هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین برطرف کردن مشکل Cache شدن صفحات Fix Cache
از وقتی این پلاگین رو ریختم RSS سایت مشکل پیدا کرده

این رو هم بقیه چک کنندAngelAngel
راستش نمیدونم مشکلش چیه

چون خراب نشده
ولی گوگل این ارور رو میده

کد:
URLs not followed
When we tested a sample of URLs from your Sitemap, we found that some URLs redirect to other locations. We recommend that your Sitemap contain URLs that point to the final destination (the redirect target) instead of redirecting to another URL.

و توی سایت وردپرس من هم مشکل دار شده و نمیتونه آخرین مطالب رو از rss بگیره
پاسخ
(۱۳۹۰/۷/۱۹، ۱۹:۴۵:۱۳ عصر)arakueed نوشته است: از وقتی این پلاگین رو ریختم RSS سایت مشکل پیدا کرده

این رو هم بقیه چک کنندAngelAngel
راستش نمیدونم مشکلش چیه

چون خراب نشده
ولی گوگل این ارور رو میده

کد:
URLs not followed
When we tested a sample of URLs from your Sitemap, we found that some URLs redirect to other locations. We recommend that your Sitemap contain URLs that point to the final destination (the redirect target) instead of redirecting to another URL.

و توی سایت وردپرس من هم مشکل دار شده و نمیتونه آخرین مطالب رو از rss بگیره

خود RSS نه توی سایت شما و نه تو سایت خودم مشکلی نداره و درست کار میکنه ، حالا باید چک کرد ببینیم مشکل وردپرس باهاش چیه ؟!

ارور گوگل هم طبیعیه , گفته بهتره که لینکهای به مقصد نهایی توی سایت مپ قرار بگیرن , اما اگه اینطور هم نشه مشکلی پیش نمیاد . به علاوه اینکه به احتمال زیاد این مشکل به زودی از بین میره , چون با تغییری که توی پلاگین ایجاد شد ، دیگه برای موتورهای جستجو کاری نمیکنه و این پیام احتمالا مربوط به اون روز اول فعال سازی پلاگین بوده
پاسخ
آخرش مشکل رو پیداش کردمBig GrinBig Grin

اگر google seo داشته باشی
برای ارور 404 توی یه لوپ دائمی میفتهBig Grin
پاسخ
(۱۳۹۰/۷/۲۸، ۲۳:۵۲:۴۴ عصر)arakueed نوشته است: آخرش مشکل رو پیداش کردمBig GrinBig Grin

اگر google seo داشته باشی
برای ارور 404 توی یه لوپ دائمی میفتهBig Grin

پس ربطی به پلاگین نداشت ؟ Smile
پاسخ
چرا دیگه
اگر این پلاگین فعال باشه
باعث میشه که گوگل سئو 404 بیفته توی لوپ

برای چی اینجا گفتم پس؟HuhHuhHuhHuh
پاسخ
آخه با عقلم جور در نمیاد که کار این پلاگین باشه ! 404 های سایتت اونایی که مربوط به خود فروم میشن که مشکلی ندارن (مثلا اگه به یه تاپیک بری که وجود نداره) ، اون جاهایی که اصلا فایلی که میخوای کلا وجود ندارد میفته تو لوپ که اصلا این پلاگین نمیتونه اونجا کاری کنه ! چون پلاگین بعد از لود شدن هسته کار میکنه HuhHuh
پاسخ
 سپاس شده توسطFarhoodi (۱۳۹۰/۷/۲۹، ۰۲:۰۸:۴۹ صبح)
من که مشکلی ندیدم نه در گوگل سئو نه RSS . عالیه Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطahmadb (۱۳۹۰/۷/۲۹، ۱۷:۲۹:۱۱ عصر) ، arakueed (۱۳۹۰/۷/۲۹، ۱۸:۵۷:۱۶ عصر)
این آدرس رو برید

کد:
http://arakus.ir/forum/تاپیکی%20که%20ندارم

اگر که پلاگین فعال باشه این ارور رو میبینم
[تصویر:  pub4azpb51hy8g5lnp5f.jpg]

که خب کاملا معلومه که مال چیه
اما خب پلاگین رو غیرفعال کردم و بعد تست کردم
و ارور معمولی 404 رو داد
[تصویر:  gaba7aqamjfpyq1wykll.jpg]
پاسخ
ولی من به همون آدرسی که دادی میرم و هیچ مشکلی وجود نداره HuhHuh
پاسخ
سلام

مدتی از این پلاگین استفاده کردم

نمیدونم آدرس صفحات که تغییر کردند باعث کم شدن بازدیدهامون شده یا علل دیگری داره. البته بازدیدهامون مدتها پس از نصب این پلاگین کم شدند

الان پلاگین رو حذف کردم و تمامی صفحات به جز صفحه اصلی و سردر فاقد rndtime هستند. چطور اونها رو هم میشه آدرسشونو درست کرد؟
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان