هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ربات الكسا
خب شايد شما هم به اين مشكل برخورده باشيد كه جديدا ربات الكسا رو خيلي كم در انجمن ها مشاهده ميكنيم و دليلش اينه قسمت فراخواني ربات الكسا به لطف دوستان فيلتر شده!! هر كسي هر راه ديگه اي براي فراخواني اين ربات بلده لطفا اينجا بگه. اين مشكل داره به شخصه بدجوري منو آزار ميده.

ممنون.
پاسخ
(۱۳۹۰/۶/۳۰، ۱۹:۲۸:۱۰ عصر)siavash-cena نوشته است: خب شايد شما هم به اين مشكل برخورده باشيد كه جديدا ربات الكسا رو خيلي كم در انجمن ها مشاهده ميكنيم و دليلش اينه قسمت فراخواني ربات الكسا به لطف دوستان فيلتر شده!! هر كسي هر راه ديگه اي براي فراخواني اين ربات بلده لطفا اينجا بگه. اين مشكل داره به شخصه بدجوري منو آزار ميده.

ممنون.

فکر نکنم فی لتر شده باشه !!! من مشکلی ندارم هر روز هست
پاسخ
شما تولبار الكسا رو دانلود كنيد ، رو بخش فراخواني ربات كليك كنيد ميبينيد كه فيلتره. اگه ميشه لينك انجمنتون هم بديد چون اين قضيه ميتونه به كاربراتونم ارتباط داشته باشه كه ربات رو فراخواني ميكنن.

دوستان كسي راهي نداره؟
پاسخ
 سپاس شده توسطChristian (۱۳۹۰/۶/۳۰، ۲۰:۰۶:۵۶ عصر)
uppppppppppppppppppppp............
پاسخ
من كه از رو نميرم Big GrinBig GrinBig Grin
پاسخ
درود
متوجه نشدم دوست عزیز ؟
پاسخ
 سپاس شده توسطsiavash-cena (۱۳۹۰/۶/۳۱، ۰۰:۰۰:۲۶ صبح)
درود ، ببينيد من يه راهي ميخوام كه ربات الكسا به انجمنم بياد ، الان اين ربات رو تا فراخواني نكنم نمياد كه بخش فراخوانيش هم فيلتر شده.

اگه هر كسي راهي ميشناسه بگه لطفا.
پاسخ
اگر عامل اتصال کاربری روبات الکسا چیزی غیر از ia_archiver هست تغییرش بدین.
وگرنه این روبات مشکلی نداره. آخرین بار هم 2 ساعت پیش سر زد به سایت من
carrow از June 2010 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
پاسخ
 سپاس شده توسطsiavash-cena (۱۳۹۰/۶/۳۱، ۰۱:۰۰:۲۱ صبح)
نخير همينه ، ولي آخرين باري كه قدم رنجه كردن سايت ما تشريف اوردن ديشب بود كه اونم خودم فراخوانيش كردم البته به لطف تكنولوژي چيز پي ان ، مشكل از چي ميتونه باشه؟ من تا فراخوانيش نكنم عمرا پاشو تو سايت نميذاره Big Grin
پاسخ
الان چک کردم دیدم واسه من 20 روزی هست که نیومده تو این مدت هم رنکم وحشتناک اومده پایینHuh
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطsiavash-cena (۱۳۹۰/۶/۳۱، ۰۱:۳۴:۱۹ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان