مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: واقعا کسی کمک نمیکنه؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2

!Omid StaR!

ادم اینهمه هزینه میکنه/ اینهمه بی خوابی میکشه برا سایتش/ سر وجود یه پلاگین خراب اونم تو یه سایت خارجی سایت به باد میره

من از دیشب دارم میگم ترووخدا یکی جواب بده/ یکی کمک کنه/ یکی یگه من چیکارکنم این درست شه

خب اگه واقعا جواب نمیدید یوزر مای بی بی استفاده نکنه

اخه مای بی بی هیچی از وی بی کم نداره // فقط اگه واقعا به یوزرا کمک شه حتی بهتز اونام میتونیم باشیم

اقا من نمیدونم چی شده دیشب پلاگین نصب میکردم یه دفعه اومدم صفحه اصلی رو هرپست یا موضوعی میزدم

یا رو هر یوزری صفحه سفید میاد///من خواهش میکنم کمکم کنین واقعا از عصبانیت کیبوردمو خرد کردم

مشکل شما بعد از حذف فایل هم ادامه داشته ؟؟ منظورم همون فایل های پلاگین هست که روی هاست ریخته بودین...معمولا اگر به خاطر یک پلاگین مشکلی پیش بیاد , کافیه که پلاگین رو کاملا حذف کنید.

!Omid StaR!

اره داداش گلم / پلاگینو پاک کردم //همه پلاگینارم غیرفعال کردم
اصلا فایده ندراه نمیره تو پست یا مووع یچکی هم جواب نمیده کمک کنه
الان آدرس درون امضا شما اصلا باز نمیشه که بشه پست یا موضوع رو دید ... با پشتیبانی هاست صحبت کنید , شاید مشکل از اون قسمت هست.
به نظر میاد مشکل از پلاگین یادداشت های پروفایل باشه. اونو غیرفعال کنید یا اگه این کارو کردید از هاست حذفش کنید. (این قسمت هم نربوط به این پلاگینه ببینید اگه از هاست حذف نشده حذفش کنید:
inc/languages/persian/profilecomments.lang.php دقت کنید که فقط فایل profilecomments.lang.php رو از اون فولدر حذف کنید.)
دوست عزیز hosebr کاملا درست گفتن ... این قسمت رو هم که اشاره کردن حذف کنید.
البته عجیب اینجاست که انجمن شما برای من نمایش داده نمیشد , اما با وی .پ.ی ان نمایش داده شد Big Grin

!Omid StaR!

وای خیلی چاکریمBig Grin

اره حاجی نمیدونم چرا اینجوریه گاهی فقط با وی .پ.ی ان نمایش میده

داداش من الان اون پلاگین یادداشت در پروفایلو پاک کنم؟؟؟؟؟؟یا زبونشو تو لنگوییج تو هاست/؟؟؟؟

راستی هاست من سی پنله میگن بهترین نوع هاستهBig Grin
اول غیرفعالش کن اگه درست شد که میل خوده خواستی پاکش کن یه سالمشو نصب کن.
اگه هم درست نشد که ببین تو پک پلاگین یادداشت که دانلود کردی چه فایل هایی هست اونها رو از هاست پاک کن.(فقط یه وقت خود فولدرهای inc و jscripts رو پاک نکنی چون دیگه همه چی بهم میریزهBig Grin

!Omid StaR!

داداش گلم میشه اسم فایلاشو بدی؟؟؟

اخه پلاگینو بعد نصب پاک کردم //اسم فایلاشم نیمدمنم ولی اگه بهم بگی راحت یمتونم بکنم
اسم فایلی که دانلود کرده بودید:
Persian_ProfileComments

ببینید توش چه فایل هایی داره همونا رو از تو هاست حذف کنید. باز هم میگم فولدرها رو از هاست حذف نکنید!
صفحه‌ها: 1 2