هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دوستان واردو استاد لطفا کمک کنید
سلام
من تازه مای بی بی رو نصب کردم چند تا مشکل کوچیک دارم میدونم الان میاد و میگید که اینا تو فروم هستم باید سرچ میکردید ولی اگه میشه اینجا راهنمکایی کنید
1 پلاگین ها رو چطوری نصب کنم مثلا لاگین تشکر رو کجا آپلود کنم تو هاست یا توی پنل
2 این آدرس فروم منه قالبش رو نگاه کنید کلیک
اگه دیده باشید از قالب قبلی لیلن پرتال استفاده میکنم جطور میتونم رنگ پس زمینه فروم رو تغیرر بدم چطور مینتونم قالب کامل رو نصب کنم مثلا هدر رو نیگا کنید پایینش چند تا دسترسی سریع وجود داره اگه اونجا رو سلکت کنید میبینید چون رنگشون سفیده به خاطر همین دیده نمیشن چططور میتونیم آخیرین ارسالها رو در انجمن قرار بدم چطور میتونیم تاپ پوستر یا برترین ارسال کنده ها رو قرار بدم
و ادیتور پیشرفته نصب کنم و همراه با پروفایلی شبیه به وی بی کجا اپلود کنم و نص بکنم
اگه کمک کنید ممنون مکیشم BlushBlushBlushBlushBlushBlushBlushBlushBlush
پاسخ
1-توی روت اصلیتون باید پلاگین هارو آپلود کنید(هاست)

2-شما باید کدهاس css رو تغییر بدید:
قالب ها و پوسته ها => قالب موردنظر => global.css => حالت پیشرفته
به دنبال body بگردید و زیر اون نوشته شده background که از اونجا هر پس زمینه ای خواستید میتونید بزارید

3-ادیتور پیشرفته و پروفایل پلاگین هستند و باید داخل inc => plugins آپلود بشه و سپس از داخل کنترل پنلتون فعال بشه.

دیگه وقت مدیریت سایت و انجمن رو ندارم و از امروز به بعد فقط کارم کمک تو این پشتیبانی هست

Smile
پاسخ
 سپاس شده توسط1STAR (۱۳۹۰/۳/۲، ۱۱:۱۶:۴۷ صبح) ، ho89 (۱۳۹۰/۳/۲، ۱۳:۵۱:۳۰ عصر)
اون پلاگین هایی که میگید باید کدوم فایلها رو داخل فایل پلاگین هست آپلود کنم همش رو
/home/vol13/gigfa.com/gigfa_7999801/htdocs/inc/languages/persian/prostats.lang.php does not exist
دوستان وقتی آما گیر حرفه ای رو نصب میکنم صفحه انجمن رو رفرش میکنم ای ن ارور رو میده
پاسخ
شما باید فایل پلاگین رو توی فولدر پلاگین و فایل زبان رو تو فولدر زبان آپلود کنید
اگر عمری باشه به زودی انقلابی در راه است ...

Khp_alizadeh@yahoo.com

پاسخ
 سپاس شده توسطho89 (۱۳۹۰/۳/۲، ۱۳:۵۰:۰۲ عصر)
دوستان من همه رو آپلود کردم ولی هیچی تو انجمن نیست فعالش کرد م ولی تو انجمن نشون نمیدهExclamation
من وقتی پلاگین آمار پیشرفته انجمن رو نصب میکنم اگه تو تنظیماتش بالای صفحه رو انجام دهم نشون میده وقتی پایین رو انتخاب میکنم نشون نمیده
Huh
در ضمن من سپاس رو فعال کردم کسی فارسیش رو نداره بعد وقتی سپاس میزنم نمیاد در حال انتظارو میاره
پاسخ
دز ضمن یه درجه هست که میزان فعالیت رو در پایین آواتار نشون میده عکساش رو باید در کدوم فای آپلود کنم
پاسخ

(۱۳۹۰/۳/۲، ۱۴:۲۲:۳۴ عصر)ho89 نوشته است: دز ضمن یه درجه هست که میزان فعالیت رو در پایین آواتار نشون میده عکساش رو باید در کدوم فای آپلود کنم

در پوشه Image
دیگه وقت مدیریت سایت و انجمن رو ندارم و از امروز به بعد فقط کارم کمک تو این پشتیبانی هست

Smile
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۶:۴۷ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۰۹:۲۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۸:۲۳ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان