هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فعال كردن HTML كل انجمن ها
سلام .
من توي سايتم حدود 20 تا انجمن و حدود 300 تا زير انجمن دارم و تازه اديتور VB رو فعال كردم . از اونجايي كه بايد براي درست كاركردن اين اديتور HTML فعال باشه . چطوري ميتونم تمام انجمن ها و زير انجمن ها رو يك جا فعال كنم . چون بخوام هر انجمن رو باز كنم و تيك بزنم و ببندم فك كنم 1 روز طول بكشه .
مردي که کوه را از ميان برداشت کسي بود که شروع به برداشتن سنگ ريزه ها کرد

[تصویر:  download.php?img=74]
پاسخ
 سپاس شده توسطd3adlY (۱۳۸۸/۸/۲۲، ۱۵:۳۶:۲۱ عصر) ، AR@KST@R (۱۳۸۸/۸/۲۲، ۱۶:۱۷:۲۷ عصر) ، sajjad (۱۳۸۹/۶/۵، ۱۵:۰۵:۲۱ عصر) ، T_Taak (۱۳۸۹/۶/۷، ۰۴:۰۲:۱۶ صبح) ، ahmadfononi (۱۳۹۰/۳/۲۹، ۱۲:۵۹:۰۸ عصر)
انگار اينجا كسي نيست جواب ما رو بده يا ...............

ياد ايامي كه ........ Dodgy

پاسخ
 سپاس شده توسطsajjad (۱۳۸۹/۶/۵، ۱۵:۰۵:۱۹ عصر) ، ahmadfononi (۱۳۹۰/۳/۲۹، ۱۲:۵۹:۱۴ عصر) ، only-only (۱۳۹۰/۸/۲۴، ۱۶:۰۹:۵۶ عصر)
امین جون نمیشه دیگه
شما میتونی 2 نفری این کار ر بکنی.
مثلا خودت از انجمن x تا y فعال کن
اون یکی مدیر از انجمن `x تا `y فعال کنه!
من با کاویان 1 بار این کار رو کردیم نهایتش 1 ساعت طول کشید!
پاسخ
 سپاس شده توسطSUPPORT (۱۳۸۸/۸/۲۲، ۱۹:۱۸:۴۰ عصر) ، jalal.m (۱۳۸۸/۸/۲۲، ۲۳:۱۷:۰۲ عصر) ، d3adlY (۱۳۸۸/۸/۲۳، ۱۷:۵۵:۳۹ عصر) ، kavian (۱۳۸۸/۸/۲۴، ۱۷:۱۹:۱۳ عصر) ، ahmadfononi (۱۳۹۰/۳/۲۹، ۱۲:۵۹:۲۵ عصر)
درود
برای فعال کردن html در تمامی انجمن ها و زیر انجمن ها:

1- اجرای کوئری زیر:
کد:
UPDATE `mybb_forums` SET `allowhtml` = '1';
2- رفتن به مسیر زیر:
کنترل پنل مدیریت > ابزار و نگهداری > مدیریت کش > forums > بازسازی کش

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطaminxa (۱۳۸۸/۸/۲۳، ۰۰:۱۱:۴۵ صبح) ، M A T R I X (۱۳۸۸/۸/۲۳، ۰۱:۱۳:۰۲ صبح) ، SUPPORT (۱۳۸۸/۸/۲۳، ۰۱:۳۹:۰۹ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۸۸/۸/۲۳، ۰۸:۴۴:۵۵ صبح) ، AR@KST@R (۱۳۸۸/۸/۲۳، ۱۵:۴۷:۲۳ عصر) ، d3adlY (۱۳۸۸/۸/۲۳، ۱۷:۵۵:۳۷ عصر) ، orbitnic (۱۳۸۸/۹/۲۳، ۰۱:۴۱:۰۸ صبح) ، makh000f (۱۳۸۸/۱۰/۱، ۲۱:۲۳:۴۲ عصر) ، mtmmtt (۱۳۸۹/۵/۵، ۲۳:۲۷:۴۶ عصر) ، sajjad (۱۳۸۹/۶/۵، ۱۵:۰۵:۱۶ عصر) ، T_Taak (۱۳۸۹/۶/۷، ۰۴:۰۳:۵۴ صبح) ، www.suma.ir (۱۳۸۹/۶/۲۷، ۱۸:۳۷:۰۲ عصر) ، persiavip (۱۳۸۹/۷/۱۳، ۱۵:۳۴:۰۹ عصر) ، ahmadfononi (۱۳۹۰/۳/۲۹، ۱۳:۰۰:۴۴ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۶/۲۳، ۱۶:۵۸:۴۵ عصر) ، ms83 (۱۳۹۰/۷/۱۶، ۰۲:۰۷:۳۹ صبح) ، mehr@ban (۱۳۹۲/۵/۱۷، ۱۶:۵۵:۲۸ عصر)
(۱۳۸۸/۸/۲۳، ۰۰:۰۳:۰۷ صبح)Pars نوشته است: 1- اجرای کوئری زیر:
کد:
UPDATE `mybb_forums` SET `allowhtml` = '1';

اين رو من نفهميدم Big Grin . چيكار كنم ؟

پاسخ
 سپاس شده توسطTorres 9 (۱۳۸۹/۳/۲۵، ۱۴:۴۶:۵۸ عصر) ، sajjad (۱۳۸۹/۶/۵، ۱۵:۰۵:۱۱ عصر) ، T_Taak (۱۳۸۹/۶/۷، ۰۴:۰۴:۰۰ صبح) ، ahmadfononi (۱۳۹۰/۳/۲۹، ۱۳:۰۰:۴۹ عصر)
در phpmyadmin اجرا کنید.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطd3adlY (۱۳۸۸/۸/۲۵، ۱۴:۱۸:۳۶ عصر) ، M A T R I X (۱۳۸۸/۹/۵، ۰۰:۲۷:۵۳ صبح) ، orbitnic (۱۳۸۸/۹/۲۳، ۰۱:۴۱:۰۳ صبح) ، Torres 9 (۱۳۸۹/۳/۲۵، ۱۴:۴۶:۴۶ عصر) ، sajjad (۱۳۸۹/۶/۵، ۱۵:۰۵:۰۷ عصر)
به Php MyAdmin رفته و دیتابیس مورد نظر را انتخاب کنید و سپس در منوی بالایی به بخش Query رفته و کد زیر را در بخش SQL query on database وارد نمایید و بر روی گزینه Submit Query کلیک کنید ...

تمام شد !

کد php:
UPDATE `mybb_forumsSET `allowhtml` = '1'
[تصویر:  mybbsig.php]
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۸/۸/۲۵، ۲۰:۰۷:۰۹ عصر) ، d3adlY (۱۳۸۸/۸/۲۶، ۰۰:۱۷:۴۲ صبح) ، SUPPORT (۱۳۸۸/۸/۲۶، ۰۱:۲۷:۲۱ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۸۸/۸/۲۷، ۰۹:۱۸:۲۴ صبح) ، M A T R I X (۱۳۸۸/۹/۵، ۰۰:۲۷:۴۹ صبح) ، orbitnic (۱۳۸۸/۹/۲۳، ۰۱:۴۱:۰۱ صبح) ، makh000f (۱۳۸۸/۱۰/۱، ۲۱:۲۴:۰۳ عصر) ، Torres 9 (۱۳۸۹/۳/۲۵، ۱۴:۴۶:۰۹ عصر) ، alone (۱۳۸۹/۵/۵، ۱۹:۰۵:۳۴ عصر) ، sajjad (۱۳۸۹/۶/۵، ۱۵:۰۵:۰۰ عصر) ، T_Taak (۱۳۸۹/۶/۷، ۰۴:۱۳:۰۴ صبح) ، www.suma.ir (۱۳۸۹/۶/۲۷، ۱۸:۳۷:۱۴ عصر) ، persiavip (۱۳۸۹/۷/۱۳، ۱۵:۳۴:۵۴ عصر) ، ali_hidden (۱۳۸۹/۷/۱۳، ۱۶:۳۶:۰۹ عصر) ، رضا (۱۳۹۰/۱۰/۲۷، ۱۳:۰۲:۲۹ عصر) ، -ALI- (۱۳۹۱/۱۲/۱۱، ۰۲:۵۶:۱۷ صبح) ، mehr@ban (۱۳۹۲/۵/۱۷، ۱۶:۵۵:۴۷ عصر)
خوب من هرجا خواستم سوالمو مطرح کنم گفت نمیشه موضوع جدید بزنم پس اینجا میپرسم
دوستان من از دیشب مای بی بی من قاطی کرده و هرچی پست مدیم به صورت html نشون میده هرکاری هم میکنم نمیتونم محلشو پیدا کنم تا درست کنمش ممنون میشم اگر شما بهم کمک کنین و بگین مشکل از کجاهستش...
پاسخ
 سپاس شده توسطghanari (۱۳۹۰/۸/۱۳، ۱۱:۵۹:۵۸ صبح)
(۱۳۸۹/۷/۱۳، ۱۵:۵۰:۳۳ عصر)persiavip نوشته است: خوب من هرجا خواستم سوالمو مطرح کنم گفت نمیشه موضوع جدید بزنم پس اینجا میپرسم
دوستان من از دیشب مای بی بی من قاطی کرده و هرچی پست مدیم به صورت html نشون میده هرکاری هم میکنم نمیتونم محلشو پیدا کنم تا درست کنمش ممنون میشم اگر شما بهم کمک کنین و بگین مشکل از کجاهستش...

سلام
کنترل پنل -تنظیمات -داخل کادر سرچ -عبارت html همه شون رو فعال می کنید
برای ارسال html باید متن انتخابی را به حالت html باشه و هنگام وارد کردن متن داخل کادر ارسال باید از تنظیمات ارسال تبدیل به html زده باشی
پاسخ
دوردHeart

من قبلا html رو فعال کردم حالا میخوام غیر فعال کنم از قسمت کوئری ، نسخه phpMyAdmin بروز شده و یه تغیراتی پیدا کرده و موقع اجرا این دستور پیغام "You have to choose at least one column to display" میده ستون allowhtm از قسمت Column انتخاب میکنم اما بازم همون پیغام و میده !!! چیکار کنمHuh
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان