

برای سفارش قالب اختصاصی به من پی ام بدهید

[برای ۱.۸] پوسته آدیداس (Adidas Theme)

پاسخ
 سپاس شده توسطylh (۱۳۹۰/۷/۲۳، ۱۸:۲۵:۴۷ عصر)
تشکر اگر زحمتی نیست لینک و توضیح گام به گام هم بفرمائید ممنون می شم. عرض کردم خدمت دوستان کاملا محیط جدیده برای ما. باز هم متشکر از پاسخ سریع تون
پاسخ
 سپاس شده توسطali_asadi (۱۳۹۰/۷/۲۳، ۱۸:۴۹:۳۵ عصر)
پلاگین :

http://community.mybbiran.com/thread-3524.html

آموزش نصب پلاگین :
http://community.mybbiran.com/thread-1229.html

برای سفارش قالب اختصاصی به من پی ام بدهید

[برای ۱.۸] پوسته آدیداس (Adidas Theme)

پاسخ
 سپاس شده توسطylh (۱۳۹۰/۷/۲۳، ۱۸:۴۱:۴۲ عصر) ، ali_asadi (۱۳۹۰/۷/۲۳، ۱۸:۴۹:۴۱ عصر)
تشکر از شما . با اجازه انجام می دم در صورت اصلاح شدن ،اطلاع می دم جهت استفاده دوستانی که احیانا در آینده به این مورد بر می خورند. توی انجمن ها سرعت دریافت پاسخ و کمک دوستان بسیار تاثیر گذاره. باز هم سپاسگذارم
پاسخ
 سپاس شده توسطali_asadi (۱۳۹۰/۷/۲۳، ۱۹:۰۶:۳۳ عصر)
با عرض سلام و خسته نباشید :: ببخشید بنده همین مشکل رو دارم و پلاگین ویرایشگر رو نصب کردم به صورت کامل اما پلاگین ویرایشگر نشان داده نمی شود ؟؟ چه کنم ؟؟ با تشکر
پاسخ
Huh دوستان جواب نداد.
پاسخ
دوستان گرامی مجددا عرض می کنم خدمتتون. الان شما روی شکلکها سمت راست با ماوس تشریف می برید شکل دست می شه علامت فلش موستون برای مشکل بنده فقط عکس شکلک هست و هیچ عکس العملی نشون نمی ده. دوستانی که تجربه این مشکل و دارن خواهشن سریع تر راهنمایی کنند. با تشکر
پاسخ
از 65 بازدید کننده فقط یک نفر پاسخ ؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
Undecided \ظاهرن مشکل آقای علی اسدی و ylh و بنده بی پاسخ موند ! Exclamation
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان