هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتقال بانک اطلاعاتی
از میهن وب هاست
پاسخ
(۱۳۹۰/۳/۱۱، ۱۱:۳۸:۰۳ صبح)lord legolas نوشته است: از میهن وب هاست

از چند نفر كه پرسيدم پشتيبانيشون خوب هست ، من خودم باهاشون كار نكردم Huh

....
پاسخ
نمیدونم والا

واسه ما که واقعا سنگ تموم گذاشتن..میگفتن انتقال نمیشه داد اگه مایلید پولتون رو برگردونیم.
پاسخ
(۱۳۹۰/۳/۱۱، ۱۱:۵۴:۳۴ صبح)lord legolas نوشته است: نمیدونم والا

واسه ما که واقعا سنگ تموم گذاشتن..میگفتن انتقال نمیشه داد اگه مایلید پولتون رو برگردونیم.

حتما اون سرويسي كه گرفتيد اونقدر براشون مايه نداشته كه انتقال بدن Wink چون اصلا به اين چيز ها مربوط نبست و انتقال براي يك ميزبان و پشتيبان هاست كه كار سخت و اصلا پيش پا افتاده اي هست ،

يا اون وقت كمي خسته بودند و اين رو گفتند ، شما زمستون بهشون بگيد كه هوا خنك هست و اون وقت شايد بهتر رسيدگي كنن Smile

در كل من با ميهن وب هاست كار نكردم اما يكي از دوستان گرفتن و راضي بودند ، من خودم اين كار ها رو مي خواستم بكنم كه الان يك مشتري هم نداشتم .

....
پاسخ
 سپاس شده توسطlord legolas (۱۳۹۰/۳/۱۱، ۱۲:۱۸:۱۷ عصر)
(۱۳۹۰/۳/۱۱، ۱۲:۱۵:۱۴ عصر)turboo نوشته است:
(۱۳۹۰/۳/۱۱، ۱۱:۵۴:۳۴ صبح)lord legolas نوشته است:

انتقال براي يك ميزبان و پشتيبان هاست كه كار سخت و اصلا پيش پا افتاده اي هست ،

يا اون وقت كمي خسته بودند و اين رو گفتند ، شما زمستون بهشون بگيد كه هوا خنك هست و اون وقت شايد بهتر رسيدگي كنن Smile

در كل من با ميهن وب هاست كار نكردم اما يكي از دوستان گرفتن و راضي بودند ، من خودم اين كار ها رو مي خواستم بكنم كه الان يك مشتري هم نداشتم .

منم از همینش تعجب میکنم..انتقال کار سختی نیس واسشون اما همچین حال مارو گرفتن که نگو..میگن هاست رایگان نمیشه فایل هاشو یکجا زیپ کرد

عه..من نمیدونستم شما هم هاست میدی وگرنه حتما به خودت میگفتم که لااقل تو مای بی بی عضو فعالی هستی

پاسخ
(۱۳۹۰/۳/۱۱، ۱۲:۲۱:۴۵ عصر)lord legolas نوشته است:
(۱۳۹۰/۳/۱۱، ۱۲:۱۵:۱۴ عصر)turboo نوشته است:
(۱۳۹۰/۳/۱۱، ۱۱:۵۴:۳۴ صبح)lord legolas نوشته است:

انتقال براي يك ميزبان و پشتيبان هاست كه كار سخت و اصلا پيش پا افتاده اي هست ،

منم از همینش تعجب میکنم..انتقال کار سختی نیس واسشون اما همچین حال مارو گرفتن که نگو..میگن هاست رایگان نمیشه فایل هاشو یکجا زیپ کرد

عه..من نمیدونستم شما هم هاست میدی وگرنه حتما به خودت میگفتم که لااقل تو مای بی بی عضو فعالی هستی

درسته تو هاست رايگان نميشه فايل ها رو زيپ كرد ، اما اگر كار كرده باشند مي دونن كه براي MyBB بايد ديتابيس منتقل بشه و اگر تصويري آپ شده يا فايلي آپ شده ، اون ها بايد منتقل بشه كه كلا حجم زيادي نداره ، من براي يكي از دوستان رو از هاست فري انتقال به هاست خودش دادم ، البته كار رو كردم (همين كاري كه به شما گفتم) ديدم جواب داد ، نحوه انجام كار رو به ايشون گفتم .

....
پاسخ
نقل‌قول: درسته تو هاست رايگان نميشه فايل ها رو زيپ كرد ،
گیگپا میشهBig Grin
فان 98
تــ مپا
برای هردو سایت نویسنده میپذیرم
ایمیل : rizeshawesome@gmail.com
پاسخ
درحال انجام عمليات انتقال هستم
عمليات انتقال با موفقيت انجام شد . Wink

كاربران و نوشته ها + تمامي قالب و پلاگين ها انتقال يافت .

....
پاسخ
 سپاس شده توسطlord legolas (۱۳۹۰/۳/۱۲، ۰۱:۱۸:۲۶ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۸:۴۶ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۰:۳۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۴:۱۲ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان