هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تولد یکسالگی لیان پرتال + هدیه به کاربران Mybbiran
درود بر شما دوستان خوب ... و هم قطاران قدیمی..

لیان پرتال ما هم یک ساله شد و برای تولدش لباس جدید تنش کردیم.
لیان پرتال 6 ماه Mybb بود و 6 ماه هست اومده VB ..

از همه دوستانی که اون 6 ماه اینجا منو یاری کردند ممنونم.مخصوصل Pars عزیز.

طبق صحبت هایی که شد ، به 4 نفر از دوستانی که توی این تاپیک شرکت می کنند به قید قرعه ، هر دو قالب مجید آنلاین و لیان پرتال ورژن دو (که مجموعا 5 هزار تومان هستند) اهدا میشه.

قرعه کشی رو توی یه تاپیک جداگونه اجرا می کنیم.

ضمنا خوشحال میشم نظرتون در مورد استایل جدیدم بدونم.از جمله صفحه اصلی و صفحات تاپیک ، هدر و پست بیت ...

www.lianportal.com

Blush
پوسته فوق العاده زیبای مجید آنلاین - LianPortalVJ
ورژن دوم قالب لیان پرتال

نصب مای بی بی + قالب لیان پرتال V2 + نصب و کانفیگ ۱۰ پلاگین به انتخاب شما = جهت استعلام قیمت پیام خصوصی بفرستید
پاسخ
 سپاس شده توسطمحمد (۱۳۹۰/۶/۲۰، ۱۷:۴۸:۱۴ عصر) ، rizesh (۱۳۹۰/۶/۲۰، ۱۸:۱۴:۰۶ عصر) ، رضا (۱۳۹۰/۶/۲۱، ۰۱:۳۳:۳۳ صبح) ، mahpishoni (۱۳۹۰/۶/۲۱، ۰۲:۰۳:۳۴ صبح)
سلام علیرضا جان
مبارک باشه ایشالا همیشه براش تولد بگیری و چرخش برات بچرخهBig Grin
در مورد وی بی کردنت هم نظری ندارم اخه من کلا با وی بی میونه خوبی ندارمConfused
قالبتم خوبه اما اون بلوک سمت چپ رو برداری بهتر میشه چون فقط یه ذرس و زیرش خالیه و انجمن ها رفتن تو هم بازم میل خودته Smile هدر هم که عالیه
Angelموفقیت برای اشخاص کم ظرفیت مقدمه گستاخی استAngel
پاسخ
 سپاس شده توسطalireza013 (۱۳۹۰/۶/۲۰، ۱۸:۱۱:۲۳ عصر)
مبارکه ان شاالله جشن 100 سالگیشBig Grin
کیک تولدش کجاست .
فقط اگه از یه رنگ روشن واسه نوشته هدر استفاده می کردی بهتر بود البته نظر شخصیه زیاد تاریکه
پاسخ
 سپاس شده توسطalireza013 (۱۳۹۰/۶/۲۰، ۲۳:۱۶:۵۳ عصر)
(۱۳۹۰/۶/۲۰، ۱۷:۱۰:۵۰ عصر)alireza013 نوشته است: درود بر شما دوستان خوب ... و هم قطاران قدیمی..

لیان پرتال ما هم یک ساله شد و برای تولدش لباس جدید تنش کردیم.
لیان پرتال 6 ماه Mybb بود و 6 ماه هست اومده VB ..

از همه دوستانی که اون 6 ماه اینجا منو یاری کردند ممنونم.مخصوصل Pars عزیز.

ضمنا خوشحال میشم نظرتون در مورد استایل جدیدم بدونم.از جمله صفحه اصلی و صفحات تاپیک ، هدر و پست بیت ...

www.lianportal.com

Blush

سلام عليرضا جان

ابتدا تبريك بخاطر يكساله شدن فرومت

در كل موفقيت بر و بچه هاي ماي بي بي ايرن موفقيت همه ماست و بطور حتم موفقيت شما براي ما خوشحال كننده و مايه سرور خواهد بود

در مورد VB شدنت كه خوبه ولي به شرطي كه نسخه نال نباشد چون داري درآمد كسب ميكني بايد رضايت صاحبانش را فراهم كني كه مطمئنا نسخه پولي را استفاده ميكني

در مورد قالبت بهتره اين قسمت ها وسط چين بشه شيك تره مثل قسمت سبز رنگ ( البته قسمت سبز رنگ بخاطر عرض كم وسط چين هست و اين را ميدونم مسخره ان نكنيدا SadSadSad )

[تصویر:  9fcd07f20b67.jpg]

ان شا الله موفقيت هات بيشتر و بيشتر بشه

سربلند باشي

روز ها و شب ها ميگذرد و من صبورم هنوز

[تصویر:  e5rh9toahoitc269gwff.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطalireza013 (۱۳۹۰/۶/۲۰، ۲۲:۰۵:۲۷ عصر)
دوستان ممنون از نظرات خوبتون.

محمد عابدی عزیز ، ممنون بابت نظر خوبت ، در مورد تصاویر خودم هم دنبالش هستم که وسط چین بشن اما هنوز تگ تصویرش رو پیدا نکردم Huh

اون دو قسمت سمت چپ هم که این شکلی شده بخاطر سایدبار هست ، اگه سایدبار رو ببندی میبینی که صاف میشن Heart

شیرینی هم تشریف بیارین توی تاپیک جشن تولد لیان پرتال شرکت کنید شاید قرعه کشی برنده کارت شارژ بشید Tongue

فداتونHeart
ورژن دوم قالب لیان پرتال

نصب مای بی بی + قالب لیان پرتال V2 + نصب و کانفیگ ۱۰ پلاگین به انتخاب شما = جهت استعلام قیمت پیام خصوصی بفرستید
پاسخ
همه چیزش عالیه ساید بارش هم که یه کلاس خاصی به انجمن داده
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطalireza013 (۱۳۹۰/۶/۲۰، ۲۳:۱۶:۰۸ عصر)
شما واسه شیرینی بچه ها یکی از اون دوتا قالب لیان یا مجید آن لاین رو واسه یه هفته رایگان کن
البته ما که دادیم یکی از بچه قالب واسمون طراحی کنه ان شالله می ترکونه .
اینو گفتم نگید واسه خودمه Big Grin
پاسخ
خدایی خیلی بی انصافی : ))

یه کار دیگه می کنیم.بین کسانی که توی این تاپیک شرکت کردن قرعه کشی میذارم ،به چهار نفر به قید قرعه قالب ها رو اهدا می کنم

چطوره؟
ورژن دوم قالب لیان پرتال

پاسخ
آقا علیرضا من میخوام یه گزینه دیگه اضافه کنی طیف های رنگی دیگر قالب با من من با ۲ تومن طراحی می کنم تحویل میدم البته ۱۰۰۰ رو به خودت میدم
=============================

برای سفارش قالب اختصاصی به من پی ام بدهید

=============================

[برای ۱.۸] پوسته آدیداس (Adidas Theme)

پاسخ
(۱۳۹۰/۶/۲۱، ۰۱:۲۲:۲۸ صبح)M48D1 نوشته است: آقا علیرضا من میخوام یه گزینه دیگه اضافه کنی طیف های رنگی دیگر قالب با من من با ۲ تومن طراحی می کنم تحویل میدم البته ۱۰۰۰ رو به خودت میدم

متوجه نشدم منظورتون چیه.
به قرعه کشی مربوطه میشه؟
ورژن دوم قالب لیان پرتال

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  هدیه ویژه به کاربران مای بی بی ایران reza-m 21 7,403 ۱۳۹۳/۲/۳۰، ۱۳:۵۶:۵۳ عصر
آخرین ارسال: reza-m
  قرعه کشی تولد لیان پرتال ، لطفا شرکت کنید alireza013 10 2,687 ۱۳۹۰/۶/۲۲، ۲۱:۲۹:۵۰ عصر
آخرین ارسال: yaser0421
  پوشش زنده خبری کنفرانس اپل WWDC 2011 در لیان پرتال alireza013 0 993 ۱۳۹۰/۳/۱۶، ۲۱:۰۷:۵۰ عصر
آخرین ارسال: alireza013
  دانلود نشریه علمی فرهنگی لیان پرتال alireza013 0 970 ۱۳۹۰/۳/۴، ۱۶:۴۱:۲۶ عصر
آخرین ارسال: alireza013

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان