هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[محصول MyBBIran] عضویت آنی در گروه ویژه پس از پرداخت زرین پال
(۱۳۹۰/۵/۲۹، ۱۴:۲۵:۳۸ عصر)Mohammad-Za نوشته است: بله! اگر کد سورس صفحه ی zarinpal.php تان را ببینید به این کد بر می خورید!
کد:
                <input type='hidden' name='myzp_mid' value=
            ''            />

این نشان می دهد که شما MerchantID را در قسمت تنظیمات پلاگین وارد نکرده اید!

Big Grin
وارد کردم آخه مگه می شه ...
محمد جان بخوام دستی وارد کنم باید همین فایل zarinpal.php رو ادیت کنم ؟ امکانش هست بصورت دستی وارد کرد اگر هست لطف کنید محل وارد کردن کد رو بگید ممنونم
اگر هم نه تا دسترسی بدم زحمتش رو بکشی چک کنید ...

بعد از 2 سال مهاجرت کردم به vb و از شر mybb خلاص شدم

همینطور پشتیبانی ضعیف و مدیران مغرور تک پشتیبان mybb
پاسخ
(۱۳۹۰/۵/۲۹، ۱۴:۴۳:۱۲ عصر)Iafst.ir نوشته است:
(۱۳۹۰/۵/۲۹، ۱۴:۲۵:۳۸ عصر)Mohammad-Za نوشته است: بله! اگر کد سورس صفحه ی zarinpal.php تان را ببینید به این کد بر می خورید!
کد:
                <input type='hidden' name='myzp_mid' value=
            ''            />

این نشان می دهد که شما MerchantID را در قسمت تنظیمات پلاگین وارد نکرده اید!

Big Grin
وارد کردم آخه مگه می شه ...
محمد جان بخوام دستی وارد کنم باید همین فایل zarinpal.php رو ادیت کنم ؟ امکانش هست بصورت دستی وارد کرد اگر هست لطف کنید محل وارد کردن کد رو بگید ممنونم
اگر هم نه تا دسترسی بدم زحمتش رو بکشی چک کنید ...
دسترسی سرور + مای بی بی را پیام خصوصی کنید.
پاسخ
مشکل از دیتابیس شما بود که برطرف شد.
پاسخ
(۱۳۹۰/۵/۲۹، ۱۵:۲۹:۳۸ عصر)Mohammad-Za نوشته است: مشکل از دیتابیس شما بود که برطرف شد.

آقا محمد زحمت کشیدند و نصب کردند این پلاگین رو روی سایت من واقعا عالیه و می تونم به جرات بگم یک پله به انجمن ساز وی بولتن نزدیکتر شدیم ....

فقط یه پیشنهاد محمد جان اگر در اون صفحه zarinpal.php محلی رو برای لوگوی تایید زرین پال می شد تعبیه کرد واقعا دیگه رد خور نداشت چون هم در معرض دید پرداخت گننده قرار می گیره و هم اطمینان از پرداخت رو تایید می کنه ....

بعد از 2 سال مهاجرت کردم به vb و از شر mybb خلاص شدم

همینطور پشتیبانی ضعیف و مدیران مغرور تک پشتیبان mybb
پاسخ
(۱۳۹۰/۵/۲۹، ۱۶:۵۸:۰۰ عصر)Iafst.ir نوشته است:
(۱۳۹۰/۵/۲۹، ۱۵:۲۹:۳۸ عصر)Mohammad-Za نوشته است: مشکل از دیتابیس شما بود که برطرف شد.

آقا محمد زحمت کشیدند و نصب کردند این پلاگین رو روی سایت من واقعا عالیه و می تونم به جرات بگم یک پله به انجمن ساز وی بولتن نزدیکتر شدیم ....

فقط یه پیشنهاد محمد جان اگر در اون صفحه zarinpal.php محلی رو برای لوگوی تایید زرین پال می شد تعبیه کرد واقعا دیگه رد خور نداشت چون هم در معرض دید پرداخت گننده قرار می گیره و هم اطمینان از پرداخت رو تایید می کنه ....
کد لوگوی تایید اختصاصی است و برای هر سایتی متفاوت است باید آن را در فوتر قرار دهید.
پاسخ
 سپاس شده توسطIafst.ir (۱۳۹۰/۵/۲۹، ۱۷:۳۴:۳۵ عصر)
سلام.

من فایل‌ها را آپلود کردم. اما هنگامی که خواستم پلاگین را فعال کنم ب این خطا مواجه شدم. آیا دلیل آن را می‌دانید؟

[تصویر:  do.php?img=10264]
arang, از January 2010 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
پاسخ
سلام.
نقل‌قول: اشتباه کردم قبل از نصب افزونه از دیتابیسم بک‌آپ نگرفتم. بعد از خطای بالا ظاهرا در فرومم مشکلی پیش آمده است.هر موضوعی را که باز می‌کنم با خطای :

کد:
MyBB SQL Error

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
    1191 - Can't find FULLTEXT index matching the column list
Query:
    SELECT t.*, t.username AS threadusername, u.username, MATCH (t.subject) AGAINST ('استاد عباس اخوین') AS relevance FROM mybb_threads t LEFT JOIN mybb_users u ON (u.uid = t.uid) WHERE t.fid='14' AND t.tid!='32' AND t.visible='1' AND t.closed NOT LIKE 'moved|%' AND MATCH (t.subject) AGAINST ('استاد عباس اخوین') >= '1' ORDER BY t.lastpost DESC LIMIT 0, 10

مواجه می‌شوم. آیا این قابل ترمیم و تعمیر است یا باید آخرین بک‌اپ را برگردانم؟

این مشکل حل شد.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

فقط با اینکه این افزونه نصب نشده است:

[تصویر:  do.php?img=10296]

در پیکربندی این اتفاق افتاده است:

[تصویر:  do.php?img=10297]

پاسخ
(۱۳۹۰/۵/۳۰، ۱۳:۴۰:۵۵ عصر)arang نوشته است: سلام.
نقل‌قول: اشتباه کردم قبل از نصب افزونه از دیتابیسم بک‌آپ نگرفتم. بعد از خطای بالا ظاهرا در فرومم مشکلی پیش آمده است.هر موضوعی را که باز می‌کنم با خطای :

کد:
MyBB SQL Error

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
    1191 - Can't find FULLTEXT index matching the column list
Query:
    SELECT t.*, t.username AS threadusername, u.username, MATCH (t.subject) AGAINST ('استاد عباس اخوین') AS relevance FROM mybb_threads t LEFT JOIN mybb_users u ON (u.uid = t.uid) WHERE t.fid='14' AND t.tid!='32' AND t.visible='1' AND t.closed NOT LIKE 'moved|%' AND MATCH (t.subject) AGAINST ('استاد عباس اخوین') >= '1' ORDER BY t.lastpost DESC LIMIT 0, 10

مواجه می‌شوم. آیا این قابل ترمیم و تعمیر است یا باید آخرین بک‌اپ را برگردانم؟

این مشکل حل شد.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

فقط با اینکه این افزونه نصب نشده است:

[تصویر:  do.php?img=10296]

در پیکربندی این اتفاق افتاده است:

[تصویر:  do.php?img=10297]

یک بار فعال و سپس حذف کنید مشکل حل میشود
پاسخ
(۱۳۹۰/۵/۳۰، ۰۸:۴۶:۱۶ صبح)arang نوشته است: سلام.

من فایل‌ها را آپلود کردم. اما هنگامی که خواستم پلاگین را فعال کنم ب این خطا مواجه شدم. آیا دلیل آن را می‌دانید؟

[تصویر:  do.php?img=10264]

اگر به این خطا هم توجه کنید، از نسخه ی MYSQL شما منشأ دارد.
پاسخ
(۱۳۹۰/۵/۳۰، ۲۰:۲۲:۵۱ عصر)Mohammad-Za نوشته است: اگر به این خطا هم توجه کنید، از نسخه ی MYSQL شما منشأ دارد.

یعنی روی هاست من این افزونه کار نمیکنه؟
من باید تغییراتی در فایل‌هام ایجاد کنم و یا اینکه این افزونه نیاز به ارتقا دارد؟

ممنون می‌شم راهنمایی کنید.

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان