هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پروفایل به سبک وی بی profile tabs
Thumbs Up 
درود خدمت دوستان
امروز پلاگینی رو پیدا کردم که فکر میکنم همه دنبالشید و به زودی از محبوب ترین پلاگین های مای بی بی ایران میشه

[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: تب در پروفایل profile tabs

نسخه: 1.5

[تصویر:  user.png] نویسنده: Edson Ordaz

[تصویر:  d.png] معرفی: 16th November 2010

آخرین بروزرسانی: 11th January 2011

[تصویر:  info.png] عملکرد: افزودن تب در پروفایل به سبک وی بی

[تصویر:  wrench.png] نصب: آپلود فایل ها و فعال سازی از کنترل پنل مدیریت و سپس تنظیمات در پیکربندی

[تصویر:  photos.png] نمونه: [تصویر:  x3lv4sgl3bvlz76oau8k_thumb.png]

[تصویر:  house_link.png] لینک اصلی: http://mods.mybb.com/view/profiletabs

دوستان این پلاگین به زبان اسپانیایی بود و ترجمش یک کوچولو سخت شد .ولی فکر کنم بعد ترجمه نکردم

۲ نسخه براتون اینجا میزارم

یکی نسخه فقط ترجمه شده ؛ که فقط ترجمه کردمش و از چپ چین به راست چین تغییر دادمش

دومین نسخه هم که خودم ویرایشش کردم رو به همه پیشنهاد میکنم توش باکس های مربوط به پلاگین های آخرین بازدید کنندگان ،تعداد بازدید کنندگان پروفایل ،مدال ،و گزینه های جدید یادداشت های پروفایل (یادداشت های دریافت شده،یادداشت های ارسال شده) رو اضافه کردم.و اگر این پلاگین ها رو نصب دارید نسخه دوم رو پیشنهاد میکنم

نسخه ۱

http://up.iranblog.com/images/kr0xx4euz1h24hraym8.zip

نسخه ۲ (ویرایش شده):

http://up.iranblog.com/images/xi0rigkuhi1y2kwuthv.zip
از اونجایی که ممکنه این فایل ها از iranblog پاک شن خواهش میکنم از مدیران که تو سرور خود مای بی بی قرار بدن Smile
نسخه اصلی

.zip   profile tabs.zip (اندازه: 10.11 KB / تعداد دفعات دریافت: 213)
نسخه اصلاح شده

.zip   profile tab.zip (اندازه: 10.03 KB / تعداد دفعات دریافت: 575)

قبل از نصب پلاگین از تمپلت member-profile یک بک آپ بگیرید که اگه خوشتون نیومد خواستید غیر فعال کنید بتونید پروفایل رو به حالت اول برگردونید
Only two things are infinite, the universe and human stupidity
Albert Einstein

website: onlinewebtool.com

پاسخ
 سپاس شده توسطCancer9003 (۱۳۹۰/۲/۹، ۰۰:۴۹:۱۶ صبح) ، YaseR (۱۳۹۰/۲/۹، ۰۱:۲۳:۳۰ صبح) ، red_boy (۱۳۹۰/۲/۹، ۰۱:۲۳:۵۵ صبح) ، mahpishoni (۱۳۹۰/۲/۹، ۰۱:۲۹:۲۵ صبح) ، yahova (۱۳۹۰/۲/۹، ۰۸:۴۷:۱۶ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۰/۲/۹، ۱۰:۱۷:۴۵ صبح) ، goldten (۱۳۹۰/۲/۹، ۱۲:۲۸:۳۳ عصر) ، 1STAR (۱۳۹۰/۲/۹، ۱۳:۵۷:۳۳ عصر) ، shahinpb (۱۳۹۰/۲/۹، ۲۰:۳۶:۰۷ عصر) ، chelseafc1 (۱۳۹۰/۲/۱۰، ۱۵:۱۶:۴۱ عصر) ، adsun (۱۳۹۰/۲/۱۴، ۲۲:۰۴:۲۱ عصر) ، lightmoon (۱۳۹۰/۲/۲۸، ۱۴:۳۹:۰۸ عصر) ، funset 2 (۱۳۹۰/۲/۳۰، ۲۳:۳۱:۵۶ عصر) ، mybb1 (۱۳۹۰/۳/۲، ۱۲:۴۳:۴۲ عصر) ، M48D1 (۱۳۹۰/۳/۱۳، ۰۱:۲۷:۳۰ صبح) ، sepanta-gsm (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۰۴:۵۴:۱۱ صبح) ، ahmadfononi (۱۳۹۰/۴/۱۸، ۲۳:۳۶:۴۴ عصر) ، FANBOOK (۱۳۹۰/۴/۲۶، ۱۶:۲۹:۲۲ عصر) ، Royaei (۱۳۹۰/۵/۴، ۰۳:۴۹:۲۱ صبح) ، ghanari (۱۳۹۰/۵/۱۷، ۲۱:۲۹:۱۷ عصر) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۵/۲۲، ۰۷:۲۳:۴۰ صبح) ، akspix (۱۳۹۰/۷/۲۰، ۰۹:۴۷:۰۴ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۸/۶، ۲۳:۰۷:۰۰ عصر) ، kenthuss (۱۳۹۰/۹/۱۶، ۰۸:۱۶:۴۸ صبح) ، Amir-H Band (۱۳۹۰/۹/۲۰، ۰۸:۰۲:۲۵ صبح) ، milad1364 (۱۳۹۰/۹/۲۵، ۱۲:۱۶:۴۵ عصر) ، majid01 (۱۳۹۰/۱۰/۲، ۱۱:۵۵:۰۸ صبح) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۱۰/۷، ۰۴:۳۴:۱۵ صبح) ، BB Baz (۱۳۹۱/۱/۹، ۱۰:۴۳:۲۲ صبح) ، digital_2012 (۱۳۹۱/۱/۱۴، ۱۱:۰۱:۵۷ صبح) ، mf2fx (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۰۳:۵۸:۳۱ صبح) ، Amir_Sam (۱۳۹۱/۷/۲۲، ۱۲:۵۴:۳۶ عصر) ، messi72 (۱۳۹۱/۹/۱۶، ۲۲:۲۴:۱۲ عصر) ، alikhosravi (۱۳۹۲/۱/۶، ۱۲:۵۷:۲۳ عصر) ، quester (۱۳۹۲/۱/۱۹، ۲۰:۰۹:۵۲ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۲/۴، ۱۹:۰۵:۱۷ عصر) ، farzinafn (۱۳۹۳/۲/۲۸، ۲۳:۱۰:۴۹ عصر) ، neda300 (۱۳۹۳/۴/۶، ۰۰:۳۴:۰۶ صبح)
دوست من دومی که همه چی کامله مشکل داره دوباره آپ کنی ممنون میشیم WinkHeart
پاسخ
 سپاس شده توسطh0mayun (۱۳۹۰/۲/۹، ۰۱:۲۸:۱۱ صبح) ، shahinpb (۱۳۹۰/۲/۹، ۲۰:۳۶:۰۹ عصر) ، neda300 (۱۳۹۳/۴/۶، ۰۰:۳۳:۵۹ صبح)
چیش مشکل داره؟
Albert Einstein

پاسخ
بعد فعالسازی اررور میده بالای صفحه!

پاسخ
 سپاس شده توسطneda300 (۱۳۹۳/۴/۶، ۰۰:۳۴:۲۲ صبح)
چه اروری ؟
من رو ۲ تا فروم تست کردمExclamation
Albert Einstein

پاسخ
 سپاس شده توسطneda300 (۱۳۹۳/۴/۶، ۰۰:۳۴:۲۸ صبح)
[تصویر:  y773qwqyayfw3aj3tgd.png]
پاسخ
 سپاس شده توسطneda300 (۱۳۹۳/۴/۶، ۰۰:۳۴:۳۳ صبح)
دومي اصلا نميشد از زيپ خارجش كرد
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطh0mayun (۱۳۹۰/۲/۹، ۰۱:۴۶:۲۶ صبح) ، neda300 (۱۳۹۳/۴/۶، ۰۰:۳۴:۴۰ صبح)
فکر میکنم یه مشکلی تو ترجمه داره چون نسخه اصلی راحت نصب شد!
پاسخ
 سپاس شده توسطneda300 (۱۳۹۳/۴/۶، ۰۰:۳۴:۴۶ صبح)
اره ببخشید لینک ها بعد آپلود شده بودن
ببینید درست شد
(۱۳۹۰/۲/۹، ۰۱:۴۳:۲۴ صبح)red_boy نوشته است: فکر میکنم یه مشکلی تو ترجمه داره چون نسخه اصلی راحت نصب شد!

من رو فروم سوم هم نصب کردم بدون مشکل
شما احتمالا بد آپلود کردی
لینک ها رو من آپدیت کردم دوباره امتحان کن
Albert Einstein

پاسخ
 سپاس شده توسطred_boy (۱۳۹۰/۲/۹، ۰۱:۴۷:۵۶ صبح) ، neda300 (۱۳۹۳/۴/۶، ۰۰:۳۴:۴۹ صبح)
بعد از فعالسازی پلاگین واسه منم ارور میده بالای انجمنExclamation
Sensiz Ben Nefes Alamam
پاسخ
 سپاس شده توسطneda300 (۱۳۹۳/۴/۶، ۰۰:۳۴:۵۳ صبح)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [برای 1.6] پلاگین آلبوم های پروفایل Profile Albums 0.6 Cancer9003 32 29,499 ۱۳۹۲/۵/۵، ۱۴:۵۳:۴۳ عصر
آخرین ارسال: S!AvAsH
  [برای 1.6.6] پلاگین تب های پروفایل 2.3 - Profile Tabs 2.3 Cancer9003 16 13,913 ۱۳۹۱/۹/۲۲، ۱۲:۰۱:۲۹ عصر
آخرین ارسال: Cancer9003

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان