هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
واقعا کسی کمک نمیکنه؟
مشکلی دیده نشد و مطالبتون بالا اومد.
اینم 4 خط از قوانینت:
نقل‌قول: 1. احترام به قوانین جمهوری اسلامی ایران الزامی می باشد.

2) از گذاشتن کلیه عکس ها و یا مطالبی که بر خلاف دین مقدس اسلام است جدا پرهیز کنید(کاربر خاطی بدون تذکر بن ای پی و حذف خواهد شد )

3) این سایت برای این ایجاد شده تا محیطی مناسب برای افرادی باشد که خواهان پیشرفت هستند، پس پست ها باید به طریقی باشد که این نیاز را برآورده کند.

4) مسئولیت مطالب ارسال شده توسط کاربران به عهده خود ایشان می باشد و لزوماً نظر و یا مطلب مسئولین سایت نمی باشد.
پاسخ
حاج مهدی اون پلاگین یادداشت در پروفایلو بچه ها گفتن پاک کردم درست شد

ولی داداش گلم الان نمیشه امکان یاددااشت درپروفایلو داشته باشم دیگه؟؟نه؟؟
پاسخ
شما این فایل رو پاک کردی profilecomments.lang.php درست شد ؟؟ یا اینکه کل پلاگین رو حذف کردی ؟
خب اگر فقط از اون فایل بوده , میتونید از داخل قسمت english , فایل انگلیسی رو جاگیزین قسمت پارسی کنید و ببنیید که درست میشه یا نه , یا اینکه مثلا من فایل خودم رو به شما بدم تا دانلود کنید . البته اگر فقط مشکل از اون فایل بوده
[تصویر:  a368b364f24d0b1337d2e69b336d3dd5.png]
www.MyGeneral.ir
پاسخ
(۱۳۹۰/۷/۱۲، ۱۶:۳۹:۰۱ عصر)general نوشته است: شما این فایل رو پاک کردی profilecomments.lang.php درست شد ؟؟ یا اینکه کل پلاگین رو حذف کردی ؟
خب اگر فقط از اون فایل بوده , میتونید از داخل قسمت english , فایل انگلیسی رو جاگیزین قسمت پارسی کنید و ببنیید که درست میشه یا نه , یا اینکه مثلا من فایل خودم رو به شما بدم تا دانلود کنید . البته اگر فقط مشکل از اون فایل بوده

واقعا ایول داداش گلم///خیلی اطلاعاتت بالاس

فایل رو تو زبان فارسی حذف کردم//پلاگینشم همینطور////ولی اگه مال خودتو بدی عالی میشه داداشم

راستی الان که تو هستی و گیرت اوردم که میتونی جواب بدی /میتوین منو راهنمایی کنی بابت یه ایراد بزرگ تو سیستم مای بی بی؟؟

ببین میشه کاری کرد وقتی پست میدی پیغام تشکر نیاد؟؟؟چون سرعت پست دادنو میگیره

دوم تو سیستم وی بی وقتی متنی رو کپی میکنی سایز و رنگ همونجوری میمونه ولی تو مای بی بی بهترین رنگ رو داشته باشه نوشته بخوای کپیش کن توساسیتت رنگ وفونتشو از دست میده

داداشم اون پلاگینو بده جواب این دوتا سوال رو هم تونستی بده خیلی برام مهمن

یه دونه ای
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad.T (۱۳۹۰/۷/۱۲، ۱۸:۳۴:۵۱ عصر)
صفحات انتقال رو خاموش کن درست میشه
لازم نیست بگم از توی تنظیمات سایت مدیر هست
[تصویر:  c613paraglider.png]

برای ثبت نام پرواز پاراگلایدر روی عکس کلیک کنید
پاسخ
مشکل دوم از ادیتور بود که حل شد

فق اگه میشه مشکل اولمو که میگید صفحه انتقال خاموش کنم//ادرسو بدید//یعنی تو همون پنل
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۶:۰۴ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۷:۵۰ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۰:۴۱ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان