هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ربات الكسا
دقيقا درد منم همينه!! شما چك كنيد ميبينيد بخش فراخواني ربات هم فيلتر شده . جناب كارو شما كه ميگي اومده احتمالا دليلش اينه كاربرات زيادن يكي با چيز پي ان اومده از طريق تولبار فراخوانيش كرده وگرنه به طور اتومات خيلي وقته ديگه هيچ فرومي نميره واقعا بايد يه فكري برا اين مشكل كرد ما اينهمه جون ميكنيم براي فروم هامون بعد اگه اين ربات سر نزنه يعني رتبه الكسامون مياد پايين اون وقت رتبمون هر جا فكر كنيد مياد پايين يعني هر چي زحمت كشيديم فرت.

لطفا هر كي ميتونه كمك كنه اين مشكل زودتر حل شه.
پاسخ
 سپاس شده توسطChristian (۱۳۹۰/۶/۳۱، ۰۱:۴۸:۰۰ صبح)
من فکر می کنم محل دسترسی ربات الکسا عوض شده یعنی اونی که توی مای بی بی هست تغییر نام پیدا کرده وگرنه رتبه سایت ها به صورت روزانه آپدیت نمیشه!
=============================

برای سفارش قالب اختصاصی به من پی ام بدهید

[برای ۱.۸] پوسته آدیداس (Adidas Theme)

پاسخ
دوستان ولی من مشکلی ندیدم و ربات ها همه برای من اوکی هست !

[تصویر:  qqdi2and2xx0944webt6.png]

تولبار و فراخوانی و... هم که اصلا تا حالا استفاده نکردم . نزدیک 8 ماهه فقط سئو کار کردم خیلی . 34641 صفحه در گوگل دارم با 28000 کاربر .

شاید از همین ها هست . راستش به تنها چیزی که اصلا کار ندارم ربات . الان هم شما گفتید چک کردم ...
پاسخ
 سپاس شده توسطghanari (۱۳۹۰/۶/۳۱، ۰۸:۰۹:۲۴ صبح)
دقيقا مربوط ميشه به همون 28000 كاربر ، مطمئن باشيد بين اين همه آدم يه نفر از تولبار الكسا استفاده ميكنه و فراخواني ميكنه رباتو .

بايد دنبال يه راهكار كلي بود ، اگه به قول اين دوستمون محل دسترسي ربات عوض شده خب چطوري ميشه پيداش كرد؟Huh
پاسخ
رومو برم :d سنگ پا قزوينه :d

uppppppppppppppp ........... :d
پاسخ
این فراخوانی توسط تولبار چطوری انجام میگیره اصلا ؟ Huh
carrow از June 2010 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
پاسخ
شما با مرورگري كه الكسا ساپورت كنه مثلا فاير فاكس به اين ادرس بريد اينجا تولبار الكسا رو روي مرورگرتون نصب ميكنيد و توي هر سايتي كه بريد يك دكمه به شكل يك ساعت كه روش يك فلش هست روي تولبار قرار داره كه با زدن اون به يك ادرس منتقل ميشيد كه ميتونيد ربات رو فراخواني كنيد كه متاسفانه اين بخش فيلتر شده.
پاسخ
 سپاس شده توسطcarrow (۱۳۹۰/۷/۱، ۱۵:۴۲:۳۶ عصر)
منظورتون این که نیست ؟ [تصویر:  wayback.png] Confused

این دکمه مخصوص آرشیو سایت هست که اگر آرشیوش توی archive.org ذخیره شده باشه میتونه از اونجا بازش کنه.
carrow از June 2010 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
پاسخ
 سپاس شده توسطsiavash-cena (۱۳۹۰/۷/۱، ۱۶:۰۰:۴۴ عصر)
منظورم همينه ، ولي خب اين آرشيو كه باز ميشه به طور اتومات ربات الكسا هم به سايت مياد ، براي سايت من فقط در اين صورت ربات مياد اگه از اين راه نيارمش نمياد.
پاسخ
این رو واسه این فیل کردن چون بسیاری از سایت ها ی .... به صورت ذخیره شده قابل مشاهده است

برای سفارش قالب اختصاصی به من پی ام بدهید

[برای ۱.۸] پوسته آدیداس (Adidas Theme)

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان