هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ادیتور جدید مای بی بی
واقعا ماي بي بي با همچين اديتوري عالي ميشه ، الان يكي از بزرگترين مشكلات ماي بي بي اديتورشه مثلا تو سايت خود من وقتي كپي پيست رنگي يا با فونت متفاوت از سايت ديگه اي يا ورد ميذاريد پيغام ميده پيغامي وارد نشده است!

ولي اگه همچين اديتوري برا ماي بي بي تبديل بشه به جرات ميگم ديگه نميشه به ماي بي بي هيچ اشكالي گرفت.
پاسخ
منتظر اموزش هستیم مهدی جان ...
[تصویر:  ashegan.gif]
پاسخ
برادر من زير لفظي ميخوايد ؟Big GrinBig GrinBig Grin بذاريد ديگه آموزش روBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطdarya1012 (۱۳۹۰/۵/۲۱، ۱۷:۵۴:۰۵ عصر) ، sco1385 (۱۳۹۰/۵/۲۶، ۱۳:۲۰:۲۵ عصر)
دوستان میگن فعال کردن html ریسک هست حالا خود دانید البته یه پلاگین داریم که Html رو فقط برای پست فعال میکنه که قبلا" گذاشتیم این پلاگین کار مارو راه میندازه.
خوب ادیتور رو از ارسال اول دانلود کنید و فایل ها رو تو روت هاستتون آپلود کنید.
بعد به تمپلیت headerinclude رفته و کد زیر رو در آخر کدها قرار بدین:
کد:
<script language="JavaScript" type="text/javascript" src="wyzz.js"></script>

بعد برای فعال کردن ادیتور در قسمت های مختلف:
1- پاسخ جدید:
به تمپلیت newreply رفته کد زیر را بیابید و با کد دوم جایگزین کنید:
کد:
<textarea id="message" name="message" rows="20" cols="70" tabindex="2" >{$message}</textarea>
{$codebuttons}
با این کد جایگزین کنید:
کد:
<textarea name="message" id="message" rows="10" cols="40">{$message}</textarea><br />
<script language="javascript1.2">
make_wyzz('message');
</script>

2- پاسخ سریع:
به تمپلیت showthread_quickreply رفته و کد زیر را بیابید:
کد:
<textarea style="width: 100%; padding: 4px; margin: 0;" rows="8" cols="80" name="message" id="message" tabindex="1"></textarea>
و با این کد جایگزین کنید:
کد:
<textarea name="message" id="message" rows="10" cols="40"></textarea><br />
make_wyzz('message');
</script>

3- موضوع جدید:
به تمپلیت newthread رفته کد زیر را بیابید:
کد:
<textarea name="message" id="message" rows="20" cols="70" tabindex="2">{$message}</textarea>
{$codebuttons}
و با این کد جایگزین کنید:
کد:
<textarea name="message" id="message" rows="10" cols="40">{$message}</textarea><br />
make_wyzz('message');
</script>

خوب کار تمومه و توجه داشته باشید فعلا" شکلک ها کار نمیکنه (با کشیدن و رها کردن کار میکنه)
به امید خدا وقت شد بیشتر روش کار میکنم.
موفق باشین
پاسخ
 سپاس شده توسطdarya1012 (۱۳۹۰/۵/۲۱، ۱۷:۵۴:۰۰ عصر) ، siavash-cena (۱۳۹۰/۵/۲۱، ۱۸:۱۱:۲۲ عصر) ، kavian (۱۳۹۰/۵/۲۱، ۱۹:۳۹:۳۱ عصر) ، carrow (۱۳۹۰/۵/۲۱، ۱۹:۵۲:۰۰ عصر) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۵/۲۱، ۲۱:۴۰:۴۷ عصر) ، Low Battery (۱۳۹۰/۵/۲۱، ۲۱:۵۴:۵۷ عصر) ، K@Z3M (۱۳۹۰/۵/۲۲، ۰۳:۰۵:۵۱ صبح) ، sepanta-gsm (۱۳۹۰/۵/۲۲، ۰۶:۴۸:۰۳ صبح) ، rayman1366 (۱۳۹۰/۵/۲۲، ۰۷:۱۶:۳۸ صبح) ، rizesh (۱۳۹۰/۵/۲۲، ۱۵:۲۸:۱۳ عصر) ، Farhoodi (۱۳۹۰/۵/۲۲، ۱۶:۵۰:۵۷ عصر) ، FANBOOK (۱۳۹۰/۵/۲۲، ۱۷:۰۲:۵۵ عصر) ، cniran (۱۳۹۰/۵/۲۲، ۱۸:۵۸:۳۳ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۰/۵/۲۳، ۰۹:۵۲:۵۹ صبح) ، ghanari (۱۳۹۰/۵/۲۴، ۱۰:۲۳:۵۳ صبح) ، geo (۱۳۹۰/۶/۱۵، ۰۰:۱۷:۱۶ صبح) ، adsun (۱۳۹۰/۶/۲۳، ۰۱:۰۰:۱۰ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۶/۲۷، ۲۱:۱۳:۰۸ عصر) ، LAXER (۱۳۹۰/۷/۱۵، ۱۰:۴۰:۱۱ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۱/۵/۲، ۰۳:۲۹:۴۱ صبح)
درود
اراک استار گرامی
میشه دقیقا بگین فایلها را به چه صورت در روت اپ کنیم چون من هر جایی اپ کردم ادیتور با ویرایشهایی که شما گفتید نیومد
وسپاس بابت زحمتی که روی این ادیتور کشیدین
ببخشید مدیر گرامی من الان چندتا ژست درباره فعال کردن html خوندم ولی خیلی ازش بد گفتن و اصلا توصیه نکردن همون طور که شما هم گفتید پس اگر html باعث این همه دردسر میشه چیکار کنیم که بدون html از این ادیتور استفاده کنیم
پاسخ
فایل های ادیتور رو کنار فولدر های inc و admin آپلود کنید (روت هاست)
گفتم که اون پلاگین رو نصب کنید تا به صورت کد نشون نده.
پاسخ
 سپاس شده توسطFarhoodi (۱۳۹۰/۵/۲۲، ۱۶:۵۰:۵۳ عصر) ، sepanta-gsm (۱۳۹۰/۵/۲۲، ۲۲:۰۶:۱۸ عصر) ، geo (۱۳۹۰/۶/۱۵، ۰۰:۱۷:۴۱ صبح)
(۱۳۹۰/۵/۲۲، ۱۳:۰۶:۰۹ عصر)AR@KST@R نوشته است: گفتم که اون پلاگین رو نصب کنید تا به صورت کد نشون نده.

ان پلاگین خطرناک نیست HTML را در ارسالها فعال کند؟ Exclamation
پاسخ
نه
پاسخ
 سپاس شده توسطFarhoodi (۱۳۹۰/۵/۲۳، ۰۱:۰۶:۵۸ صبح) ، sepanta-gsm (۱۳۹۰/۵/۲۳، ۰۵:۰۳:۴۶ صبح)
کارت درسته اقا مهدی. فقط این شکلکهاش هم اگه کلیکی میشد حرف نداشت Shy
پاسخ
 سپاس شده توسطAR@KST@R (۱۳۹۰/۵/۲۳، ۰۱:۱۳:۱۴ صبح) ، sepanta-gsm (۱۳۹۰/۵/۲۳، ۰۵:۰۳:۵۲ صبح)
سایت تست ادیتور باز نمیشه
کسی نصب کرده رو انجمنش تست کنیم؟
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان