هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کی میتونه برام یک فروم درست کنه ؟ (( نقدی - هدیه ))
(۱۳۹۰/۲/۱۹، ۲۳:۰۵:۲۵ عصر)zoorasna نوشته است: دوست عزيز ميتوني رو من بعنوان يه دوست حساب باز كني .من بهترين انجمن رو رايگان واست ميسازم .

سلام

ممنون

الان انجمن من این شده :

www.clubfc.ir

راستی تو این هاست میتونم یک انجمن با مای بی بی هم داشته باشم ؟

پاسخ
(۱۳۹۰/۲/۲۹، ۱۹:۰۶:۲۷ عصر)turboo نوشته است:
(۱۳۹۰/۲/۲۹، ۱۳:۵۲:۴۹ عصر)harmoonica نوشته است: سلام ...من یه صفحه اصلی دیفالت دارم واسه من تو فورم یه انجمن ویبی نصب میکنید با ایت قالب به بعدش رو خودم آموزش ها رو میخونم به این دلیل که من خودم انجمن ویبی داشتم خواستم انتقال بدم تو فروم انجمن پرید لطفا
راسیت واسه انجمنم این قالب رو میخوام
www.cafesampad.ir/forum/
دلیل اینکه از شما میخوام همینه ...اگه میتونه کسی بگه تا پسورد هاست رو پ خ کنم

rizesh عزیز شما متونی ؟
راستی اینم صفحه اصلی ساتم هستش www.harmoonica.com

دوست من دقيق نفميدم ، شما مي خواهيد MyBB خودتون رو به VB تغيير بديد ؟

داداشه عزیز ببین من صفحه اصلیم دیفالت هستش حالا میخوام توفروم مای بی بی نصب کنم مثل این انجمن که صفغحه اصلیش دیفالت هست ببینه:
www.ertebatp30.com
و حالا انجمنش
http://www.ertebatp30.com/forum/index.php

کسی انجام میده ...
پاسخ
(۱۳۹۰/۲/۳۱، ۱۵:۲۸:۲۴ عصر)harmoonica نوشته است:
(۱۳۹۰/۲/۲۹، ۱۹:۰۶:۲۷ عصر)turboo نوشته است:
(۱۳۹۰/۲/۲۹، ۱۳:۵۲:۴۹ عصر)harmoonica نوشته است: سلام ...من یه صفحه اصلی دیفالت دارم واسه من تو فورم یه انجمن ویبی نصب میکنید با ایت قالب به بعدش رو خودم آموزش ها رو میخونم به این دلیل که من خودم انجمن ویبی داشتم خواستم انتقال بدم تو فروم انجمن پرید لطفا
راسیت واسه انجمنم این قالب رو میخوام
www.cafesampad.ir/forum/
دلیل اینکه از شما میخوام همینه ...اگه میتونه کسی بگه تا پسورد هاست رو پ خ کنم

rizesh عزیز شما متونی ؟
راستی اینم صفحه اصلی ساتم هستش www.harmoonica.com

دوست من دقيق نفميدم ، شما مي خواهيد MyBB خودتون رو به VB تغيير بديد ؟

داداشه عزیز ببین من صفحه اصلیم دیفالت هستش حالا میخوام توفروم مای بی بی نصب کنم مثل این انجمن که صفغحه اصلیش دیفالت هست ببینه:
www.ertebatp30.com
و حالا انجمنش
http://www.ertebatp30.com/forum/index.php

کسی انجام میده ...

كلا منظورت اينه كه مي خواي تو آدرس مثل YourSite.com/forum يك انجمن Mybb نصب كني ؟ خوب مشكلي نيست ، من لينك آموزش ها رو بالا گذاشتم ، اما اگه مي خواي كسي برات درست كنه خواستي من انجام مي دم .

....
پاسخ
 سپاس شده توسط1STAR (۱۳۹۰/۳/۱، ۰۴:۵۹:۴۲ صبح) ، harmoonica (۱۳۹۰/۳/۱، ۲۱:۱۵:۲۴ عصر)
خوب داداش من یه هفته دارم دونبال کسی میگردم کمکم کنه شا الان میگی...دمت گرم خدایی ..خیلی خیلی نیاز دارمتBig Grin
از بحث اعتمادم میگریم دیگهچون از یه جا باید شروع کرد و به یه نفر اعتماد کرد امیواریم =شیمون نشیم
داداش این آیدیمه ادد کن به حرفیم و یوزر =س رو بدم
mr.harmoonica@att.net
راستی من واسه این نهمیکنم چون باز میترسم خراب کنم...آره دقیقا همونی هست که میگید
راستی من واسه این نهمیکنم چون باز میترسم خراب کنم...آره دقیقا همونی هست که میگید
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۸:۲۴ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۰:۰۹ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۳:۴۸ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان