هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین آلبوم های پروفایل Profile Albums 0.6
درود خدمت دوستان،

[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: آلبوم های پروفایل Profile Albums
[تصویر:  version.png] نسخه: 0.6
[تصویر:  user.png] نویسنده: Edson Ordaz
[تصویر:  d.png] معرفی: 27th June 2011
[تصویر:  d.png] آخرین بروزرسانی: 2nd July 2011
[تصویر:  user.png] ترجمه: Cancer9003

[تصویر:  info.png] عملکرد: افزودن آلبوم به پروفایل کاربران. امکان ایجاد آلبوم، آپلود عکس در آلبوم و ارسال نظر برای تصاویر

[تصویر:  wrench.png] نصب: آپلود فایل ها و فعال سازی از کنترل پنل مدیریت و سپس تنظیمات در پیکربندی

نمـونه:
پیوست شده است

[تصویر:  name.png] دانلود:

.zip   Persian_Profile Albums 0.6.zip (اندازه: 32.14 KB / تعداد دفعات دریافت: 794)

[تصویر:  house_link.png] لینک اصلی:
http://mods.mybb.com/view/profilealbums

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطkhp (۱۳۹۰/۴/۱۵، ۰۲:۲۰:۳۷ صبح) ، hosebr (۱۳۹۰/۴/۱۵، ۰۳:۲۸:۲۷ صبح) ، Pars (۱۳۹۰/۴/۱۵، ۰۷:۳۳:۲۲ صبح) ، carrow (۱۳۹۰/۴/۱۵، ۰۸:۵۶:۱۸ صبح) ، Low Battery (۱۳۹۰/۴/۱۵، ۰۸:۵۷:۵۲ صبح) ، iranshahrsaz (۱۳۹۰/۴/۱۵، ۰۹:۱۹:۴۷ صبح) ، kavian (۱۳۹۰/۴/۱۵، ۰۹:۳۵:۱۲ صبح) ، Creeping Death (۱۳۹۰/۴/۱۵، ۰۹:۴۱:۵۰ صبح) ، MAJID-SPORT (۱۳۹۰/۴/۱۵، ۱۰:۰۳:۰۵ صبح) ، 1STAR (۱۳۹۰/۴/۱۵، ۱۰:۴۴:۰۶ صبح) ، mohsenazizi (۱۳۹۰/۴/۱۵، ۱۰:۵۱:۵۹ صبح) ، FunSeT (۱۳۹۰/۴/۱۵، ۱۱:۴۶:۲۰ صبح) ، goldten (۱۳۹۰/۴/۱۵، ۱۳:۵۶:۵۵ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۹۰/۴/۱۵، ۱۵:۱۰:۴۲ عصر) ، siavash-cena (۱۳۹۰/۴/۱۵، ۱۸:۵۳:۴۷ عصر) ، cniran (۱۳۹۰/۴/۱۷، ۱۳:۴۰:۲۰ عصر) ، Royaei (۱۳۹۰/۵/۴، ۱۱:۳۸:۳۰ صبح) ، aidin (۱۳۹۰/۶/۲۱، ۱۵:۱۷:۳۸ عصر) ، Amir_Sam (۱۳۹۰/۹/۲۲، ۱۰:۲۱:۳۵ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۱۰/۳، ۰۷:۵۰:۴۲ صبح) ، mohamad m (۱۳۹۰/۱۰/۱۸، ۱۷:۱۴:۵۶ عصر) ، adsun (۱۳۹۰/۱۱/۲۱، ۰۹:۵۰:۴۰ صبح) ، sheitoonak (۱۳۹۰/۱۲/۸، ۰۹:۳۶:۴۴ صبح) ، adnan (۱۳۹۱/۳/۲۲، ۰۴:۴۰:۰۱ صبح) ، reza536 (۱۳۹۱/۵/۳۰، ۱۱:۳۰:۲۹ صبح) ، iman13 (۱۳۹۱/۱۰/۶، ۱۹:۴۰:۳۶ عصر) ، mromidansari (۱۳۹۱/۱۰/۱۷، ۲۰:۳۵:۲۶ عصر) ، hassankahrizy (۱۳۹۱/۱۱/۲۷، ۱۳:۲۸:۱۵ عصر) ، MH-AKBARI (۱۳۹۲/۴/۹، ۱۱:۱۶:۳۹ صبح) ، Persia1 (۱۳۹۳/۱/۵، ۱۶:۲۲:۴۰ عصر) ، neda300 (۱۳۹۳/۴/۶، ۰۰:۳۱:۱۴ صبح)
کامل ترجمه و راست چین شده ولی باز اگه جایی توی ترجمه (جمله بندی یا ترجمه غلط) یا راست چین بودن مشکلی دیدین بگین تا اصلاح کنم
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

پاسخ
 سپاس شده توسطkavian (۱۳۹۰/۴/۱۵، ۱۱:۴۶:۲۱ صبح) ، mohsenazizi (۱۳۹۰/۴/۱۵، ۱۱:۴۸:۴۷ صبح) ، Amir_Sam (۱۳۹۱/۱۱/۲، ۲۰:۱۷:۰۷ عصر) ، neda300 (۱۳۹۳/۴/۶، ۰۰:۳۱:۳۳ صبح)
چه اخطاری میده؟
فکر نکنم بشه چون محتویاتشون فرق میکنه

پاسخ
 سپاس شده توسطneda300 (۱۳۹۳/۴/۶، ۰۰:۳۱:۴۱ صبح)
واسه من وقتی میرم تو پروفایل ارور دیتابیس میده.
این:
http://uploadfa.net/1390/a59lfcqug6z0zjmwegb.png
پاسخ
 سپاس شده توسطneda300 (۱۳۹۳/۴/۶، ۰۰:۳۱:۵۱ صبح)
یک اشکالی که هست اینه که دکمه ی browse برای وارد کردن تصویر از کامپیوتر رفته زیر ادیتور

این رو از کجا میشه درستش کرد؟؟؟

یک اشکال هم در راست چینی داره

آپلود نگاره ی جدید سمت چپ هست و راست چین نشده
پاسخ
 سپاس شده توسط1STAR (۱۳۹۰/۴/۱۵، ۱۱:۴۸:۱۵ صبح) ، mohsenazizi (۱۳۹۰/۴/۱۵، ۱۱:۵۳:۲۰ صبح) ، neda300 (۱۳۹۳/۴/۶، ۰۰:۳۲:۱۰ صبح)
با سلام و تشکر بابت این پلاگین بسیار پیشرفته و کاربردی

خیلی وقت بود منتظر چنین پلاگینی بودم

چند تا اشکال کوچک داره که با تصویر توضیح میدم:

اول اینکه تو کنترل پنل که وارد میشیم، گزینه albums میاد. به نظرم اگر این کلمه فارسی باشه بهتره(مثلا آلبوم های من)

[تصویر:  Untitled4.png]

دوم و سوم اینکه وقتی میخوایم آلبوم رو ایجاد کنیم، ادیتور کشیده میشه روی کادر browse و نمیشه دکمه رو اصلا انتخاب کرد درحالیکه تو گزینه ویرایش آلبوم این مشکل وجود نداره و در گزینه افزودن نگاره جدید هم این مشکل وجود داره مطابق شکل:

[تصویر:  Untitled6.png]

[تصویر:  Untitled3.png]

[تصویر:  Untitled2.png]

چهارم اینکه وقتی نگاره جدیدی آپلود میشه جایگزین نگاره قبلی میشه و اضافه نمیشه مطابق شکل:

[تصویر:  Untitled.png]

دو تا پیشنهاد هم دارم:

پیشنهاد اول: اگر بشه موقعی که ایجاد آلبوم رو میزنیم یه تصویر به عنوان آیکون آلبوم آپلود بشه و بعد صفحه ای جدید باز بشه که توی اون کادر اپلود و browse بیاد و بشه به تعداد دلخواه همونجا تعداد کادرها رو افزایش بدیم عالی میشه. مثلا یه نفر که توی یه آلبوم میخواد 10 تا عکس بذاره، اول آیکونش رو آپلود کنه و بعد تصاویرش رو و بتونه همونجا کادر جدید اضافه کنه و تصویر جدید

اگرهم آیکون میسر نیست، همون موقع ایجاد آلبوم یا افزودن نگاره جدید بتونه تعداد زیادی رو همزمان بروز کنه و اضافه کنه

مثل پرشین گیگ در تصویر زیر:

[تصویر:  Untitled7.png]

پیشنهاد دوم اینکه علاوه بر امکان آپلود تصاویر بر روی هاست، بتونیم از طریق قرار دادن آدرس عکس سایر سایتها نیز تصاویر رو در آلبوم قرار بدیم

بسیار ممنونم

پاسخ
 سپاس شده توسطkavian (۱۳۹۰/۴/۱۵، ۱۱:۵۱:۰۲ صبح) ، 1STAR (۱۳۹۰/۴/۱۵، ۱۱:۵۴:۱۹ صبح) ، hichki (۱۳۹۰/۱۱/۲، ۰۳:۳۵:۵۱ صبح) ، neda300 (۱۳۹۳/۴/۶، ۰۰:۳۳:۰۰ صبح)
درود خدمت دوستان عزیز

بنده مشکل دکمه رو حل کردم گفتم بگم شماها هم اگر خواستید دستی حل کنید

به قالب های سراسری برید

profilealbums_usercp

رو باز کنید

خط 28 یا 29 رو این تغییر رو ایجاد کنید

کد php:
<textarea rows="10" cols="100" name="albumdescription" id="message" tabindex="2"/> 

اون عدد های 10 و 100 فقط تغییر کردن که فکر کنم 5 و 50 بودن

این تغییر رو که بدید دکمه ظاهر میشه و مشکل حل میشهHeart

برای حل مشکل دکمه ی افزودن نگاره ی جدید هم میتونید همین تغییر رو در قابل زیر انجام بدید

profilealbums_upload_image
این مشکل دکمه جاهای دیگه مثل کامنت گذاشتن برای عکس هم مشکل داره و میتونید باز هم از همون روش بالا استفاده کنیدHeart

برای یاد داشت ادیتور کامنت باید برید و در قالب new comment تغییر ایجاد کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطhosebr (۱۳۹۰/۴/۱۵، ۱۵:۰۰:۲۴ عصر) ، mohsenazizi (۱۳۹۰/۴/۱۵، ۱۶:۳۸:۳۷ عصر) ، 1STAR (۱۳۹۰/۴/۱۵، ۱۹:۲۸:۰۶ عصر) ، cniran (۱۳۹۰/۴/۱۷، ۱۳:۴۵:۴۴ عصر) ، mahpishoni (۱۳۹۱/۱/۱۳، ۱۷:۰۴:۱۱ عصر) ، FunSeT (۱۳۹۱/۲/۳۱، ۱۴:۰۶:۱۳ عصر) ، neda300 (۱۳۹۳/۴/۶، ۰۰:۳۳:۰۶ صبح)
مشکل من چیه؟ واسه من اصلا کار نمیکنه.تا فعالش میکنم ، پروفایل ارور دیتابیس میده!!!
پاسخ
یه پیشنهاد دیگه اینکه میشد به جای آپلود نگاره ی جدید از بارگذاری نگاره ی جدید استفاده کرد Big Grin
نقل‌قول: مشکل من چیه؟ واسه من اصلا کار نمیکنه.تا فعالش میکنم ، پروفایل ارور دیتابیس میده!!!

من که از اول مشکلی نداشتم

یکبار از اول فایلها رو آپ کنید شاید مشکل حل بشه Huh
پاسخ
 سپاس شده توسطneda300 (۱۳۹۳/۴/۶، ۰۰:۳۳:۱۱ صبح)
مشکل من فایل member هستش. وقتی پلاگین رو آپلود و فعال میکنم و تو پروفایل میرم این ارور میاد:
Parse error: syntax error, unexpected $end in /home/u204332773/public_html/forum/member.php on line 980

وقتی با فایل member بکاپ مقایسه کردم دیدم از خط 980 به بعد چیزی نداره!!!در صورتی که تو member بکاپ باز هم هست.بقیه شو کپی کردم تو member این پلاگین ارور دیتابیس داد.

حالا نمیدونم مشکل از member منه که یه کدی اضافه داره یا این پلاگین یه کدی کم دارهHuh
_________________________________________________________________________________________
حل شد. پلاگین رو غیرفعال نکردم و member اصلی رو کپی کردم دیگه ارور دیتابیس نداد.
پاسخ
 سپاس شده توسطkavian (۱۳۹۰/۴/۱۵، ۱۴:۵۸:۴۷ عصر) ، neda300 (۱۳۹۳/۴/۶، ۰۰:۳۳:۱۹ صبح)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [برای 1.6] پلاگین اضافه کردن یادداشت در پروفایل Profile Comments Pars 510 354,053 ۱۳۹۴/۴/۸، ۱۳:۴۹:۴۲ عصر
آخرین ارسال: MaryamSh
  [برای 1.6] پلاگین آخرین بازدیدکنندگان از پروفایل Last Visitors in Profile Pars 42 43,218 ۱۳۹۳/۵/۵، ۲۱:۴۳:۳۵ عصر
آخرین ارسال: reza.t.gh
Thumbs Up پروفایل به سبک وی بی profile tabs h0mayun 65 51,212 ۱۳۹۳/۲/۴، ۱۵:۳۹:۵۷ عصر
آخرین ارسال: vampire knight
  [برای 1.6] پلاگین لیست دوستان در پروفایل Profile Buddies Pars 42 35,897 ۱۳۹۳/۱/۱۷، ۱۳:۳۲:۵۸ عصر
آخرین ارسال: reza.t.gh
  [برای 1.6] پلاگین تنظیمات پیشفرض پروفایل Default Profile Pars 3 7,684 ۱۳۹۱/۱۲/۱۱، ۱۶:۱۵:۳۴ عصر
آخرین ارسال: Mohammad-Za
  [برای 1.6] پلاگین شناسه دوستان وی در پروفایل Profile Wii Friend Code Pars 1 4,810 ۱۳۹۱/۱۱/۲، ۲۰:۲۲:۰۰ عصر
آخرین ارسال: Amir_Sam
  [برای 1.6.6] پلاگین تب های پروفایل 2.3 - Profile Tabs 2.3 Cancer9003 16 13,913 ۱۳۹۱/۹/۲۲، ۱۲:۰۱:۲۹ عصر
آخرین ارسال: Cancer9003
  [برای 1.6] پلاگین اضافه کردن آیکون فیس بوک به پروفایل و پست بیت Facebook profile link on Post Pars 3 11,458 ۱۳۹۰/۹/۲۱، ۱۰:۰۰:۳۳ صبح
آخرین ارسال: arianik
  [برای 1.6] پلاگین شناسه شبکه پلی استیشن در پروفایل Profile Playstation Network ID Pars 0 4,164 ۱۳۸۹/۵/۲۴، ۲۰:۴۳:۰۸ عصر
آخرین ارسال: Pars

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان