مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: تولد یکسالگی لیان پرتال + هدیه به کاربران Mybbiran
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
درود بر شما دوستان خوب ... و هم قطاران قدیمی..

لیان پرتال ما هم یک ساله شد و برای تولدش لباس جدید تنش کردیم.
لیان پرتال 6 ماه Mybb بود و 6 ماه هست اومده VB ..

از همه دوستانی که اون 6 ماه اینجا منو یاری کردند ممنونم.مخصوصل Pars عزیز.

طبق صحبت هایی که شد ، به 4 نفر از دوستانی که توی این تاپیک شرکت می کنند به قید قرعه ، هر دو قالب مجید آنلاین و لیان پرتال ورژن دو (که مجموعا 5 هزار تومان هستند) اهدا میشه.

قرعه کشی رو توی یه تاپیک جداگونه اجرا می کنیم.

ضمنا خوشحال میشم نظرتون در مورد استایل جدیدم بدونم.از جمله صفحه اصلی و صفحات تاپیک ، هدر و پست بیت ...

www.lianportal.com

Blush
سلام علیرضا جان
مبارک باشه ایشالا همیشه براش تولد بگیری و چرخش برات بچرخهBig Grin
در مورد وی بی کردنت هم نظری ندارم اخه من کلا با وی بی میونه خوبی ندارمConfused
قالبتم خوبه اما اون بلوک سمت چپ رو برداری بهتر میشه چون فقط یه ذرس و زیرش خالیه و انجمن ها رفتن تو هم بازم میل خودته Smile هدر هم که عالیه
مبارکه ان شاالله جشن 100 سالگیشBig Grin
کیک تولدش کجاست .
فقط اگه از یه رنگ روشن واسه نوشته هدر استفاده می کردی بهتر بود البته نظر شخصیه زیاد تاریکه
(۱۳۹۰/۶/۲۰، ۱۷:۱۰:۵۰ عصر)alireza013 نوشته است: [ -> ]درود بر شما دوستان خوب ... و هم قطاران قدیمی..

لیان پرتال ما هم یک ساله شد و برای تولدش لباس جدید تنش کردیم.
لیان پرتال 6 ماه Mybb بود و 6 ماه هست اومده VB ..

از همه دوستانی که اون 6 ماه اینجا منو یاری کردند ممنونم.مخصوصل Pars عزیز.

ضمنا خوشحال میشم نظرتون در مورد استایل جدیدم بدونم.از جمله صفحه اصلی و صفحات تاپیک ، هدر و پست بیت ...

www.lianportal.com

Blush

سلام عليرضا جان

ابتدا تبريك بخاطر يكساله شدن فرومت

در كل موفقيت بر و بچه هاي ماي بي بي ايرن موفقيت همه ماست و بطور حتم موفقيت شما براي ما خوشحال كننده و مايه سرور خواهد بود

در مورد VB شدنت كه خوبه ولي به شرطي كه نسخه نال نباشد چون داري درآمد كسب ميكني بايد رضايت صاحبانش را فراهم كني كه مطمئنا نسخه پولي را استفاده ميكني

در مورد قالبت بهتره اين قسمت ها وسط چين بشه شيك تره مثل قسمت سبز رنگ ( البته قسمت سبز رنگ بخاطر عرض كم وسط چين هست و اين را ميدونم مسخره ان نكنيدا SadSadSad )

[تصویر:  9fcd07f20b67.jpg]

ان شا الله موفقيت هات بيشتر و بيشتر بشه

سربلند باشي

دوستان ممنون از نظرات خوبتون.

محمد عابدی عزیز ، ممنون بابت نظر خوبت ، در مورد تصاویر خودم هم دنبالش هستم که وسط چین بشن اما هنوز تگ تصویرش رو پیدا نکردم Huh

اون دو قسمت سمت چپ هم که این شکلی شده بخاطر سایدبار هست ، اگه سایدبار رو ببندی میبینی که صاف میشن Heart

شیرینی هم تشریف بیارین توی تاپیک جشن تولد لیان پرتال شرکت کنید شاید قرعه کشی برنده کارت شارژ بشید Tongue

فداتونHeart
همه چیزش عالیه ساید بارش هم که یه کلاس خاصی به انجمن داده
شما واسه شیرینی بچه ها یکی از اون دوتا قالب لیان یا مجید آن لاین رو واسه یه هفته رایگان کن
البته ما که دادیم یکی از بچه قالب واسمون طراحی کنه ان شالله می ترکونه .
اینو گفتم نگید واسه خودمه Big Grin
خدایی خیلی بی انصافی : ))

یه کار دیگه می کنیم.بین کسانی که توی این تاپیک شرکت کردن قرعه کشی میذارم ،به چهار نفر به قید قرعه قالب ها رو اهدا می کنم

چطوره؟
آقا علیرضا من میخوام یه گزینه دیگه اضافه کنی طیف های رنگی دیگر قالب با من من با ۲ تومن طراحی می کنم تحویل میدم البته ۱۰۰۰ رو به خودت میدم
(۱۳۹۰/۶/۲۱، ۰۱:۲۲:۲۸ صبح)M48D1 نوشته است: [ -> ]آقا علیرضا من میخوام یه گزینه دیگه اضافه کنی طیف های رنگی دیگر قالب با من من با ۲ تومن طراحی می کنم تحویل میدم البته ۱۰۰۰ رو به خودت میدم

متوجه نشدم منظورتون چیه.
به قرعه کشی مربوطه میشه؟
صفحه‌ها: 1 2 3