هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمايي براي ارتقا به ماي بي بي 1.6.3
نكته مبهم براي من اينجاست كه اگه قراره بسته كامل رو دانلود كنم بايد فرومو پاك كنم و دوباره نصب كنم يا فقط بخشي از فايلها رو جايگزين كنم و آپگريد كنم.
بازم منتظر راهنماييهاتون هستم

واقعاً گيج شدم. Dodgy كاش ماي بي بي هم مثل ورد پرس بود و خودش آپگريد مي شد. Big Grin
سايت تخصصي برنامه نويسي و فناوري اطلاعات .: آي تي پاتوق:. [تصویر:  wink.png]

[تصویر:  itpbanner.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطamir_tara67 (۱۳۹۰/۴/۲، ۰۲:۰۰:۲۶ صبح)
اول از فایل ستینگ و کانفیگ در پوشه inc و دیتابیس انحمنت بک آپ بگیر
نسخه کامل 1.6.3 را دریافت کن و روی سرور خودت آپ کن که روی فایل های قبلی آپ میشن (فقط فایل ستینگ و کانفیگ که در پوشه inc هست را مواظب باش آپ نکنی. چون اطلاعاتشون از دست بره انجمنت بالا نمیاد اگر هم آپ کردی دوباره همون قبلیارو که بک آپ گرفته بودی روشون آپ کن)
بعد آخرین بسته فارسی سازو آپ کن.
بعد مراحل ارتقا (نه نصب) رو انجام بده و هنگام ارتقا نسخه فعلی انجمنتو انتخاب کن.
از این راهنما هم می تونی برای شروع ارتقا استفاده کنی:
http://community.mybbiran.com/thread-5052.html

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطCancer9003 (۱۳۹۰/۳/۱۴، ۱۳:۲۲:۲۸ عصر) ، Amin_vbp (۱۳۹۰/۳/۱۴، ۱۸:۱۷:۱۲ عصر) ، darya1012 (۱۳۹۰/۳/۱۴، ۱۹:۲۵:۰۸ عصر) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۴/۲، ۰۲:۰۱:۰۹ صبح)
(۱۳۹۰/۳/۱۴، ۱۳:۱۹:۱۴ عصر)Pars نوشته است: اول از فایل ستینگ و کانفیگ در پوشه inc و دیتابیس انحمنت بک آپ بگیر
نسخه کامل 1.6.3 را دریافت کن و روی سرور خودت آپ کن که روی فایل های قبلی آپ میشن (فقط فایل ستینگ و کانفیگ که در پوشه inc هست را مواظب باش آپ نکنی. چون اطلاعاتشون از دست بره انجمنت بالا نمیاد اگر هم آپ کردی دوباره همون قبلیارو که بک آپ گرفته بودی روشون آپ کن)
بعد آخرین بسته فارسی سازو آپ کن.

یعنی اگر همه فایل های بسته 1.6.3 رو با فعلی عوض کنم ( به جز اون چند تایی که گفتی ) هیچ مشکلی تو قالب و پلاگین و دیتابیس پیش نمیاد ؟؟؟
پاسخ
درود
خیر مشکلی پیش نمی آید. فقط باید مراحل ارتقا را تکمیل کنید.
(قبل از هر کاری یک بک آپ کامل بگیرید)

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطamir_tara67 (۱۳۹۰/۴/۲، ۰۲:۰۱:۲۳ صبح)
(۱۳۹۰/۴/۱، ۲۱:۵۳:۱۱ عصر)Pars نوشته است: فقط باید مراحل ارتقا را تکمیل کنید.

تکمیل کردن مرحله دقیقا یعنی چی؟

یعنی اجرای فایل upgrade.php ؟

پاسخ
الان من اینجوری متوجه شدم یکی به من بگه درسته یا نه؟

اگر ورژن مای بی بی 1.6.2 نبود باید بسته کامل 1.6.3 رو دانلود کنیم و نصب کنبم و فایل های setting و config تو پوشه inc باید بک آپ گرفته بشه و جایگزین بشه ...

حالا فایل های پلاگین ها تو پوشه پلاگین و زبان و jscript و. ... چی میشه ؟
باید دوباره جایگزین بشه ؟

یعنی کلا برای ریستور کردن یک انجمن 1.6.0 کامل روی انجمن تازه نصب شده و خالی 1.6.3 باید بعد از نصب چه کارهایی کرد؟

- ریستور کردن فایل های setting و comfig
- ریستور کردن mysql انجمن کامل روی این انجمن
- آپلود دوباره فایل های پلاگین ؟
- ....

دیگه چی ؟
پاسخ
فایل پلاگین یا زبان جدیدی آپلود نمیشه که جایگزین قبلی ها بشه. فقط فایلهای مای بی بی آپلود شدن و فقط هم همونا جایگزین قبلی ها میشن
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطamir_tara67 (۱۳۹۰/۴/۱۰، ۲۳:۴۸:۴۳ عصر)
(۱۳۹۰/۴/۱۰، ۲۳:۳۴:۲۹ عصر)Cancer9003 نوشته است: فایل پلاگین یا زبان جدیدی آپلود نمیشه که جایگزین قبلی ها بشه. فقط فایلهای مای بی بی آپلود شدن و فقط هم همونا جایگزین قبلی ها میشن

وقتی بخوایم از 0 شروع کنیم و بعد بک آپ رو روی اون بریزیم که دیگه فایل های قبلی نیستن ...

شما فرض کن الان فایل ها رو ندارم و به علت مشکل هاست و از بین رفتن فایل ها فقط دیتابیس رو دارم ! حالا چی کار باید کرد ؟
پاسخ
ببین برای این که نخوای از اول مای بی بی رو نصب کنی و همین ورژن رو آپدیت کنی باید ببینی فایل های تغییر یافته به ترتیب از ورژن 1.6.0 به بعد چیه یعنی باید به ترتیب بری به 1.6.1 بعد آپگرید به 1.6.2 رو بخونی و انجام بدی و بعدش به 1.6.3

دقت داشته باش که در صورتی که مای بی بی رو دوباره نصب کنی و بعد کوکی ها رو تنظیم کنی خیلی در وقتت صرفه جویی میشهBig GrinBig Grin
=============================

برای سفارش قالب اختصاصی به من پی ام بدهید

=============================

[برای ۱.۸] پوسته آدیداس (Adidas Theme)

پاسخ
(۱۳۹۰/۴/۱۱، ۱۵:۵۲:۰۵ عصر)M48D1 نوشته است: دقت داشته باش که در صورتی که مای بی بی رو دوباره نصب کنی و بعد کوکی ها رو تنظیم کنی خیلی در وقتت صرفه جویی میشهBig GrinBig Grin

الان همینو بیشتر توضیح بده .... من چون فایل های انجمنم رو ندارم فقط setting و config و دیتابیس رو دارم
حالا چطوری وقتی از اول نصب کردم کوکی ها رو تنظیم کنم و مطالب رو رو 1.6.3 ریستور کنم ؟

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان