هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فعال كردن HTML كل انجمن ها
سلام

دو تا سوال داشتم

اولی اینکه

1-آیا فعال کردن html در ویرایشگر متن موجب ریسک امنیتی میشه

اگه آره(سوال بعدی)
2-اگه در انجمنی که فقط مدیر امکان ارسال داشته باشه html فعال باشه آیا بازم مشکل امنیتی داره یا خیر

تشکر فراوان
پاسخ
فکر نمیکنم این موضوع ربطی داشته باشه چون طبق کفته ی دوستان سایت یعنی html ,css ,... اما در کل اجازه بدید تا دوستان دیگه هم پاسخ بدن.من فکر نمیکنم اینطور باشه چون خیلی از سایتها هستن که اصلا با اچ تی ام ال کار میکنن
پاسخ
 سپاس شده توسطminoor (۱۳۹۲/۴/۱۱، ۱۷:۵۷:۰۰ عصر)
به اینصورت مشکل ساز هست که کاربر میتونه از iframe استفاده کنه و تو تاپیک شما صفحه ای از سایت خودش رو باز کنه
یا میتونه تاپیک شما رو redirect کنه به سایت خودش
فایل مخربی رو بذاره تو سایتتون که بصورت اتوماتیک دانلود بشه
و ...

اگه اینها براتون مشکل ساز نیست میتونید استفاده کنید Smile
پاسخ
 سپاس شده توسطminoor (۱۳۹۲/۴/۱۱، ۱۷:۵۶:۵۵ عصر)
نقل‌قول: به اینصورت مشکل ساز هست که کاربر میتونه از iframe استفاده کنه و تو تاپیک شما صفحه ای از سایت خودش رو باز کنه
یا میتونه تاپیک شما رو redirect کنه به سایت خودش
فایل مخربی رو بذاره تو سایتتون که بصورت اتوماتیک دانلود بشه
و ...

اگه اینها براتون مشکل ساز نیست میتونید استفاده کنید Smile

خیلی ممنون دوست عزیز

حالا
اگه من فقط نیاز داشته باشم در یکی از تالار ها، html فعال باشه و در اون تالار فقط مدیر(خودم) امکان ارسال داشته باشه این خطرات رفع میشه ؟

و یک مشکل دیگه که داشتم و در جواب شما اشاره شده بود در یک انجمن دیگه مطرح کردم در لینک زیر قرار دادم اگه امکان داشت یه نگاه بندازید مثل یه معما شده ؟

مشکل جدی در قالب سایت و انجمن

برای اینکه نیاز به عضویت در سایت مذکور نداشته باشید تصویر رو در انجمن پیوست کردم
با تشکر
پاسخ
من هم مشکلی تو سایتتون ندیدم

اول اینکه طبق گفته کاربرای همون سایت، قالب سایت رو ویرایش کنید و تگ iframe رو حذف کنید
اگر بعد حذف باز اضافه شد به قالب ممکنه به خاطر وجود دسترسی خارجی به سایتتون باشه (یعنی هک شدید)

البته من اطلاعاتم تو زمینه امنیت خیلی کم هست، پس نمیتونم طریقه رفع مشکل رو بگم

انشاالله 3 سال بعد که ارشد امنیت اطلاعات رو گرفتم میتونم راهنماییتون کنم Smile
پاسخ
 سپاس شده توسطminoor (۱۳۹۲/۴/۱۱، ۲۱:۱۹:۴۰ عصر)
وقت بخیر
من بخوام به کدهای Html سایتم دسترسی داشته باشم تا تغییرشون بدم(خرابکاری نمی کنمBig Grin) یه راهش ویرایش قالبهاست، راه دیگه نداره که یجا همه رو بتونم ببینم؟ چون بعضی جاهارو نمی تونم توی قالبها پیدا کنم مثلاً من در انجمن می خوام بخش اعلانات تالار رو (که البته با پلاگین درست شده) یخورده قشنگترش کنم. واسه کدهاش باید توی قالبها دنبالش بگردم یا کدهاش توی قسمت خاصی در پلاگینهاست. خیلی ممنون توضیح بدین
راستی html , css هم بالاخره یاد گرفتم(البته فک می کنم Big Grin)
ارادتمند
اسطوره های ذهنتان را بیدار نمایید
پاسخ
خب css انجمن از بخش پوسته ها / پوسته ی مورد نظر / global.css قابل دسترسی هست

برای ویرایش اعلانات هم ، از thead , trow استفاده شده میتونی این class ها رو توی global.css ویرایش کنی Smile
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

Coming Soon :  Flex
سامانه سیتی گرام|CityGram

پاسخ
ممنون رفیق
نه من کدهای html رو می خوام. می خوام یه استایل خاص به یک عنصر خاص بدم. توی css می دونی که روی همه اون کلاسها تاثیر می ذاره
اصلاً کجا میشه تمام کدهای html رو دید و ویرایش کرد. توی قالبها بعضیهاشون هستند و انگار همه نیستند!
ارادتمند
====================
فهمیدم این مورد خاص در تنظیمات خود پلاگین قابل دسترس است ولی کلاً نمی دونم میشه مثه css به کل کدهای html یجا دسترسی داشت یانه؟
پاسخ
خب قالب تقسیم بندی شده ، header برای بالای سایت که توی همه ی صفحات هست ، و فوتر پایین سایت که باز در همه ی صفحات هست ، میتونی یه کلاس جدید برای مثلا یه عکس یا متن بدی و توی global.css بهش آدرس دهی کنی Smile
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

Coming Soon :  Flex
سامانه سیتی گرام|CityGram

پاسخ
وقت بخیر
فک می کنم من منطورم رو درست نمی گم چون شما فک می کنی مشکل من در Css است درصورتیکه من می خوام به کدهای html دسترسی داشته باشم. مثلاً می خوام کد <strong> رو به <h4> تبدیل کنم.چطور به اینجا دسترسی داشته باشم. HTML
lخیای ممنون جواب میدین
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۹:۵۲ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۲:۰۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۲:۰۱ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان