هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ادیتور جدید مای بی بی
(۱۳۹۰/۷/۱۵، ۱۴:۵۳:۵۰ عصر)MT Edition نوشته است: من اوندفعه یک ادیتور دان کردم کارایش عالی بود فقط باید html فعال بشه بزارم؟

این طور که معلومه میشه با استفاده از اون پلاگین HTML در ارسالها حلش کرد و خطری نداره اگه ممکنه ادیتور را بزارید
پاسخ
سلامHeart

میگم حالا نمیشه یکی از دوستان زحمت بکشه آموزش کامل و همراه با ادیتور , html بذاره Confused

من ادیتور و پلاگین دانلود کردم ، نمیدونم چجوری نصبش کنم Huh
پاسخ
وقت کنم مثه قبلی آموزشش رو میذارم.
پاسخ
 سپاس شده توسطms83 (۱۳۹۰/۷/۱۵، ۱۵:۵۱:۴۵ عصر) ، Farhoodi (۱۳۹۰/۷/۱۵، ۱۵:۵۵:۴۹ عصر) ، geo (۱۳۹۰/۷/۱۶، ۰۱:۳۳:۳۱ صبح)
ممنون مهدی جانHeart
پاسخ
(۱۳۹۰/۷/۱۵، ۱۵:۴۴:۲۵ عصر)AR@KST@R نوشته است: وقت کنم مثه قبلی آموزشش رو میذارم.

اقا مهدی منتظریم . Thanks Heart
پاسخ
واقعا بزرگترین اشکال مای بی بی همین ادیتورش هست . بد جوری منو کلافه کرده
www.r30.ir انجمن تخصصی هواپیمای مدل
پاسخ
الان چند جا مطالعه میکردم همه از ریسک بالا فعال کردن HTML هشدار میدادن . در حالی که بهترین ادیتور ها هم روی MYBB با HTML کار میکنند . کلا این مشکل از هسته MYBB هست

حالا این HTML برای یک سایت چطور فعال میشه و با فعال کردن HTML در ارسالها چه فرقی داره ؟
پاسخ
(۱۳۹۰/۷/۱۶، ۰۳:۲۳:۱۵ صبح)heavaz60 نوشته است: واقعا بزرگترین اشکال مای بی بی همین ادیتورش هست . بد جوری منو کلافه کرده

بزرگترین اشکاله وی بی نسخه جدیدم این ادیتورشه خیلی خوبه فوق العادست امکاناتش ولی سرعت لودش بد داغونه

نسخه 4.1.7 وی بی اومد خدا کنه این ادیتور لامسبشو درست کنه ما اپدت کنیم سایتو

البته فعلا زوده تا نسخه 4.2.1 صبر میکنیم چون صد در صد اون بهتره بعد یه اپدت خشجل مشجل میزنیم تو رگWink
پاسخ
یو هو وووووووووو

کجایین ؟؟؟
پاسخ
شما که هنوز کپیرایتتونو اصلاح نکردید !

یوزر شما پزارش خواهد شد و بعد از 24 ساعت موجب قطع دسترسی شما خواهد شد

پیروز باشید
اگر عمری باشه به زودی انقلابی در راه است ...

Khp_alizadeh@yahoo.com

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان