هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Help - مشکل ادیتور
سلام

من یک مشکلی پیدا کردم خواهش مندم راهنمایی کنید ..

من ادیتور پیشرفته که توسط همین سایت ساخته شده نصب کردم (‌نسخه ام 1.6 بود و بعد از آپگرید به نسخه 1.6.3 ادیتور مشکل پیدا کرده و متن که وارد میکنی میگه متن وارد نشده و شکلک هم نمیشه ارسال کرد )

اگه میشه بگید چه جوری میشه مشکل ادیتور پیشرفته رو حل کرد ؟
پاسخ
اگه انجمن رو آپدیت کردی و این مشکل از همون موقع پیدا شده ، ادیتور رو کاملا پاک کنید و مجددا نصب کنید .
انجمن آریانیک

http://aria-nik.net

http://aria-nik.com

پاسخ
 سپاس شده توسطkordan (۱۳۹۰/۵/۳، ۱۹:۲۱:۳۶ عصر)
(۱۳۹۰/۵/۳، ۱۷:۳۳:۲۶ عصر)arianik نوشته است: اگه انجمن رو آپدیت کردی و این مشکل از همون موقع پیدا شده ، ادیتور رو کاملا پاک کنید و مجددا نصب کنید .

بله بعد از آپدیت ..

پاک هم هزار بار کردم حل نشد
پاسخ
شما فایل edit.js
را از ادیتور نسخه 1.0.2 آپلود کنی در قسمت js هاست
درست میشه 100 درصد
منم همین مشکل را داشتم در ضمن خیلی راحت میتونید مطالب را کپی پست هم کنیدSmile
پاسخ
من از این پلاگین استفده میکنم اما هیچ کدوم این راه ها نشد تو هیچ کدوم هم اون افیل که میگید نیست مشکل اینه که ایدتور رو نشون نمیده
پاسخ
(۱۳۹۰/۵/۱۹، ۲۱:۰۶:۱۰ عصر)mhb12 نوشته است: من از این پلاگین استفده میکنم اما هیچ کدوم این راه ها نشد تو هیچ کدوم هم اون افیل که میگید نیست مشکل اینه که ایدتور رو نشون نمیده
ادیتور قبلی را پاک کن واینا نصب کن

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   MyBB WYSIWYG Editor 1.0.3.zip (اندازه: 30.88 KB / تعداد دفعات دریافت: 37)
پاسخ
 سپاس شده توسطdarya1012 (۱۳۹۰/۶/۴، ۱۹:۵۲:۵۸ عصر)
باسلام خدمت دوستان

من مشکل ندارم، سؤال دارم !!
علت اینکه اینجا مطرح کردم هم اینه که دو تا تاپیک مربوط به ادیتور پیشرفته پیدا کردم که هر دو بسته شده بود

فقط سؤالم اینه که این ادیتور چه کاری متفاوت با عکس زیر انجام میده ؟
چون الان توی این عکس زیر من هنوز پلاگین ادبتور پیشرفته رو وارد و نصب نکردم و این پیشفرض خودشه یعنی همون office 2007

حالا ادیتور پیشرفته کاری بیشتر از این انجام میده؟ (که اسمش هم یادم نیست فکر کنم mywsg یه چیزی توی همین مایه ها بود!!!)

یه کم گیج شدم ، ممنون میشم راهنمایی کنید
این هم عکسش:

[تصویر:  sj8e5lxrffr4s8rbq8n9.jpg]
myavarahmadi سابق
پاسخ
سلام
اديتور پيشرفته كد ها را بصورت آني اجرا ميكنه و كاربر بهتر ميتونه ويرايش انجام بده

اديتور پيشرفته امكان كپي مطلب بدون هيچ گونه كم و كاستي را فراهم ميكنه و مطلب ديگر نياز به ويرايش نداره

موفق باشيد

روز ها و شب ها ميگذرد و من صبورم هنوز

[تصویر:  e5rh9toahoitc269gwff.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۰/۹/۳۰، ۰۱:۲۴:۳۶ صبح)
با سلام خدمت شما

من پلاگین جدید رو نصب کردم ولی همچنان مشکل کپی کردن مطالب و نشان دادن انواع کد ها و در هم بر هم شدن پا برجسات چه کار می شه کرد برای این مشکل؟
پاسخ
نقل‌قول: با سلام خدمت شما

من پلاگین جدید رو نصب کردم ولی همچنان مشکل کپی کردن مطالب و نشان دادن انواع کد ها و در هم بر هم شدن پا برجسات چه کار می شه کرد برای این مشکل؟

از نسخه جدید ادیتور استفاده کنید
http://community.mybbiran.com/thread-3524.html
این نسخه خیلی بهتره

موفق باشید
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
 سپاس شده توسطMt edition (۱۳۹۰/۱۰/۹، ۰۱:۳۵:۱۶ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۰:۱۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۲:۲۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۲:۲۴ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان