هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش افزایش سرعت لود شدن سایت
به طور معمولی برای من 82% هست
آیا لازمه اینکار رو انجام بدیم؟؟ مشکلی در روند سایت پیش نمیاد؟
پاسخ
82 جز سایت های خوب محسوب میشه . من الان یک ماه هست که این کار رو کردم و هیچ مشکلی نداشتم .
این کد در واقع فقط میگه که چه چیز هایی جز کش محسوب بشوند . شما بگذارید اگر مشکلی بود به راحتی حذف می کنید . اگر تاثیر داشته باشه باید از 82 بیشتر بشود . الان سایت خودم 88 هست
www.r30.ir انجمن تخصصی هواپیمای مدل
پاسخ
هاستت از کجاست 82 هستش؟ من 75
شد 76 ....به خاطره این یه 1% تاثیری هم داره ؟
دوستان کسی هست یه صفحه اصلی ورد پرس رو واسم طراحی کنه قالب رو خودم میدم اما انتگلیسی هست و نیاز به فارسی کردن داره Sad Confused
پاسخ
سلام دوستان چرا برای من عمل نمی کنه اصلا هیچ کاری نمی نه بعد باید به جایimage ادرس جای که قالب توش نصب مثلا مال من images باید جاگزین شه اره من هم همین کد را گذاشتم فرقی نکردم هم نام را به images تغیر دادم فرقی نکرد چه کنیم
پاسخ
دقیقا وقتی با gtmetrix تست می گیرید باید دقت کنید ببینید عواملی که باعث کاهش سرعت سایتتون میشه چه چیز هایی هستند. من این کد رو وقتی پیدا کردم که می خواستم مشکلات رو حل کنم. امتیاز سایت من اول 76 بود و توی رده C الان شدم 88 توی رده B ( البته تنها با این کد این اتفاق نیوفتاد ) و هنوزم دارم می گردم تا راه حل بقیه عواملی که سرعت سایت رو کاهش میده پیدا کنم. شما وقتی تست می گیری باید به این قسمت هایی که توی عکس مشخص کردم دقت کنی. و ببینی بعد از گذاشتن کد این قسمت تغییری می کنه یا خیر . من چون gif رو گذاشتم دو روز از F شد C اما اگر gif رو هم همون 2 سال بگذاریم A میشه : ( عکس زیر تستی هست که از همین سایت گرفتم ) :

[تصویر:  p2mtlsaf68m32cogi491.jpg]
شاید توی درصد فقط چند درصد اضافه بشه اما تاثیرش توی سرعت لود سایت خیلی زیاده . الان سایت مای بی بی ایران هیچ تاریخ انقضایی برای عکس ها و کد ها و ... مشخص نکرده
برای گذاشتن کد نیازی به تغییر آدرس یا چیز دیگری نیست . کد رو همین جوری به انتهای htaccess. اضافه کنید فقط می تونید زمانها رو به دلخواه تغییر بدهید
پاسخ
(۱۳۹۰/۷/۱۳، ۲۰:۵۶:۵۷ عصر)harmoonica نوشته است: هاستت از کجاست 82 هستش؟ من 75
شد 76 ....به خاطره این یه 1% تاثیری هم داره ؟

آره، راضیم ،بد نیست
پردیس هاست
پاسخ
دوستان ببخشید یه سوال Huh

چرا من وقتی ( GZip Page Compression) فعال میکنم انجمن بالا نمیاد؟!!!!!!!!!
پاسخ
از کجا فعال می کنی ؟ توی صفحه های کد قرار می دهی یا از توی کنترل پنل ادمین فعالش می کنی ؟
پاسخ
از کنترل پنل

مگه تو صفحه کد هم میشه !!!!!!!!!!!!!!!!Huh
پاسخ
اره اگر جداگونه توی پیج ها و کد هاتون کد رو قرار داده باشید با اون چیزی که توی کنترل پنل فعال می کنید به مشکل بر می خوره ..
نکته بعدی هم اینه که ممکنه هاست شما ساپورت نکته Gzip رو و نیاز به فعال کردن اون داشته باشید
پاسخ
 سپاس شده توسطms83 (۱۳۹۰/۷/۱۴، ۰۳:۰۸:۳۰ صبح)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  چگونه سرعت سایت خود را افزایش دهید carrow 1 3,435 ۱۳۹۰/۸/۱۷، ۱۹:۳۶:۰۴ عصر
آخرین ارسال: heavaz60

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان