هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کی میتونه برام یک فروم درست کنه ؟ (( نقدی - هدیه ))
داداش نتونستی نصب کنی بیا این انجمن خودم

www.funfar.ir

بهم بگو و یوزر و پس های هاست رو بده فردا انجمن با نصب تمامی پلاگین ها تحویلت بدم

ولی اول خودت سعی کن نتونستی بعد بهم بگو

البته می دونم چی میکشی خودم چند ماه قبل نمی دونستم نصب چیه مای بی بی چی ولی یاد میگری
انجمن فــان فــار
انـجـمـن سـرگـرمـی تـفـریـحـی پـارسـی زبـانـان

.: Fun Far :.

پاسخ
با سلام به دوستان
من انجمن هم دارم یکی از دوستان زحمت کشیده و برایم ساخته است ، منتها من از کجا و از چه کسی باید به کنترل پنل دسترسی پیدا کنم؟ و یا به کنترل پنل مدیریت بروم و انجمن و شاخه ایجاد کنم .
از شرکتی که هاست و دامین گرفتم یا از همان دوست خودم؟ چون من قبلا یک سایت تحت برنامه زوپس داشتم و کنترل پنلآن رادارم و به دوستم دادم تا برایم انجمن ساز mybb نصب کند و الان هر چه به ان Cpanel میروم نمیتوانم به انجمن mybb دسترسی پیدا کنم ، احتمال دارد که cpanel مای بیبی یک چیز دیگر باشد؟
پاسخ
آدرس cpanletoon به این شکله :

cpanel.yoursite.com
اگر عمری باشه به زودی انقلابی در راه است ...

Khp_alizadeh@yahoo.com

پاسخ
 سپاس شده توسط1STAR (۱۳۹۰/۲/۲۸، ۱۵:۴۵:۱۵ عصر) ، milad1364 (۱۳۹۰/۲/۲۸، ۱۸:۰۶:۰۲ عصر)
با تشکر از شما دوست عزیز .
بنده کنترل پنل انجمن را میخواهم. این کنترل پنلی که شما فرمودید را دارم و وارد ان میشوم ولی کنترل پنل انجمن مای بیبی را میخواهم که بتوانم تنظیمات انجام بدهم.
پاسخ
خواهش میکنم

کنترل پنل ادمین وقتی شما با یوزر ادمین وارد بشی همون بالای صفحه سه قسمت کنترل پنل کاربر و کنترل پنل ناظم و کنترل پنل مدیر رو مشاهده می کنید

لینکش هم اینه :

http://www.yoursite.com/admin/index.php

Khp_alizadeh@yahoo.com

پاسخ
 سپاس شده توسطmilad1364 (۱۳۹۰/۲/۲۸، ۱۸:۲۰:۱۲ عصر)
(۱۳۹۰/۲/۲۸، ۱۸:۰۵:۵۰ عصر)sheikhlar13 نوشته است: با تشکر از شما دوست عزیز .
بنده کنترل پنل انجمن را میخواهم. این کنترل پنلی که شما فرمودید را دارم و وارد ان میشوم ولی کنترل پنل انجمن مای بیبی را میخواهم که بتوانم تنظیمات انجام بدهم.

دوست من اگر طراح آدرس كنترل پنل رو تغيير نداده باشند اين است http://www.yourSite.com/admin

اما اگه عوض كرده باشند بايد از خودشون بپرسيد و به جاي admin جايگزاري نماييد .

....
پاسخ
 سپاس شده توسطmilad1364 (۱۳۹۰/۲/۲۸، ۱۸:۲۰:۰۸ عصر)
از راهنمایی های شما سپاسگزارم ، مراجعه کردم پسورد و یوزر میخواهد که گمان میکنم تغییر یافته است
باید از کسی که انجمن را راه اندازی کرده بگیرم یا از شرکتی که سرور در اختیار اوست؟
پاسخ
 سپاس شده توسطkhp (۱۳۹۰/۲/۲۸، ۱۸:۲۳:۳۸ عصر)
از کسی که راه اندازی کرده !

Khp_alizadeh@yahoo.com

پاسخ
 سپاس شده توسطmilad1364 (۱۳۹۰/۲/۲۸، ۱۸:۲۹:۰۴ عصر)
سلام ...من یه صفحه اصلی دیفالت دارم واسه من تو فورم یه انجمن ویبی نصب میکنید با ایت قالب به بعدش رو خودم آموزش ها رو میخونم به این دلیل که من خودم انجمن ویبی داشتم خواستم انتقال بدم تو فروم انجمن پرید لطفا
راسیت واسه انجمنم این قالب رو میخوام
www.cafesampad.ir/forum/
دلیل اینکه از شما میخوام همینه ...اگه میتونه کسی بگه تا پسورد هاست رو پ خ کنم

rizesh عزیز شما متونی ؟
راستی اینم صفحه اصلی ساتم هستش www.harmoonica.com
پاسخ
(۱۳۹۰/۲/۲۹، ۱۳:۵۲:۴۹ عصر)harmoonica نوشته است: سلام ...من یه صفحه اصلی دیفالت دارم واسه من تو فورم یه انجمن ویبی نصب میکنید با ایت قالب به بعدش رو خودم آموزش ها رو میخونم به این دلیل که من خودم انجمن ویبی داشتم خواستم انتقال بدم تو فروم انجمن پرید لطفا
راسیت واسه انجمنم این قالب رو میخوام
www.cafesampad.ir/forum/
دلیل اینکه از شما میخوام همینه ...اگه میتونه کسی بگه تا پسورد هاست رو پ خ کنم

rizesh عزیز شما متونی ؟
راستی اینم صفحه اصلی ساتم هستش www.harmoonica.com

دوست من دقيق نفميدم ، شما مي خواهيد MyBB خودتون رو به VB تغيير بديد ؟

....
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان