هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برای خودم متاسفم !!!!!!!
ما یه انجمن برای بچه های دانشگاه داشتیم.
دامنه ملی هم بود.
ثبت هم شده بود...
فقط دانشجو ان دیگه....نمیفهمن Big Grin میگفتن ما دانشجوییم! باید در عرصه سیاست باشیم! سخن از رهبری هم میوردن که نگران فلفل نباشید همه چی تحت کنترله! Dodgy
خب هیچی از طراحی وب و مسائل حقوقیش اطلاعی نداشتند، خودم رو کشتم که این کارو نکنید، اما شد آنچه نباید میشد...
سایت فلفل شد. البته روز 25 بهمن Big Grin
سیاسیا رو پاک کردن، هر کاری کردن باز نشد. تا الان هم بسته است، میگن هنوز موارد غیر مجاز توش هست! شروع کردن گیر دادن به انجمن موسیقی و فیلم و...

اگر یه بار برید تو بلک لیست برای همیشه سابقه دار میشید، به همه زندگیتون گیر میدن...
 سپاس شده توسطkavian (۱۳۹۰/۲/۳۱، ۲۱:۲۴:۵۶ عصر) ، 1STAR (۱۳۹۰/۲/۳۱، ۲۱:۳۱:۳۲ عصر) ، khp (۱۳۹۰/۲/۳۱، ۲۳:۵۱:۲۴ عصر)
جناب کامکار دقیقا درست میفرمایند

من دامین قبلی که فیلتر بود رو انداختم رو یه وبلاگ که فقط یه پست داره اونوقت سامان دهی میگه پاکسازی نشده هنوز Big Grin
 سپاس شده توسط1STAR (۱۳۹۰/۲/۳۱، ۲۱:۳۳:۰۰ عصر) ، khp (۱۳۹۰/۲/۳۱، ۲۳:۵۲:۰۳ عصر)
این بحثا به جایی نمیرسه به جز خراب کردن شهرت این انجمن
کشتین خودتونو با عنوانتون نسبت به موضوع
مدیران این ومضوع بسته شه بهتره
فان 98
تــ مپا
برای هردو سایت نویسنده میپذیرم
ایمیل : rizeshawesome@gmail.com
 سپاس شده توسطMt edition (۱۳۹۰/۲/۳۱، ۲۱:۴۸:۴۳ عصر) ، 1STAR (۱۳۹۰/۲/۳۱، ۲۱:۵۰:۴۵ عصر) ، kavian (۱۳۹۰/۲/۳۱، ۲۳:۰۵:۲۳ عصر) ، khp (۱۳۹۰/۲/۳۱، ۲۳:۵۲:۳۷ عصر)
جناب ریزش عزیز بفرمایید اینجا هم حق حرف زدن نداریم دیگه

بعدشم چه ربطی به شهرت این انجمن داره

امیدوارم خودتون هم به این مشکل گرفتار بشید تا ببینم میاید شهرت این انجمن رو به گفته ی خودتون خراب کنید یا نه Dodgy
 سپاس شده توسطkhp (۱۳۹۰/۲/۳۱، ۲۳:۵۲:۴۷ عصر)
این جا ایرانه مثل این که

هیچ از ذهن به دور نیست حالا اولشه بقیشو ببینید
 سپاس شده توسطkhp (۱۳۹۰/۲/۳۱، ۲۳:۵۲:۵۷ عصر) ، kavian (۱۳۹۰/۳/۱، ۱۸:۳۷:۵۰ عصر)
برای جلوگیری از هرگونه سوء تفاهم و بحث تاپیک بسته شد
 سپاس شده توسطkhp (۱۳۹۰/۲/۳۱، ۲۳:۵۳:۰۰ عصر) ، rizesh (۱۳۹۰/۳/۱، ۱۳:۵۰:۰۳ عصر) ، kavian (۱۳۹۰/۳/۱، ۱۸:۳۷:۵۲ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۹:۱۲ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۰:۵۹ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۴:۴۱ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان