هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اضافه کردن دکمه های مای کد به ادیتور
چجوری می شه برای می کدها، توی ادیتور دکمه واشون گذاشت.
یه پلاگین دیدم که واسه 1.4 بود واسه 1.6 چنین پلاگینی وجود نداره.
بعضی از پستهای سایت رو خوندم ولی واسه تازه کارهها هیچ اموزشی وجود نداره ممنون میشم یکی زحمتش رو بکشه و ما رو هم راه بندازه
پاسخ
سازگاری رو سرچ کنید تاپیک آموزش هماهنگ کردن با نسخه 1.6 هست
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
من سازگارش کردم ولی دکمه هایی که ایجاد کردم نمایش داده میشه ولی هیچ کاری توی ادیتور انجام نمیده .
مای کدها رو که توی ادمین ازمایش می کنم مشکلی ندارن .

من می خوام دکمه های left to right و برعکسش به همراه یه دکمه واسه گذاشتن لینک آپلود می خوام مثل همین دکمه عکس که روش کلیک می کنیم یه پنجره میاد و آدرس عکس رو بهش میدیم. فقط می خوام به طور اتوماتیک یه عکس ثابت هم بزاره و لینک دانلود رو روی عکس قرار بده.
پاسخ
برای اضافه کردن دکمه مای کد به ادیتور ازین آموزش میتوانید استفاده کنید.

http://montakhabforum.tk/Thread-%D9%86%D...9%88%D8%B1
پاسخ
خوب بود قسمت دوم سوالم چی ؟
علاوه بر اون
سلام
یه نگاهی به این سایت بکنید

به مای کد می خوام که هر کدی توی سایت میزارم خطوطش رو شماره گذاری کنه.و موقعی که کد رو کپی می کنم اعداد کپی نشه.مثل همون سایت بالا

یه مای کد دیگه می خوام واسه لینک دانلود اما می خوام مثل دکمه های لینک و عکس وقتی روش کلیک می کنیم یه پنجره باز بشه و لینک رو بهش بدیم
بعد از اون خود به خود لینک رو به یه عکس ثابت که من مشخص کردم بده.
نتیجه بشه یه چیزی مثل لینک زیر.

.png   
Places-folder-downloads-icon.png (اندازه: 8.81 KB / تعداد دفعات دریافت: 151)
پاسخ
خدایش یه CMS هرچقدر هم قوی باشه ولی پشتیبانی ضعیفی داشته باشه بدرد نمیخوره .اینجا ما که هر سوالی می پرسیم بی جواب میمونه البته بعضی از کاربران سایت زحمت می کشن یه جوابهایی میدن ولی متاسفانه مدیران سایت اصلاً هیچ جوابی ارائه نمیدن دریغ از یه سلام توی پستها .

پاسخ
وقتی جوابی داده نمیشه یعنی درخواست شما شدنی نیست اگه هم باشه اولویت با درخواستهای جامعتره
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

پاسخ
لااقل همینجوری هم جوابمون رو بدید ما تکلیف خودمونو میدونیم تا اینکه هیچ جوابی داده نشه.
در مورد شدنی که توی برنامه نویسی هر کاری ممکنه لااقل توی برنامه نویسی سیستم عامل من اینو میدنم .
از این دوتا کاری که من خواستم هم میشه چون اولیش توی یه سایت که آدرس گذاشتم انجام شده
در مورد دومی هم قسمت اولش که شدنی قسمت دومش رو نمیدون شاید واسه یه برنامه نویس وب کمتر از نیم ساعت وقت بگیره.
امیدوارم درخواست ماهم یه زمانی توی درخواستهای جامع قرار بگیره .البته هرچند همش فیلمه Big Grin
چون که جامع تر از یه ادیتور واسه یه انجمن چیزی فکر نمی کنم وجود داشته باشه که اینجا نه به فکر درست کردنش هستند نه پاسخ به حل مشکلاتش Angry
پاسخ
کار و پاسخگویی در اینجا فردا واسه کسی نون و آب نمیشه که کل وقت رو بذارن واسه پاسخگویی به هر سوال یا درخواستی هرکسی کار و مشکلات و گرفتاری های خودشو داره
درخواست شما هم شدنی هست ولی خیلی چیزای دیگه نسبت به این درخواست شما ارجعیت دارن
مگه ادیتورهای بقیه انجمن سازها و CMS ها رو فروم ها و سایت های پشتیبانی فارسیشون ساختن که شما الان این توقع رو از اینجا دارین؟

پاسخ
من توقع ساخت ندارم ولی لااقل توی cms های دیگه سایتهای که ادعای پشتیبانی دارن پاسخگوی مشکلات کاربران هستند شما یه نگاهی به پستهای من بنداز ببینید چندتاشون جواب داده شده نا سلامتی می گید پشتیبان mybb هستید و از همین mybb بعضی ها نون می خورن .
شما که یه ادیتور نوشتید و اونو منتشر کردید به نظر خودتون پشتیبانیش به عهده کیه؟
پاسخ
 سپاس شده توسطANTROMEDA (۱۳۹۳/۴/۴، ۱۲:۴۹:۵۵ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۶:۰۶ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۷:۵۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۰:۴۳ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنمایی برای اضافه کردن آپلود عکس به ادیتور lastwall 3 2,155 ۱۳۹۰/۱۱/۳۰، ۰۹:۴۴:۱۳ صبح
آخرین ارسال: Cancer9003

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان