هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش افزایش سرعت لود شدن سایت
دوستان سلام

با تشکر ازاون دوستی که این مطلب ارزنده رو گذاشتن . من تو انجمنم به لف کد سرعتم به 81 رسیده بود و تو سایت دیگم به 88 درصد رسیده بود که می تونستم بهتر هم بکنم.

اما یه مشکل برام بوجود اومد که مجبور شدم کد ها رو بردارم .من شب کدها رو قرار دادم و بعدش داشتم تست میکردم که تو ساعات خلوت شب برام اررور 500 داد که مربوط میشه به ضعف هاست و محدودیت max user connection . اول کم بود ارور و چند دقیقه یه بار وصل میشد به دیتابیس و با اون خلوت بودن سایت برام عجیب بود.اما امروز صبح سایت 11 بود که بهم اطلاع دادن سایت از صبح فق داره ارور 500میده و بالا نمیاد .

من هم اومدم دیدم همینطور هست . احتمال دادم از کدها باشه . رفتم کدها رو حذف کردم و بعد از 2 دقیقه سایت بالا میومد

با این تفاسیر کسی از دوستان میدونه مشکل از کجاس؟
پاسخ
 سپاس شده توسطashpazkhanoom (۱۳۹۴/۱۲/۲۴، ۱۱:۱۱:۴۹ صبح)
(۱۳۹۰/۷/۱۳، ۲۲:۳۷:۱۰ عصر)mmmahdavi نوشته است:
(۱۳۹۰/۷/۱۳، ۲۰:۵۶:۵۷ عصر)harmoonica نوشته است: هاستت از کجاست 82 هستش؟ من 75
شد 76 ....به خاطره این یه 1% تاثیری هم داره ؟

آره، راضیم ،بد نیست
پردیس هاست

لینکش رو بهم میدی ؟
دوستان کسی هست یه صفحه اصلی ورد پرس رو واسم طراحی کنه قالب رو خودم میدم اما انتگلیسی هست و نیاز به فارسی کردن داره Sad Confused
پاسخ
(۱۳۹۰/۷/۱۴، ۱۲:۳۶:۱۷ عصر)kabus نوشته است: دوستان سلام

با تشکر ازاون دوستی که این مطلب ارزنده رو گذاشتن . من تو انجمنم به لف کد سرعتم به 81 رسیده بود و تو سایت دیگم به 88 درصد رسیده بود که می تونستم بهتر هم بکنم.

اما یه مشکل برام بوجود اومد که مجبور شدم کد ها رو بردارم .من شب کدها رو قرار دادم و بعدش داشتم تست میکردم که تو ساعات خلوت شب برام اررور 500 داد که مربوط میشه به ضعف هاست و محدودیت max user connection . اول کم بود ارور و چند دقیقه یه بار وصل میشد به دیتابیس و با اون خلوت بودن سایت برام عجیب بود.اما امروز صبح سایت 11 بود که بهم اطلاع دادن سایت از صبح فق داره ارور 500میده و بالا نمیاد .

من هم اومدم دیدم همینطور هست . احتمال دادم از کدها باشه . رفتم کدها رو حذف کردم و بعد از 2 دقیقه سایت بالا میومد

با این تفاسیر کسی از دوستان میدونه مشکل از کجاس؟

برای من تا بحال چند ماه هست که فعال هست و مشکلی نداشته . بقیه دوستان هم که کد رو قرار دادند اگر مشکل داشتند حتما بگن.

مشکل شما ممکنه بخاطر این باشه که expire روی برخی از فایلها فعال بوده و وقتی بصورت کلی اینرو اضافه می کنید مشکل بوجود میاد .
از توی کد هایی که صفحه اول گذاشتم سه خط زیر رو حذف کنید و بقیه رو قرار بدهید ببینید باز هم مشکل دارید یا خیر :

کد:
ExpiresByType text/css "access plus 2 years"
ExpiresByType text/javascript "access plus 2 years"
ExpiresByType application/x-javascript "access plus 2 years"
www.r30.ir انجمن تخصصی هواپیمای مدل
پاسخ
با تشکراز دوست خوبمون بخاطر مطلب خوبشون

ولی این نکته را فراموش نکنید اصلی ترین عامل سرعت هاست شماست هر چه قدرت هاست شما بیشتر سرعت بالاتر

این عوامل باعث افزایش های خاص خودشون میشند ولی تا وقتی هاست خوبی نداشته باشید درمان مشکل شما نیست

ضمنا فکر کنم این سایت بهتر بتونه قدرت سرعت سایت شما را بررسی کنه

اگه سایت شما در کمتر از 70. ثانیه باز بشه نشان از سرعت خوبه و اگه کمتر از 50. ثانیه باشه عالیه

http://host-tracker.com

موفق باشید
روز ها و شب ها ميگذرد و من صبورم هنوز

[تصویر:  e5rh9toahoitc269gwff.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطheavaz60 (۱۳۹۰/۷/۱۴، ۱۵:۰۲:۲۰ عصر)
(۱۳۹۰/۷/۱۴، ۱۳:۱۹:۱۵ عصر)harmoonica نوشته است:
(۱۳۹۰/۷/۱۳، ۲۲:۳۷:۱۰ عصر)mmmahdavi نوشته است:
(۱۳۹۰/۷/۱۳، ۲۰:۵۶:۵۷ عصر)harmoonica نوشته است: هاستت از کجاست 82 هستش؟ من 75
شد 76 ....به خاطره این یه 1% تاثیری هم داره ؟

آره، راضیم ،بد نیست
پردیس هاست

لینکش رو بهم میدی ؟

پردیس هاست
(۱۳۹۰/۷/۱۴، ۱۴:۲۰:۴۶ عصر)xman68 نوشته است: با تشکراز دوست خوبمون بخاطر مطلب خوبشون

ولی این نکته را فراموش نکنید اصلی ترین عامل سرعت هاست شماست هر چه قدرت هاست شما بیشتر سرعت بالاتر

این عوامل باعث افزایش های خاص خودشون میشند ولی تا وقتی هاست خوبی نداشته باشید درمان مشکل شما نیست

ضمنا فکر کنم این سایت بهتر بتونه قدرت سرعت سایت شما را بررسی کنه

اگه سایت شما در کمتر از 70. ثانیه باز بشه نشان از سرعت خوبه و اگه کمتر از 50. ثانیه باشه عالیه

http://host-tracker.com

موفق باشید

آقای ایکس من این حرف شما درسته ،من این کدهارو گذاشم 81 شد82 یعنی تفاوت کمی کرد (هاست مناسب) ولی کد آقای هیواز خوبیش اینه که دیال آپی ها و اینترنت های سرعت کمتر از یک مگابایات این تفاوت رو بیشتر احساس میکنند خیلی بیشتر
راستی این که جاوا اسکریپت رو کش میکنه شمارشگرها هم ازکار میفتن یا نه؟
بهتره جاوا کش نشه نه؟
پاسخ
روی شمارشگر های من تاثیری نگذاشته اما اگر کسی مشکل داشت میتونه اون قسمت مربوط به جاوا رو حذف کنه.
ضمن اینکه تنها این در صد ها رو ملاک قرار ندهید مثلا شما اگر برای عکس هاتون سایز مشخص کنید شاید 2 یا 3 در صد پیشرفت کنید اما با گذاشتن این کد فقط شاید 1 درصد تغییر کنه.

اما از اون طرف فرض کنید صفحه اول من کلا 500 کیلو بایت باشه و اگر از این 500 کیلو بایت 300 کلو بایتش کش بشه معنی اش اینه که کاربر 200 کیلو بایت رو باید دانلود کنه تا صفحه براش باز بشه. و به همین دلیل هست که انجمن من شاید بار اول 15 ثانیه طول میکشه تا باز بشه اما بار دوم کمتر از 5 ثانیه
پاسخ
 سپاس شده توسطFarhoodi (۱۳۹۰/۷/۱۴، ۲۱:۵۵:۱۰ عصر) ، mmmahdavi (۱۳۹۰/۷/۱۴، ۲۲:۲۲:۰۶ عصر)
مدتیه دنبال بهینه سازی هستم ولی نمیدونم این موارد زیر را چطور درست کنم چون همه 0 هستند :

Parallelize downloads across hostnames

Specify image dimensions

Combine images using CSS sprites

پاسخ
مورد اول parallelize به معنی این هست که تعداد زیادی عکس و ... همه دارند از یک دامین دانلود می شوند . برای اینکه این مشکل حل بشه باید یه ساب دامیت بسازی و عکس ها یا آیکونهای پیج اول رو بزاری توی اون.
من یه ساب دامین ساختم بنام p2.r30.ir و همه آیکونها رو توی اون ریختم .

مورد د.ووم مربوط به ایمن میشه که سایز عکسها رو مشخص نکردی باید بروی دونه دونه سایزهاشون رو توی قسمتهای مربوطه بنویسی.

مورد سوم خودم هم هنوز نفهمیدم چیه و باید حلش کنم
پاسخ
 سپاس شده توسطFarhoodi (۱۳۹۰/۷/۱۵، ۰۴:۰۳:۱۲ صبح)
بهترین رکوردی که تا بحال بهش رسیدم :

http://gtmetrix.com/reports/www.r30.ir/5ACGob70
پاسخ
 سپاس شده توسطFarhoodi (۱۳۹۰/۷/۲۲، ۱۷:۱۳:۱۸ عصر)
(۱۳۹۰/۷/۲۲، ۱۵:۵۱:۴۵ عصر)heavaz60 نوشته است: بهترین رکوردی که تا بحال بهش رسیدم :

http://gtmetrix.com/reports/www.r30.ir/5ACGob70

فوق العاده هست . کمی بیشتر این بهینه سازی و گزینه هایی که موفق به ارتقا شدی را توضیح بده لطفا . در حد یک اموزش که همه استفاده کنند
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  چگونه سرعت سایت خود را افزایش دهید carrow 1 3,435 ۱۳۹۰/۸/۱۷، ۱۹:۳۶:۰۴ عصر
آخرین ارسال: heavaz60

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان