هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[محصول MyBBIran] عضویت آنی در گروه ویژه پس از پرداخت زرین پال
(۱۳۹۰/۶/۶، ۰۰:۳۰:۵۱ صبح)varna نوشته است:
(۱۳۹۰/۶/۶، ۰۰:۲۲:۵۳ صبح)Mohammad-Za نوشته است:
(۱۳۹۰/۶/۵، ۲۳:۵۱:۱۸ عصر)varna نوشته است: با سلام
من تازه کارم
پلاگین رو نصب کردم ولی نمی دونم چطوری تو صفحه انجمن نشونش بدم
من می خام یک انجمن کاربران ویژه در اول انجمنها بذارم بعد کاربران انتقال پیدا کنن اونجا
چطور تو صفحه یا تو این قسمت نشون بدم این پلاگین رو

در ارسال اول نوشته شده است:
نقل‌قول: * لینک دسترسی اعضا به قسمت بسته ها : www.example.com/zarinpal.php است که آن را در هر مکانی از پوسته تان می توانید قرار دهید.

من متوجه نمی شم
لطفا بگویید چطور در پوسته وارد کنم و چطور به عنوان یک انجمن نشونش بدم
بعدش این صفحه رو که رفتم دیدم یک صفخه انگلیسی هست
برام خیلی مهمه حتما کمکم کنید
(۱۳۹۰/۶/۶، ۰۱:۵۷:۰۰ صبح)varna نوشته است: با سلام خدمت مدیر سایت
من تونستم پلاگین رو در قسمت http://www.example.com/zarinpal.php بیارم

ولی سوال من اینه که چطور این صفحه رو به عنوان یک انجمن جدید در صفحه اصلی انجمنها و بالای تمام قسمتهای انجمن قرار بدم
لطفا کمکم کنید خیلی واجبه

دوست گرامی به جای example.com اسم سایت خودتون رو بنویسید مثل سایت من : iafst.ir/zarinpal.php
مورد دوم اگر بخواید بالای انجمنتون قرار بدید از قسمت انجمن و ارسالات در قیمت انجمن مربوطه بخش توضیح با استفاده های از کد های اچ تی ام ال می تونید لینک بدید
اگر بخواید به عنوان یه تبلیغ می تونید کنار انجمنتون قرارش بدید پیشنهاد می کنم برای اینکه بهتر متوجه بشید از انجمن من بازدید کنید

بعد از 2 سال مهاجرت کردم به vb و از شر mybb خلاص شدم

همینطور پشتیبانی ضعیف و مدیران مغرور تک پشتیبان mybb
پاسخ
 سپاس شده توسطelisa (۱۳۹۳/۱/۲۷، ۲۳:۵۱:۱۷ عصر)
سلام جناب مدیر
انجمن کاملا حرفه ای و زیبایی داری که بهتون تبریک میگم
چند تا سوال دارم که خواهش می کنم به من هم کاملا یاد بدید تا مثل شما انجمنم زیبا شود
1-در انجمن VIP کاربران را در چه سطحی قرار دهم که خو به خود منتقل شوند به این انجمن
2-آیا باید برای انجمن VIP کاربر با سطح جدید تعریف کنم یا خو به خود بعد ار پرداخت این انجمن باز میشه
3-توضیحاتی که با رنگ های مختلف هست چطور به وجود آوردی و چطوره در سه سطح قرار گرفتن و اگر کد HTML داره مسیرش و مکانش که باید بنویسم کجاست
4-گزینه ( برای ورود به تاپیک کلیک کنید) را چطوری به وجود بیارم و بهش لینک بدم
5- کار با پوسته از کجا و چطور است
ممنون میشم اگه کاملا توضیح بدید چون من آماتور هستم و شما خیلی حرفه ای جواب میدید
پاسخ
(۱۳۹۰/۶/۶، ۱۲:۳۹:۲۹ عصر)varna نوشته است: سلام جناب مدیر
انجمن کاملا حرفه ای و زیبایی داری که بهتون تبریک میگم
چند تا سوال دارم که خواهش می کنم به من هم کاملا یاد بدید تا مثل شما انجمنم زیبا شود
1-در انجمن VIP کاربران را در چه سطحی قرار دهم که خو به خود منتقل شوند به این انجمن
2-آیا باید برای انجمن VIP کاربر با سطح جدید تعریف کنم یا خو به خود بعد ار پرداخت این انجمن باز میشه
3-توضیحاتی که با رنگ های مختلف هست چطور به وجود آوردی و چطوره در سه سطح قرار گرفتن و اگر کد HTML داره مسیرش و مکانش که باید بنویسم کجاست
4-گزینه ( برای ورود به تاپیک کلیک کنید) را چطوری به وجود بیارم و بهش لینک بدم
5- کار با پوسته از کجا و چطور است
ممنون میشم اگه کاملا توضیح بدید چون من آماتور هستم و شما خیلی حرفه ای جواب میدید

ممنونم دوست من
من تا سر حد توان و سوادم پاسخگو شما هستم اما باید عرض کنم سعی کنید کم کم یاد بگیرید و جلو برید

1. ببینید کار این پلاگین اینه که گروه های کاربری که اقدام به واریز وجه می کنند رو به گروه کاربری که توسز مدیریت تعیین شده منتقل می کنه مثلا در انجمن من گروه وی آی پی تعریف شده و بعد از پرداخت این کار صورت می گیره ...

2. بله یه گروه کاربری جدید باید تعریف کنید

3.به سایت زیر برید یه ادیتور اچ تی ام ال آنلاین هست بعد از اعمال تغییراتتون از قسمت سورس کد ها رو کپی کنید و در قسمت توضیحات انجمن دلخواهتون قرار بدید نمایش داده می شه
http://www.free-online-html-editor.com/

4.در ادیتور بالا مشخص هست متن رو می نویسید لینک بهش می دید و کدش رو کپی می کنید

5. از قسمت پوسته ها در پنل ادمین پیشنهاد می کنم به آموزش های موجود در انجمن مراجعه کنید

دوست گرامی اگر انجمن شما تازه تاسیس هست عملا گروه vip کارایی نداره مگر اینکه چیز قابل ارایه در قبال هزینه داشته باشید

پاسخ
با سلام
اول از این که ممنون از آموزشهای خوب شما
من تونستم کارهایی که شما گفتید انجام بدم و قسمت عضویت گیری را را اندازی کردم ولی یک مشکل اساسی و بزرگ

من توی انجمن شما هم دیدم که کسانی که حتی مهمان هم هستند میتونند برند تو انجمن VIP و موضوع جدید بدند و یا پاسخ بدند
من هم هر کاری کردم و هرچی سطوح کاربری رو ورانداز کردم دیدم مثل انجمن شماست و در عمل کسی که VIP هست هیچ برتری نداره

من میخام مثلا فقط کاربران VIP بتونن برن داخل موضوعات یا فقط اونها بتونن تاپیک ها و ارسالات رو ببینن و اگر غیر از کاربران VIP وارد شدند
پیغام بده شما باید کاربر VIP شوید و این پلاگین باید عملا این کارو بکنه

لطفا بگویید چه کار باید کرد و آیا پلاگین احتیاج به اصلاح داره؟
پاسخ
(۱۳۹۰/۶/۷، ۰۹:۱۰:۰۷ صبح)varna نوشته است: با سلام
اول از این که ممنون از آموزشهای خوب شما
من تونستم کارهایی که شما گفتید انجام بدم و قسمت عضویت گیری را را اندازی کردم ولی یک مشکل اساسی و بزرگ

من توی انجمن شما هم دیدم که کسانی که حتی مهمان هم هستند میتونند برند تو انجمن VIP و موضوع جدید بدند و یا پاسخ بدند
من هم هر کاری کردم و هرچی سطوح کاربری رو ورانداز کردم دیدم مثل انجمن شماست و در عمل کسی که VIP هست هیچ برتری نداره

من میخام مثلا فقط کاربران VIP بتونن برن داخل موضوعات یا فقط اونها بتونن تاپیک ها و ارسالات رو ببینن و اگر غیر از کاربران VIP وارد شدند
پیغام بده شما باید کاربر VIP شوید و این پلاگین باید عملا این کارو بکنه

لطفا بگویید چه کار باید کرد و آیا پلاگین احتیاج به اصلاح داره؟

دوست گرامی در سایت من فقط اعضای گروه کاربری vip به موضوعات دسترسی دارند بقیه گروه ها فقط می تونند نام انجمن های ساخته شده رو ببینند ...

در مورد تنظیمات بهتره یه سرچی در انجمن بکنید اگر پیدا نکردید تاپیک جدا بزنید در بخش پشتیبانی تا پاسخگویی بشه اما سر بسته بگم دسترسی به همه گروه ها بصورت جز به جز موجوده شما می تونند از قیمت انجمن و ارسال بعد از کلیک بر روی گزینه "گزینه ها" سطوح دسترسی رو انتخاب کنید و دسترسی های گروه های مختلف رو تعیین کنید

پاسخ
با سلام خدمت دوست خوبم
با این توضیحاتی که دادید تونستم مشکلات VIP رو از نظر دیدن کاربرها حل کنم ولی هنوز باید از طریق لینک زرین پال امتحان کنم که هنوز انجام ندادم
چند تا درخواست دارم که اگه میشه برام انجام بدی
اون امکاناتی که شما به VIPها را دادید منم میخام بدم
1-ساختن وبلاگ از طرف اونها
2- راه اندازی وب کم
3- راه اندازی چت روم
خیلی ممنون میشم اگه به من بگین
راستی اگه نمی خاین تو تاپیک بزارین برام پ خ بدین
پاسخ
سلام
دوستان زجمت کشیدید ولی چطور اینو نصب کنیم اطلاعات دیتا بیس جدید وارد کنیم کلا نصب
پاسخ
(۱۳۹۰/۶/۱۹، ۱۳:۱۹:۱۹ عصر)mortezafox نوشته است: سلام
دوستان زجمت کشیدید ولی چطور اینو نصب کنیم اطلاعات دیتا بیس جدید وارد کنیم کلا نصب

پست اول را مطالعه کنید.
نیازی هم به وارد کردن اطلاعات دیتابیس جدید نیست!
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۰/۶/۱۹، ۱۸:۴۴:۱۴ عصر) ، mortezafox (۱۳۹۰/۶/۲۵، ۲۰:۲۰:۲۷ عصر)
با سلام . تو رو خدا یکی بگه چرا برخی از پلاگین های ما بی بی خصوصا این محصولات جدید مای بی بی ایران موقع نصب این پیغام را میدن ؟

MyBB SQL Error

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.
SQL Error:
1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'TYPE=MyISAM' at line 10
Query:
CREATE TABLE `mybb_myzp` ( `num` bigint(30) UNSIGNED NOT NULL auto_increment, `title` varchar(100) CHARACTER SET utf8 COLLATE utf8_general_ci NOT NULL default '', `description` text CHARACTER SET utf8 COLLATE utf8_general_ci NOT NULL, `time` varchar(1) NOT NULL default '', `period` int(5) UNSIGNED NOT NULL default '0', `price` int(5) UNSIGNED NOT NULL default '0', `group` smallint(5) UNSIGNED NOT NULL default '0', PRIMARY KEY (`num`) ) TYPE=MyISAM

من ورژن انجمن را از 1.14 به آخرین نسخه آپدیت کردم . ممکنه به این دلیل باشه ؟
به دنبال یک برنامه نویس حرفه ای مای بی بی و php کار هستم. پیام خصوصی بدید
پاسخ
(۱۳۹۰/۶/۲۶، ۰۲:۴۳:۳۶ صبح)nokte نوشته است: با سلام . تو رو خدا یکی بگه چرا برخی از پلاگین های ما بی بی خصوصا این محصولات جدید مای بی بی ایران موقع نصب این پیغام را میدن ؟

MyBB SQL Error

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.
SQL Error:
1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'TYPE=MyISAM' at line 10
Query:
CREATE TABLE `mybb_myzp` ( `num` bigint(30) UNSIGNED NOT NULL auto_increment, `title` varchar(100) CHARACTER SET utf8 COLLATE utf8_general_ci NOT NULL default '', `description` text CHARACTER SET utf8 COLLATE utf8_general_ci NOT NULL, `time` varchar(1) NOT NULL default '', `period` int(5) UNSIGNED NOT NULL default '0', `price` int(5) UNSIGNED NOT NULL default '0', `group` smallint(5) UNSIGNED NOT NULL default '0', PRIMARY KEY (`num`) ) TYPE=MyISAM

من ورژن انجمن را از 1.14 به آخرین نسخه آپدیت کردم . ممکنه به این دلیل باشه ؟

در ارسال شماره ی 34 همین موضوع پاسخ داده شده است:
http://community.mybbiran.com/thread-665...l#pid49934
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۰/۶/۲۶، ۱۷:۰۸:۳۹ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان