هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] نمایش موضوعات همسان قبل از زدن تاپیک - Realated Threads
[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: نمایش موضوعات همسان قبل از زدن تاپیک - Realated Threads
[تصویر:  version.png]نسخه: 1.0
[تصویر:  user.png] نویسنده: lukasamd
[تصویر:  user.png] ترجمه: Carrow
[تصویر:  d.png] معرفی: 27th April 2011
آخرین بروزرسانی: 30th April 2011
[تصویر:  info.png] عملکرد: نشان دادن موضوع های تکراری و همسان ، قبل از زدن تاپیک جدید . با استفاده از Ajax
[تصویر:  wrench.png] نصب: آپلود فایلها و فعال سازی از طریق پنل مدیریت
[تصویر:  photos.png] نمونه:

http://up.iranblog.com/images/9357nxcdt7mycddwjt4z.png

http://up.iranblog.com/images/tcdmq6lr9tmrciptfrf6.png

[تصویر:  name.png] دانلود:

.zip   7133izv1hgkgac3w4588.zip (اندازه: 8.04 KB / تعداد دفعات دریافت: 657)

ورژن 1.5 سازگار با نسخه 1.6.x

ویرایش پست توسط //HOssE!N-B //

دانلود :

.zip   RelatedThreads_1.5.zip (اندازه: 57.68 KB / تعداد دفعات دریافت: 222)

[تصویر:  house_link.png] لینک اصلی:
http://mods.mybb.com/view/related-threads
carrow از June 2010 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
پاسخ
 سپاس شده توسطYaseR (۱۳۹۰/۲/۱۲، ۱۶:۵۶:۵۲ عصر) ، h0mayun (۱۳۹۰/۲/۱۲، ۱۸:۱۹:۰۰ عصر) ، FunSeT (۱۳۹۰/۲/۱۲، ۲۳:۲۸:۵۴ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۰/۲/۱۳، ۲۱:۱۱:۲۸ عصر) ، Master. (۱۳۹۰/۲/۱۸، ۲۳:۰۵:۴۵ عصر) ، jalal.m (۱۳۹۰/۲/۱۹، ۰۰:۱۵:۱۸ صبح) ، goldten (۱۳۹۰/۲/۱۹، ۱۷:۵۲:۲۲ عصر) ، 1STAR (۱۳۹۰/۲/۲۱، ۰۹:۳۸:۱۶ صبح) ، zesht (۱۳۹۰/۲/۲۱، ۱۰:۲۸:۵۷ صبح) ، mogtabaa (۱۳۹۰/۲/۲۱، ۱۹:۵۸:۲۰ عصر) ، moh3nia (۱۳۹۰/۳/۷، ۱۵:۵۵:۰۴ عصر) ، mehotkhan (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۱۶:۵۵:۵۷ عصر) ، ahora7 (۱۳۹۰/۴/۷، ۱۱:۱۴:۳۵ صبح) ، kavian (۱۳۹۰/۴/۷، ۱۱:۳۲:۲۲ صبح) ، tabhasan (۱۳۹۰/۴/۹، ۱۵:۰۹:۴۴ عصر) ، pouya (۱۳۹۰/۴/۹، ۱۵:۵۵:۰۲ عصر) ، darya1012 (۱۳۹۰/۴/۳۱، ۰۱:۴۲:۳۰ صبح) ، geo (۱۳۹۰/۵/۹، ۱۱:۰۷:۲۳ صبح) ، hosebr (۱۳۹۰/۵/۱۰، ۱۱:۴۷:۳۱ صبح) ، mmmahdavi (۱۳۹۰/۵/۱۰، ۱۲:۲۸:۳۷ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۵/۱۰، ۱۵:۱۳:۱۴ عصر) ، ghanari (۱۳۹۰/۵/۱۷، ۱۷:۱۴:۱۶ عصر) ، zeoos328 (۱۳۹۰/۶/۸، ۰۸:۱۳:۵۰ صبح) ، ms83 (۱۳۹۰/۸/۲، ۰۴:۱۱:۱۱ صبح) ، certified (۱۳۹۰/۸/۲۵، ۱۳:۴۸:۱۵ عصر) ، komeser (۱۳۹۰/۱۰/۴، ۲۳:۳۰:۲۶ عصر) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۱۰/۵، ۱۲:۵۶:۴۲ عصر) ، takpar33 (۱۳۹۰/۱۰/۵، ۱۴:۴۷:۱۶ عصر) ، sattarforum (۱۳۹۰/۱۱/۸، ۱۳:۲۴:۵۶ عصر) ، djary (۱۳۹۰/۱۱/۱۵، ۱۱:۴۰:۰۱ صبح) ، digital (۱۳۹۰/۱۲/۱۵، ۱۱:۱۰:۳۰ صبح) ، diyarbikasan (۱۳۹۰/۱۲/۱۷، ۱۴:۳۶:۵۹ عصر) ، larneg (۱۳۹۰/۱۲/۱۹، ۱۴:۵۶:۳۲ عصر) ، mf2fx (۱۳۹۱/۲/۱۹، ۱۴:۴۶:۰۹ عصر) ، siamak_ramp (۱۳۹۱/۹/۱۱، ۱۶:۱۵:۵۸ عصر)
من که اجازه پیوست ندارم اینجا. مدیرا بی زحمت یکیشون زحمت پیوست کردن این ها رو متقبل بشه که یه وقت پاک نشن فایل ها و کاربرا ضرر کنن Blush
carrow از June 2010 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
پاسخ
 سپاس شده توسطyaser0421 (۱۳۹۰/۵/۱۰، ۱۵:۱۲:۵۳ عصر) ، ghanari (۱۳۹۰/۵/۱۷، ۱۷:۱۴:۳۰ عصر) ، dariush81 (۱۳۹۰/۱۲/۲۷، ۱۹:۳۹:۰۲ عصر)
درود
فایل پیوست شد
موفق باشید
پاسخ
 سپاس شده توسطFunSeT (۱۳۹۰/۲/۱۹، ۰۱:۴۰:۱۷ صبح) ، carrow (۱۳۹۰/۲/۱۹، ۰۸:۴۹:۳۲ صبح) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۱۰/۵، ۱۲:۵۶:۵۹ عصر)
سلام من نصبیدم اما هیچ اتفاقی نمیفته

نکنه اینم با فارسی مشکل داره مثل بخش جستجو ؟
پاسخ
 سپاس شده توسطmr-m (۱۳۹۰/۶/۹، ۲۱:۵۵:۳۳ عصر) ، saeed h.p.r (۱۳۹۰/۱۲/۱، ۰۳:۲۶:۴۷ صبح)
واقعا سپاس خيلي لازم بود براي ايجاد نشدن موضوعهاي زيادي.
دمتون گرم و سرتون خوش.
فقط اگر يه توضيحاتي در مورد گزينه هاي تنظيمش بدين خيلي عالي ميشه.
تشكر
اگر بجاي غارت ديگران براي كمك به خود، خودرا غارت كرده و به ديگران كمك كنيد، به خدا عشق ورزيده ايد...

نام انجمنم رو با اجازه و هماهنگي مدير ماي بي بي ننوشتم. لطفا گير ندين

[تصویر:  1407544361.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسط1STAR (۱۳۹۰/۴/۹، ۱۵:۱۸:۱۸ عصر)
این پلاگین را در نسخه 1.6.3 نصب کردم و بخوبی کار میکند.
هرچند گاهی مشکلاتی دیده میشود و خیلی با ارزش و به درد بخور است. به دوستان سفارش میکنم حتما استفاده کنند.
پاسخ
ممکنه راهنمایی کنین که چرا برا من کار نمی کنه ؟ ورژن 1.6.1
درست هم نصب شد اما هیچ اتفاقی نمیفتاد
پاسخ
 سپاس شده توسطsaeed h.p.r (۱۳۹۰/۱۲/۱، ۰۳:۲۷:۱۳ صبح)
آقا من خیلی زورمو زدم ولی نشد !!!!!

ورژن 1.6 هستم

پلاگین رو آپ کردم و فعال کردم و تنظیمات هم انجام دادم , ولی اتفاقی نیوفتاد !!!

چراااااااااا ؟!!!!
پاسخ
 سپاس شده توسطmr-m (۱۳۹۰/۶/۹، ۲۱:۵۶:۱۵ عصر)
داداش گم وقتی میخواین پست بزارین زیر موضوع میاد و اون موضوع های یکسانو نشان میده
[/quote]
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
خب منم توی موضوع جدید میرم و وقتی یه موضوع یکسان رو تایپ میکنم هیچی نمیاد !
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان