هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آپلود سنتر
درود ! دوستان من یک عدد برنامه برای آپلود فایل می خوام که اعضای سایتم هم بتونن ازش استفاده کنند ، کسی اگه سراغ داره معرفی کنه ، اگر به صورت پلاگین روی مای بی بی بود هم که خیلی بهتر ! Big Grin یه چیزی تو حالت آپلود سنتر
پاسخ
 سپاس شده توسطsaman (۱۳۸۹/۳/۲۰، ۱۹:۱۱:۵۱ عصر)
خوب این همه اسکریپت هست نصب کن
بعد یه ساب دومین بساز up.yoursite.com استفاده کن
مثل مال من :
up.iranshine.com
البته سرور من یکم تو این چیزا ضعیفه فقط واس خودم نصب کردم ..Blush
پاسخ
اون رو بلدم ، ولی برنامه خوب نمی تونم پیدا کنم ! هر چی هم که هست لینک دانلودش خرابه یه برنامه هم نصب کردم که وسط نصب error میده !! Huh
پاسخ
Huh هیچ کس نمی تونه راهنمایی کنه ، خیلی به درد می خوره ها !!
پاسخ
(۱۳۸۹/۳/۲۹، ۱۹:۵۰:۲۸ عصر)amirdk نوشته است: Huh هیچ کس نمی تونه راهنمایی کنه ، خیلی به درد می خوره ها !!

شما اسکریپت آپلود سنتر برای تصاویر نیاز دارید یا کلا اسکریپت آپلود هر فایلی
.
اگه برای ساخت آپلود سنتر تصویر نیاز دارید از اسکریپت معروف میهالیسم استفاده کنین.
.
اگر برای اپلود هر فایلی نیاز دارین میتونین اسکریپت زیر رو امتحان کنید.

.
دریافت اسکریپت

.
از قسمت ابزار وب مستر انجمن هم دیدن کنید. دوستان اسکریپت های خوبی معرفی کردند.

ابزار وب مستر

موفق باشید.
به سوالات مربوط به نصب و پشتیبانی و طراحی در پیام خصوصی جواب نخواهم داد.
لطفا سوالات خود را در تاپیک های مربوطه مطرح نمایید.
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۳/۲۹، ۲۲:۱۴:۳۷ عصر)
سلام
بهترین آپلود سنتر عکسی که میتونم معرفی کنم kleeja هست که خودم هم دارم استفاده می کنم ،،، مدیریت خیلی عالی و حرفه ای داره و میتونی توش تعریف کنی که کاربر چه قدر آپلود کنه و مهمان چه قدر .... یا اصلا میتونی بگی که کسی که با عنوان مهمان هست و قبلا نام نکرده هیچ فایلی نتونه به سرور انتقال بده ...

حتی برای اعضا مثل پرشین گیگ یک قسمت و پوشه اختصاص میده که هر کاربر میتونن به صورت اختصاصی و داخل پوشه خودشون آپلود کنند و حتی میتونن پوشه رو مدیریت و فایل ها رو حذف کنند .

این اسکریپت رو یکی از دوستان همین Mybb که الان نام کاربریشون رو به خاطر ندارم معرفی کردند که واقعا خیلی عالیه !!

این اسکریپت توسط گروه پی سی ول فارسی سازی شده و سایت پشتیبانش هم که کلی پلاگین و قالب های مختلف رایگان داره عربی هست .

این اسکریپت رو به دلیل مفید بودن من چند وقت پیش تو قسمت اسکریپت های انجمن گذاشتم و حالا لینکش رو برای شما میگذارم ، امیدوارم که براتون مفید واقع بشه .

از مدیران یک خواهشی داشتم که راهنمایی کنند ، من این رو میخوام بگذارم تو ویراشگر با عکس کوچکی در اونجا و اعضا که کلیک کردند یک صفحه ای با اندازه ای که میخوام باز بشه و کاربران آپلود کنند و یک لینک دریافت کنند .

اینم لینک دانلود از انجمن خودم : http://vsb.ir/showthread.php?tid=21

بدرود

....
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۹:۴۱ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۱:۵۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۱:۴۶ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نصب رایگان مای بی بی + یک آپلود سنتر به مناسبت عید نوروز95 MISTER 0 1,064 ۱۳۹۴/۱۲/۲۹، ۱۲:۲۳:۴۲ عصر
آخرین ارسال: MISTER
  ساخت آپلود سنتر محمد تی ام 9 3,910 ۱۳۹۳/۲/۶، ۱۴:۴۵:۱۶ عصر
آخرین ارسال: bache_mahal
  آپلود پیوست در آپلود سنتر به جای هاست hosebr 4 2,810 ۱۳۹۱/۲/۲۹، ۱۷:۳۸:۰۶ عصر
آخرین ارسال: daxtin
  پلاگين آپلود سنتر peymanpbl 6 4,058 ۱۳۸۹/۵/۲۷، ۱۴:۰۹:۵۷ عصر
آخرین ارسال: arang

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان