هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آپلود پیوست در آپلود سنتر به جای هاست
سلام
آیا امکان داره که فایل های پیوست به جای آپلود روی هاست ، روی یک آپلودسنتر آپلود بشن؟
من گشتم چیزی پیدا نکردم.Undecided
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۰/۵/۲۱، ۰۱:۲۸:۴۷ صبح) ، siavash-cena (۱۳۹۰/۵/۲۹، ۲۲:۳۷:۴۸ عصر)
بعضی وقتا سه چهارتا پست تو یه تاپیک میزنم ولی کسی جواب نمیده.آخرشم مجبورم بی خیال بشمDodgy
پاسخ
دوستان مای بی بی با من قهرن که جواب نمیدن؟؟؟!!!!Big Grin
پاسخ
پلاگینشون هنوز تمام نکردیم.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطkavian (۱۳۹۰/۵/۲۹، ۱۶:۵۰:۴۱ عصر) ، geo (۱۳۹۰/۵/۲۹، ۱۷:۰۵:۲۶ عصر) ، siavash-cena (۱۳۹۰/۵/۲۹، ۲۲:۳۷:۵۱ عصر) ، zeoos328 (۱۳۹۰/۵/۲۹، ۲۳:۵۹:۱۶ عصر) ، mr-m (۱۳۹۰/۶/۹، ۱۸:۴۹:۵۲ عصر) ، hosebr (۱۳۹۰/۶/۱۸، ۱۵:۱۵:۲۳ عصر)
یعنی راهی وجود نداره که فایل ها روی هاست دانلود آپلود بشه
من 2 تا هاست دارم (مثل اکثر وب مسترا) که یکیش فایل های انجمن و سیستم مدریت محتوا روشه و یکی هم واسه آپلود فایل های ضمیمه راهی وجود داره که فایل ها روی هاست دانلود آپ بشه.
من تازه به جمع مای بی بی اومدم و این واسم خیلی مهمه چون هاست اصلی فضای خیلی کمی داره.
این انجمن ساز نمیدونم به پای وی بی میرسه یا نه ولی تا اونجا که من وی بی رو روی لوکال تست کردم جز شلوغی وسردرگمی هیچ چیز نداشت و واسه یه کار ساده باید کلی کد با ترس و لرز بنویسی شاید درست کار کنه شایدم حاصل زحماتت به باد بره کل انجمن دیگه بالا نیاد.
ولی اگه این امکان وجود نداشته باشه مجبورم ناخواسته به وی بی رو بیارم
پس خواهشا کمک کنید.
ممنون
ببخشید اگه زیاد نوشتم چون تایپ 10 انگشتی دارم و به این عادت کردم.
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۷:۲۱ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۰۹:۵۴ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۸:۵۹ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نصب رایگان مای بی بی + یک آپلود سنتر به مناسبت عید نوروز95 MISTER 0 1,061 ۱۳۹۴/۱۲/۲۹، ۱۲:۲۳:۴۲ عصر
آخرین ارسال: MISTER
  ساخت آپلود سنتر محمد تی ام 9 3,909 ۱۳۹۳/۲/۶، ۱۴:۴۵:۱۶ عصر
آخرین ارسال: bache_mahal
  تغییر مسیر ذخیره سازی آپلود فایل‌ها به یک هاست دیگر firstline 0 1,452 ۱۳۹۱/۸/۹، ۱۶:۲۷:۳۷ عصر
آخرین ارسال: firstline
  آپلود سنتر amirdk 5 4,702 ۱۳۹۰/۱/۶، ۱۱:۲۱:۳۷ صبح
آخرین ارسال: Moh@mm@d
  پلاگين آپلود سنتر peymanpbl 6 4,058 ۱۳۸۹/۵/۲۷، ۱۴:۰۹:۵۷ عصر
آخرین ارسال: arang
  اضافه کردن آپلود سنتر عکس به گزینه های بالای سایت Iafst.ir 2 3,077 ۱۳۸۹/۳/۱، ۲۱:۴۴:۵۷ عصر
آخرین ارسال: Pars

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان